Papież Franciszek znowu mówi to co George Soros i zachwala ubogacenie kulturowe za pomocą "uchodźców"

Kategorie: 

Źródło: CNS photo/L’Osservatore Romano

Lewicowy papież Franciszek, który na nieszczęście stanął na czele Kościoła Katolickiego, nie przestaje zadziwiać swoją ignorancją. Ten duchowny opowiada herezję za herezją wzbudzając konsternację wśród wiernych. Zwłaszcza szokujące są jego wypowiedzi, w których brzmi raczej jak lewicowy ideolog marksizmu kulturowego niż biskup Rzymu. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że uchodźcy to wspaniałe ubogacenie kulturowe i powinniśmy być otwarci na inne kultury. Tym samym papież Franciszek wypowiedział sie dokładnie tak jak George Soros.

 

Fałszywa chrześcijańska empatia prowadząca do samobójstw całych społeczeństw zachodnich, bardzo się podoba papieżowi Franciszkowi. Świadomie czy nie Franciszek zdaje się wspierać islamizację Europy. Tym samym zachowuje się jak prezes firmy działający na niekorzyśc przedsiębiorstwa, którym zarządza. Franciszek ponownie wezwał do bardziej przyjaznej postawy wobec migrantów i uchodźców i potępił „rozprzestrzenianiu retoryki wedle której są oni postrzegani jako zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego". Zażądał, aby bez względu na wysokie koszty witać nowo przybyłych w krajach, do których starają się dotrzeć. 

Papież oświadczył ponadto, że ci, którzy mają powody polityczne, aby podsycać strach przed islamskimi imigrantami zamiast budowania pokoju, sieją przemoc, dyskryminację rasową i ksenofobię. Chociaż nie wskazał żadnych krajów, obserwatorzy watykańscy uważają, że jego słowa odnoszą się zwłaszcza do polityków i przywódców krajach Europy Wschodniej, ale także w Australii i Stanach Zjednoczonych. Tym samym papiez Franciszek stanął  w jednym szeregu z George'm Sorosem, który niedawno rzycił na szalę zwycięstwa swojego lewackiego świata niebotyczną sumę 18 mld dolarów.

Wszystkie te szokujące lewicowe mądrości zostały wygłoszone w orędziu na Światowy Dzień Pokoju, który Kościół Katolicki obchodzi w pierwszym dniu każdego Nowego Roku. Tegoroczna wiadomość na ten dzień nosi tytuł: „Imigranci i uchodźcy. Mężczyzni i kobiety w poszukiwaniu spokoju”.  W dokumencie tym papież stwierdza, że ​​na świecie jest obecnie 250 milionów potencjalnych migrantów, z czego 22,5 mln to uchodźcy, i że „wszystkie wskaźniki” sugerują, iż migracje na poziomie globalnym „będą nadal” problemem przyszłości.

 

Zidentyfikował też kilka przyczyn tego globalnego zjawiska. Jego zdaniem winne są przede wszystkim konflikty zbrojne i inne formy zorganizowanej przemocy, które nadal powodują znaczące ruchy ludności. Po drugie jego zdaniem, ludzie migrują głównie dlatego, że pragną lepszego życia i nierzadko starają się zostawić za sobą wszystko licząc na dostatnie życie na koszt bogatszych społeczeństw żyjących w socjalizmie. 

Papież Franciszek odmawia zupełnie przyjęcia do wiadomosci tego, że przybywające do nas miliony islamistów nie mają zamiaru żyć w zgodzie z chrześcijanami w Europie. Z jednej strony mamy naiwną chrześcijańską empatię, albo cynizm lewicowego polityka w białej sutannie, a z drugiej agresywnych dżihadystów, którzy mają jeden cel - podbój Europy i wprowadzenie na tym kontynencie swoich arabskich praw koranicznych. Przywódca chrześcijaństwa wydaje się być zupełnie ślepy na te zagrożenia. Być może jego oderwanie od rzeczywistości ma związek z tym, że pochodzi on z Argentyny, a może po rostu robi to co do niego należy, czyli na czyjeś zlecenie niszczy chrześcijaństwo.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika kuba8131

Też mi się nie podoba

Też mi się nie podoba pontyfikat Franciszka. Szkoda bo Kościół Katolicki jako instytucja w historii wspomagała Polaków chociażby w walce z komunistycznym PRL-em; warto w tym kontekście wspomnieć bł.ks. Jerzego Popiełuszkę którego zabiło SB, kardynał Stefan Wyszyński za organizowanie obchodów 1000-lecia został zabrany do więzienia gdzie go torturowali, a przede wszystkim należy wspomnieć papieża Jana Pawła II, który podczas swojej pierwszej pielgrzymki do Polski (już rok po wyborze na papieża) powiedział bardzo ważne słowa ,,Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi. Tej Ziemi"  a którego komuniści strasznie nienawidzili, byli upokorzeni jego wyborem na papieża.

,,Europa albo będzie chrześcijańska albo nie będzie jej wcale" - Robert Schuman

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

nie trzeba telepatii Kimburze

nie trzeba telepatii Kimburze, tylko po owocach ich poznacie... A owocem tego skurwiela było sprowadzenie Zydów na wysokie stołki Nowej Zmiany. Może nie?! A kto tam po rączkach całował tego "papę", jak nie wałęsa, geremek, mazowiecki i kuroń??  Dziękowali mu za to, że "tchnął ducha tej ziemi" i mogli sie odrodzić jak perz na polu? Zresztą co Tobie mówić... Jesteś beton zahipnotyzowany mantrami o maryii i jezusku..

Strony

Skomentuj