Papież Franciszek stwierdził, że mordowanie chrześcijan przez muzułmanów to "Boski plan"

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jezuita Jorge Maria Bergoglio, zwany przez niektórych papieżem Franciszkiem, nie przestaje szokować Katolików swoimi dziwacznymi wypowiedziami. Najnowszy skandal jaki wywołał to stwierdzenie, że mordowanie chrześcijan przez muzułmanów to część Boskiego planu pokojowej koegzystencji tych dwóch religii.

Niezwykłe stwierdzenie padło 8 grudnia bieżącego roku i dotyczyło wydarzeń w Algierii, w czasie wojny domowej. 

"Życie 19 religijnych mężczyzn i kobiet zamęczonych podczas wojny domowej w Algierze jest świadectwem Boskiego planu miłości i pokojowego współistnienia chrześcijan i muzułmanów - powiedział papież Franciszek

Według niego zamordowanie przez muzułmanów algierskich chrześcijan to "wielki znak braterstwa" i ogłosił, że nie ma problemu i wszyscy zabici są i tak świętymi kościoła katolickiego.

Dziwnych wypowiedzi urzędującego papieża jest tak wiele, że trudno podejrzewać, iż są to tylko wpadki pana Bergoglio. Po prostu jest to papież, który działa przeciwko religii na której czele stoi. 

 

Szczególnie szokuje jego uwielbienie dla Islamu. Może powinien raczej zostać jakimś wielkim muftim, a nie papieżem. W zeszłym roku oświadczył na przykład, że islamski terroryzm nie istnieje tak jak nie istnieje terroryzm chrześcijański(!). Wcześniej porównywał zbrodniarzy z Państwa Islamskiego do apostołów Jezusa. 

 

Trudno wyobrazić sobie większe nieszczęście dla Katolików niż taki antypapież jakim jest pan Bergoglio. Pod takim przewodnictwem kościoła można uwierzyć w przepowiednie Malachiasza na temat ostatnich lat papiestwa. 

 

 

Ocena: 

Średnio: 3.4 (8 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Bigos

Nie to jeszcze nie jest ten

Nie to jeszcze nie jest ten prorok. Najpierw objawi sie bestia (wyjdzie z otchłani) jako nowy swiatowy rząd. To stanie się zaraz po pokonaniu króla południa (Rosja). Zmiana sytuacji na świecie będzie punktem wyjścia dla nowego rzadu, oczywiście wszystkie obecne marionetki podajace się za przywódców swiatowych zostaną odsunięte od władzy. Prorok objawi się po to aby propagować jedynie słuszną religie (lucyferiańską) a wszystkie inne zostaną zniszczone (bo nie bedą już potrzebne). Ten fałszywy prorok będzie miał poteżne wsparcie technologii, której nie znamy, tak, że będzie mógł sprowadzić ogień z nieba, ale to tylko efekty specjalne, niestety wielu się da oszukać, że to działanie Boga. Tak więc przed nami wojna, lada moment.

Strony

Skomentuj