Papież Franciszek znowu szokuje - porównał ISIS do apostołów i wezwał Europejki do rozmnażania się z islamistami

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ostatni wywiad prasowy, którego udzielił tak zwany papież Franciszek, pełen jest kolejnych szokujących twierdzeń tego jezuity zasiadającego na tronie św Piotra. Tym razem wyznał on francuskiej gazecie La Croix, że Europejki muszą się wiązać z islamskimi imigrantami aby wspomagać spadający przyrost naturalny.

Dodatkowo jezuita Bergoglio stwierdził, że co prawda rzeczywiście w definicji islam zakłada podbój za pomocą wojny, ale w podobnym stylu można interpretować Ewangelię św Mateusza,  gdzie jest napisane jak Jezus wysyła swoich uczniów aby nauczali inne narody i nauczali ich oraz konwertowali religijnie na drodze podboju. Tym samym porównał barbarzyńców z ISIS do apostołów, Jezusa.

 

Papież Franciszek jako modernista bratający się z masonami z UE dodał, że obawia się ruchów politycznych odwołujących się do chrześcijańskiej tożsamości. Uznał, że nie są one chętne do integracji z islamistami. Według argentyńskiego papieża rozwodnienie chrześcijańskiej Europy w islamie jest czymś koniecznym ze względu na hedonistyczne postawy prezentowane przez mieszkańców starego kontynentu. Papież uważa, że spadek liczby urodzin może zostać zatrzymany poprzez stosunki seksualne Europejek z napływającymi islamistami, co eufemistycznie nazywa "konieczną integracją".

Jorge Mario Bergoglio, jako papież, pokonuje kolejne granice wypowiadając się w taki sposób, że katolicy są coraz bardziej zszokowani. Jeśli wkrótce nie dojdzie do zmiany na tronie w Stolicy Piotrowej, w Watykanie, można się spodziewać nawet schizmy. Ewidentne herezje wypowiadane przez obecnego papieża, powodują zagubienie wiernych.

 

Wcześniej papież Franciszek oświadczył, że popiera plany wprowadzenia rządu światowego, a całkiem niedawno przyjmował polityczne odznaczenie z rąk masonów z loży Grand Orient, reprezentujących quasi-państwową organizację znaną jako Unia Europejska. Jednocześnie żarliwie potępiał kandydata na prezydenta USA odmawiając mu miana chrześcijanina.

 

Katolicki przywódca znany jest jako wielki zwolennik judaizmu i islamu oraz całego zgniłego ekumenicznego pseudo-dialogu. Bardzo wspiera on dążenia obcych religii do ekspansji na świecie. Żydów zabronił nawet nawracać jako braci w wierze, a z islamistami każe się integrować nie zważając na nic, najlepiej tak, aby było potomstwo.

 

Można tylko mieć nadzieję, że ten fatalny papież nie będzie rządził wiecznie. Pojawiają się nawet pogłoski, że jeszcze w tym roku, na jesieni, może onogłosić swoją abdykację. Papież Franciszek wzbudza wielki entuzjazm u wszelkiej maści ateistów, lewicowców i wielką konsternację wśród tradycjonalistów postrzegających kościół jako wielowiekową ostoję. Lepiej, żeby to nie były tylko plotki, bo jeśli pontyfikat ten potrwa jeszcze kilka lat to z katolicyzmu nie będzie co zbierać.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Jaroslaw.K

ojtam, ojtam, za to popatrz

ojtam, ojtam, za to popatrz jakie zacietrzewienie w komentatorach budzi temat religii, mała iskierka i się powyrzynają nawzajem, nie trzeba żadnej wojny, allah akbar!!!!! 

Mur

Portret użytkownika Arcanum

Lepiej, żeby to nie były

Lepiej, żeby to nie były tylko plotki, bo jeśli pontyfikat ten potrwa jeszcze kilka lat to z katolicyzmu nie będzie co zbierać.

Myślałem, że ta religia opiera się na naukach Jezusa i jest wolna od geriatrycznych podrygów jakiegoś lewakofila w sukience. I czy na prawdę na świecie jest aż tyle bezwolnych owieczek, które potrzebują przywódców jego pokroju mówiących im co mają robić?

Portret użytkownika And

Kto go w ogóle słucha?

Kto go w ogóle słucha? Jedynie głupcy którzy się na to nabrali. Jest nawet napisane w ich ulubionej książce aby nie czcić żadnych popów ani ojców.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Szanowny Jarosławie K.... A

Szanowny Jarosławie K.... A co ty pamiętasz z "nauk Jezusa"...? Ja pamietam, że nakazuje wielbić siebie jako syna bożego i boga swojego ojca, nakazuje to pod groźbą wiecznego potępienia, czyli wymusza wiarę. Nakazuje kochać swoich oprawców po to by ci "wierni" nie przeciwstawiali się im.

 Nakazuje nadstawiać policzek po kopie w twarz od swych prześladowców.. "Miłować bliźniego swego jak siebie samego"... No to paradoks, bo wielu ludzi nie kocha siebie, tylko owego jezusa zaniedbując swoje dzieci, małżonków i rodziców.. Ciśnie mi się słowo "pierdol" się ze swoimimi naukami, ale napiszę pierd*l  się...

Portret użytkownika Jaroslaw.K

Angelus Maximus Rex, żeby to

Angelus Maximus Rex, żeby to wszystko wyjaśnić trzeba by przegadać wiele czasu. Naskoczyłeś na mnie jak na mochera jakiego. Nie trzeba tak się wkurw**ć, bo może Twój rozmówca ma podobne do Twoich poglądy. 

Ta stara książka, co ją Biblia nazywają, to najzwyklejsza "kanapka" - czyli: wiele fałszów i kłamstw przemyconych przy pomocy zaledwie kilku prawd. 

Strony

Skomentuj