Papież Franciszek uważa, że pandemia COVID-19 to zemsta natury za "kryzys klimatyczny"

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Obecny papież wiele razy już zadziwiał swoimi wypowiedziami. Tym razem wysnuł odważny wniosek dotyczący pandemii koronawirusa. W najnowszym wywiadzie stwierdził, że może to być kara za kryzys klimatyczny na Ziemi. Jego zdaniem pandemia SARS-CoV-2 to prawdopodobnie zemsta natury.

COVID-19 jest według niego „odpowiedzią natury na kryzys ekologiczny, który ludzie ignorowali”.

Jego zdaniem zlekceważyliśmy pożary w Australii, topnienie lodowców na Biegunie Północnym i inne naturalne ostrzeżenia.

 

Papież Franciszek dostrzega jednak pozytywną stronę pandemii koronawirusa. Uważa, że teraz jak nigdy wcześniej mamy możliwość spowolnienia światowej produkcji i konsumpcji. To daje szansę na to, by lepiej zrozumieć świat i zająć się kontemplacją przyrody.

 

To znak czasów, że nawet papież, bardziej wierzy w Naturę niż w Boga i prędzej uzna koronawirusa za jej zemstę niż pomstę za grzechy.

 

 

Ocena: 

Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Jeżeli tak faktycznie

Jeżeli tak faktycznie powiedział to oznacza jedno ! "ordo ab chao" w Watykanie !

Tekst red. Cukiernika w najnowszym numerze Do Rzeczy  udowodnia, że globalne nastroje dotyczące zmian klimatycznych noszą znamiona szaleństwa i są sprzeczne z ustaleniami naukowców, a na celu mają żerowanie na pieniądzach podatników. To już nie są żarty. Na świecie pompowana jest panika związana ze zmianami klimatu. W ich efekcie już za kilkanaście lat poważnie zagrożone ma być życie na ziemi. Finalnie dojść ma nawet do aktów kanibalizmu, jeśli nie powstrzyma się podobno potwornie szkodliwej emisji CO2. To jeden z elementów walki o tzw. zrównoważony rozwój Lucyfera 2030, czyli realizację jednego z kluczowych haseł ONZ, którego założycielką ideową była satanistka. 

Efektem tego szaleństwa są kolejne plany ograniczania emisji gazów cieplarnianych. To zaś oznacza kolosalne koszty dla takich krajów jak Polska, nie mówiąc o nieoptymalnym wykorzystaniu naszego potencjału geologicznego. Tzw. „zielony ład” zaproponowany przez nową szefową Komisji Europejskiej Ursulę von der Leyen może nas doprowadzić do ruiny. Przez wszystkie przypadki odmienia się w nim termin neutralności klimatycznej, oraz szkicowane są coraz ambitniejsze plany dojścia do tego podobno jakże szczytnego celu.  Chodzi o to aby emisja CO2 netto w Unii wychodziła na zero. Co ciekawe nikt poza UE nie zamierza naśladować tego postępowania, zatem w skali globalnej, a tak trzeba a to patrzeć, efekt będzie praktycznie żaden. Nie licząc oczywiście ogromnych kosztów, do których pokrycia nikt się nie spieszy. Dla Polski to kwoty idące w setki miliardów euro, skąd wziąć te pieniądze? Tego zatroskani o klimat eurokraci nie wiedzą.

Warto jeszcze raz przypomnieć, że klimatyzm to szkodliwa ideologia, zgodnie z którą ludzie powodują zmiany klimatyczne. Natrętnie promowani są ci naukowcy, którzy wpisują się w tę narrację. Sypią się zatem granty i hojne dotacje na promocję tę wątpliwej tezy. Tymczasem o konsensusie wśród naukowców dotyczącego antropogenicznego źródła wahań temperatury na ziemi absolutnie nie ma mowy. Ostatnio 500 badaczy wysłało list do sekretarza generalnego INZ Antonio Guterresa i sekretarza wykonawczego Konwencji Narodów Zjednoczonych ds. zmian klimatycznych Patrici Espinosa Cantellenolist mówiący o tym, że kryzys klimatyczny nie istnieje.

http://naszsalon24.org/2018/04/21/satanisci-z-onz/

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Illuminat13

ten wasz papier toaeletowy

ten wasz papier toaeletowy calkiem oglupial Chociaz zaden lojciec nie swiety nigdy madry nie byl Tak to jest jak sie zastepuje madrosc poganska nad madrosc bibli No i ci biedni ministranci o niewidzialna jego istota, to jest wiekuista jego moc i bóstwo, mogą być od stworzenia świata oglądane w dziełach i poznane umysłem, tak iż nic nie mają na swoją obronę, (21) Dlatego że poznawszy Boga, nie uwielbili go jako Boga i nie złożyli mu dziękczynienia, lecz z nikczemnieli w myślach swoich, a ich nierozumne serce pogrążyło się w ciemności. (22) Mienili się mądrymi, a stali się głupi. (23) I[[[[[[[[ zamienili chwałę nieśmiertelnego Boga na obrazy przedstawiające śmiertelnego człowieka, a nawet ptaki, czworonożne zwierzęta i płazy;]]]] (24) Dlatego też wydał ich Bóg na łup pożądliwości ich serc ku nieczystości, aby bezcześcili ciała swoje między sobą, (25) Ponieważ zamienili Boga prawdziwego na fałszywego i oddawali cześć, i służyli stworzeniu zamiast Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki.   Katole czytajcie biblie tak samo tyczy sie to pogan prawoslawnych

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika minus

Dlaczego tak ujadacie na tego

Dlaczego tak ujadacie na tego Franka?Szanowni katolicy,przecież to Pasterz waszej Owczarni.Powinniście przestać meczeć i słuchać Pasterza.Bo jak nie,to zrobi to,co każdy pastuch ma prawo zrobić ze swoim bydełkiem.Najpierw ostrzyże was z runa,a później ugotuje i zeżre...

Portret użytkownika Illuminat13

4 Wiążą ciężary wielkie i nie

4 Wiążą ciężary wielkie i nie do uniesienia i kładą je ludziom na ramiona, lecz sami palcem ruszyć ich nie chcą. 5 Wszystkie swe uczynki spełniają w tym celu, żeby się ludziom pokazać. Rozszerzają swoje filakterie i wydłużają frędzle u płaszczów. 6 Lubią zaszczytne miejsca na ucztach i pierwsze krzesła w synagogach. 7 Chcą, by ich pozdrawiano na rynkach i żeby ludzie nazywali ich Rabbi4. 8 Otóż wy nie pozwalajcie nazywać się Rabbi, albowiem jeden jest wasz Nauczyciel, a wy wszyscy braćmi jesteście. 9[[[[[[[[[[[[[[[ Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem5; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie.]]]]]]]]]]]]]] lojciec tadeusz rydzyk oglupianie trw tez tymi swietami wielkanocnymi poganskimi zreszta https://bewilderedslavica.com/jak-kosciolowi-spodobaly-sie-slowianskie-swieta/

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Strony

Skomentuj