Papież Franciszek powiedział, że szczepienie jest aktem miłości bliźniego

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Pan Jorge Bergoglio, jezuita nazywany papieżem Franciszkiem, w przesłaniu wideo do narodów oświadczył, że szczepienie przeciw COVID to akt miłości. Tym samym papież przyłączył się do chóru naganiaczy szczepionkowych. Nie przeszkadza mu nawet to, że część z tych preparatów powstała z wykorzystaniem linii komórkowych uzyskanych z dzieci zabitych w aborcji.

 

Bergoglio przyłączył się do kampanii propagandowej amerykańskiej organizacji pozarządowej Ad Council, która zachęca do szczepień i buduje zaufanie do tych preparatów. Wcześniej w promocji brali udział niektórzy byli prezydenci Stanów Zjednoczonych. W orędziu rozpowszechnionym przez Watykan w środę dołączył do nich papież, który oświadczył, że "w braterskim duchu przyłącz się do tego przesłania nadziei na bardziej świetlaną przyszłość".

Dzięki Bogu i pracy wielu, mamy dzisiaj szczepionki chroniące nas przed COVID-19. Dają one nadzieję na położenie kresu pandemii, ale tylko wtedy, gdy będą dostępne dla wszystkich i jeśli będziemy ze sobą współpracować.

 

Zaszczepienie się szczepionkami zaaprobowanymi przez kompetentne władze jest aktem miłości. I przyczynienie się do tego, by większość osób zaszczepiło się, jest aktem miłości; miłości do siebie samych, do rodziny i przyjaciół, miłości do wszystkich narodów

 

Zaszczepienie się jest prostym, ale głębokim sposobem krzewienia dobra wspólnego i opiekowaniem się sobą nawzajem, zwłaszcza najsłabszymi. Proszę Boga o to, by każdy mógł dodać swoje małe ziarenko piasku, swój mały gest miłości. Choć jest on mały, miłość jest zawsze wielka – podkreślił Franciszek.

Papież zaapelował też o to aby szczepieniem uczynić wkład na rzecz stworzenia tak zwanej "lepszej przyszłości”.

 

 

Ocena: 

Średnio: 3.2 (59 votes)

Komentarze

Portret użytkownika 777

Bergolio to prawdziwy mason

Bergolio to prawdziwy mason iluminata i schizmatyk herezjarcha !

Dekalog nie jest „absolutny”. Słowa Franciszka doczekały się mocnego komentarza bp. Schneidera. Papież Franciszek poświęcił swoją środową audiencję generalną katechezie na temat nauki św. Pawła, „który kochał Jezusa i jasno rozumiał, czym jest zbawienie”. Pod koniec obszernego wykładu na temat różnicy w byciu usprawiedliwionym według Prawa i według łaski Chrystusa, papież zaproponował kontrowersyjną interpretację nauki z listu do Galatów. – Dobrze, żebyśmy zadali sobie pytanie, czy żyjemy jeszcze w okresie, w którym potrzebujemy Prawa, czy też mamy pełną świadomość otrzymania łaski stania się dziećmi Bożymi, aby żyć w miłości. Jak ja żyję? W strachu, że jeśli nie zrobię czegoś, pójdę do piekła? Czy też żyję z tą nadzieją, z tą radością bezinteresownego zbawienia w Jezusie Chrystusie? To dobre pytanie. A także drugie: czy lekceważę przykazania? Nie. Przestrzegam ich, ale nie jako czegoś absolutnego, bo wiem, że to Jezus Chrystus mnie usprawiedliwia – powiedział papież Franciszek. Zaskakujące słowa na temat dekalogu skomentował tego samego dnia bp Athanasius Schneider. „To jest sprzeczne z nauczaniem Kościoła i jest w dużej mierze rodzajem nauki sola fide Marcina Lutra” – wskazał konserwatywny hierarcha. Ponadto powołał się na Katechizm Kościoła katolickiego, który mówi, że „dziesięć przykazań, będąc wyrazem podstawowych powinności człowieka względem Boga i względem bliźniego, objawia w swojej istotnej treści poważne zobowiązania. Są one ze swojej natury niezmienne i obowiązują zawsze i wszędzie. Nikt nie może od nich dyspensować. Dziesięć przykazań wyrył Bóg w sercu człowieka” (KKK 2072). – To stwierdzenie papieża Franciszka jest sprzeczne z encykliką Veritatis Splendor papieża Jana Pawła II, która mówi: „Już w Starym Przymierzu spotykamy się z godnymi podziwu świadectwami wierności wobec świętego prawa Bożego, aż do dobrowolnego przyjęcia śmierci” – dodał bp Schneider.

Pełna kontrola i zniszczenie wszystkiego łącznie z fundamentami. Nowe plany UE (Paweł Usiądek) https://www.youtube.com/watch?v=JivHq1dr7C0

Plan szaleńców: Zostaniesz przymuszony, ale będziesz szczęśliwy! Zachód jak Chiny? (Andrzej Kumor) https://www.youtube.com/watch?v=qaSsBSfqBDM

Portret użytkownika ​euklides

Jeden z pato-autorytetów

Jeden z pato-autorytetów upadającego świata. Po spanikowanym tonie wypowiedzi widać, ze dupa się im mocno pali i ch.. wie kim oni naprawdę są, ale swojej pozycji na pewno nie zawdzięczają sobie, bo są na to zbyt tępi. Wygląda na to, że stracili plecy i wsparcie. Ktoś skręcił ich demoniczne bóstwo stąd ten wyszczepionkowy odjazd.

Portret użytkownika Wiertaranachazara

Kremowkarz nie byl idiota .

Kremowkarz nie byl idiota . przeszedl w pewnym momencie na ciemna strone . Stawiam na krotko przed zamachem 1981.

Ktory jak widac na filmie jest sfingowany , zero krwi na brzuchu i paluszek caly a powinien byc strzaskany od kuli i zakrwawiony.

a Franek jest agentem NWO od poczatku.

Strony

Skomentuj