Papież Franciszek nawołuje do stworzenia NWO!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Papież Franciszek, od początku swojego pontyfikatu szokuje swoimi wypowiedziami. Teraz w czasie gdy ludzkości grozi sanitarny apartheid, argentyński jezuita zasiadający na Tronie Piotrowym wzywa do stworzenia Nowego Porządku Świata, opartego o "braterstwo, ekologizm i równość".

To już kolejny raz gdy Jorge Bergoglio, uważany za papieża Franciszka, wypowiada się w takim tonie jakby był pracownikiem fundacji Sorosa, lub pomocnikiem globalistów ze Światowego Forum Gospodarczego, którzy otwarcie nawołują do Wielkiego Resetu. Wtóruje im właśnie obecny papież i to podając dokładnie te same argumenty jak obecni marksistowscy aktywiści klimatyczni.

 

Papież Franciszek wprost wezwał do stworzenia nowego globalnego porządku, który będzie cechować się troską o środowisko.

 Jeżeli nie zakaszemy rękawów i natychmiast nie zatroszczymy się o ziemię, podejmując radykalne decyzje osobiste i polityczne to prędzej czy później nasza Ziemia wyrzuci nas przez okno - zaznaczył ojciec święty

Argentyński jezuita Jorge Bergoglio, występujący pod pseudonimem Papież Franciszek, wydał ostatnio książkę „Bóg i świat, który nadchodzi”. Ma to być opis świata po COVID-19, któy opisał w najnowszym wywiadzie, którego udzielił włoskiemu dziennikarzowi Domenico Agasso. To właśnie fragment tej rozmowy ukazał się na oficjalnej stronie Vaticannews.va.

Możemy uzdrowić niesprawiedliwość budując nowy światowy porządek bazujący na solidarności, studiując innowacyjne metody usunięcia nękania, biedy i korupcji, pracując wszyscy wspólnie, każdy w swoim obszarze - stwierdził Franciszek.

Według papieża trzeba wykorzystać obecny kryzys spowodowany przez koronawirusa, aby przebudować świat. Przywódca katolików mówi zatem głosem szefa WEF, Klausa Schwaba, polewając ją sosem dziwnego pseudokatolickiego bełkotu brzmiącego jak czysty marksizm.

Przywódcy narodowi, wespół z tymi, którzy mają odpowiedzialność społeczną, mogą poprowadzić ludy ziemi do bardziej pomyślnej i braterskiej przyszłości - wskazał papież Franciszek

Papież Franciszek Soros kolejny raz podkreślił, że jest wyznawcą klimatyzmu i dogmatu o "matce ziemi" jako Bogu. Ten heretyk zupełnie się już z tym nie kryje prowadząc do ostatecznego rozkładu chrzescijańskich tradycji. Przemawia nie jak przywódca religijny reprezentujący Katolików, ale raczej ktoś kto jest w kościele świętej Grety Thunberg.

Nie możemy już dłużej beztrosko akceptować nierówności i niszczenia środowiska. Droga do zbawienia ludzkości wiedzie przez stworzenie nowego modelu rozwoju, który bezdyskusyjnie skupi się na koegzystencji ludzi w harmonii ze Stworzeniem - powiedział pan Bergoglio.

Trudno odbierać wybryki argentyńskiego dziadziusia o lewicowych poglądach inaczej niż współuczestniczenie w metodycznym zniszczeniu katolicyzmu. Wszystko to podszyte jest pseudoreligijnym sosem, mającym udać, że Jorge Bergoglio jest wyznawcą Jezusa Chrystusa, a nie Pachamamy, amazońskiego bóstwa reprezentującego "matkę ziemię" , które nagle okazuje się najważniejsze w panteonike papieża Franciszka.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Zefel

Papież sobie może gadać.

Papież sobie może gadać. Dobrze że My Prawdziwi Polacy Katolicy ale lepsi niż Ci z Watykanu nie damy sie żadnej równości bo jesteśmy najlepsi we wszystkim na całym świecie a jak nie wierzycie miecie zapytać kogo chcecie pod warunkiem że jest Prawilnym Polakiem to Wam powie! Zielony porządek hahah My Mocherowe Prawiczki będziemy palić węgiel do końca świata i o jeden dzień dłużej! Żadnego nowego porządku! Stary jest wspaniały mamy super nic nie warta walutę jesteśmy tania siła robocza Europy. Prawo mamy łagodniejsze niż w Iranie ale dojdziemy do tego żeby w Polsce wszystko było zakazane. Nikomu nie pozwolimy żeby nasz ciemnogród zmieniać na jakiś nowy porządek! Bosak na króla a Maryja zawsze dziewica na jego żonę!

Portret użytkownika Dla.czego

"Ale ty myśl za samego siebie

"Ale ty myśl za samego siebie i dla podobnych tobie szukaj chwały,
ponieważ raj jest otworzony, drzewo żywota zasadzone, przyszły czas jest przygotowany, przygotowana jest obfitość, zbudowane jest miasto, odpoczynek wyznaczony, dokonana jest dobroć, i uprzednio doskonała mądrość. Korzeń zła jest zapieczętowany przed wami, choroba jest ukryta przed wami, śmierć jest schowana, Hades uciekł a skażenie zostało zapomniane. Smutki przeminęły, a na końcu ukazał się skarb nieśmiertelności. Tak więc nie zadawaj więcej pytań o wielu tych, którzy giną, ponieważ oni także wziąwszy wolność wzgardzili Najwyższym, pogardzili jego prawem i porzucili jego drogi. Co więcej, oni nawet deptali po jego sprawiedliwych i powiedzieli w swych sercach, że nie ma Boga - pomimo tego dobrze wiedzą, że muszą umrzeć. Bo jak rzeczy, które ci zapowiedziałem oczekują ciebie, tak też pragnienie i udręka dla nich jest zgotowana. Najwyższy nie planował aby ludzkość zginęła, ale oni, którzy są stworzeni splugawili imię tego, który ich stworzył i byli niewdzięczni temu, który życie im przygotował.Dlatego mój sąd teraz się przybliża"

Portret użytkownika Bajbus

"Powiedziałem przedtem,

"Powiedziałem przedtem, powiem i teraz i powiem to ponownie: więcej jest tych, którzy giną, niż tych którzy będą zbawieni, tak jak większe są fale niż kropla wody. I odpowiedział mnie i rzekł: Jaka jest rola, takie jest nasienie: a jakie są kwiaty, takie są i barwy: jaka jest praca, takie są dzieła, jaki jest rolnik, takie jest klepisko. Ponieważ był czas w tym wieku, kiedy przygotowałem dla nich na zamieszkanie, tym, którzy teraz istnieją, zanim został świat został stworzony, i nikt się nie sprzeciwiał mnie, ponieważ nikt nie istniał; lecz teraz ci, którzy zostali stworzeni w tym świecie, z zawsze pełnym stołem i w niewyczerpanych pastwiskach, świat został zepsuty w swych drogach. I rozważyłem mój świat, a oto był zgubiony i oto moja ziemia była w niebezpieczeństwie z powodu narzędzi tych, którzy się pojawili. I widziałem i odpuściłem niektórym z wielkim trudem, i oszczędziłem dla siebie jeden owoc z grona i jedną roślinę z wielkiego lasu. Niechże zginie mnóstwo tych, którzy się na próżno narodzili, ale niech zostanie mój szczep winny, bo wielką pracą doprowadziłem ich do doskonałości."

Portret użytkownika 777

Publicysta i reżyser Maciej

Publicysta i reżyser Maciej Pawlicki zapowiedział złożenie do prokuratury zawiadomienia w sprawie konfliktu interesów dotyczącego promowania preparatu AstraZeneca przez rządowego eksperta, który pobierał wynagrodzenie od tego koncernu.

Rzecz dotyczy dr hab. n. med. Agnieszki Mastalerz-Migas, krajowej konsultantki medycyny rodzinnej. Przekonywała ona na antenie telewizji TVN 24, że szczepionka AstryZeneki jest bezpieczna i zalecała szczepienie nią. Według pani konsultant, nie ma dowodów na związek preparatu z poważnymi problemami zdrowotnymi, które wystąpiły u niektórych osób krótko po przyjęciu specyfiku.

- Gdybym miała rekomendować to szczepienie dzisiaj, jak najbardziej rekomendowałabym, żeby się szczepić – mówiła dr Mastalerz-Migas.

We wtorek publicysta tygodnika „Sieci” Maciej Pawlicki napisał na Twitterze, iż cytowana ekspert wiosną zeszłego roku trafiła na listę płac koncernu… Astra Zeneca. Zapowiedział również, że poinformuje o tym konflikcie interesów wymiar sprawiedliwości.

„W sytuacji wstrzymania szczepień szczepionką AstraZeneca przez większość Europy, konsultant krajowy ds. medycyny rodzinnej zapewnia, że jest ona „bezpieczna” i namawia, by się nią szczepić, nie informując, że pobiera wynagrodzenie od jej producenta. Zgłaszam do prokuratury” – napisał dziennikarz, producent i reżyser. 

Gość audycji skomentował również konsekwencję, z jaką polskie władze utrzymują masowe szczepienia preparatem Astra Zeneca, mimo, że wiele innych państw Unii Europejskiej szybko zareagowały na coraz częstsze przypadki groźnych powikłań, w tym zgonów następujących krótko po przyjęciu specyfiku.

W sytuacji gdy szczepienia wstrzymały nawet Niemcy, wstrzymała Francja, Włochy, czy przedtem jeszcze 10 innych krajów, my, jako ten, powiedziałbym, koncernowy prymus nadal upieramy się, że nie ma problemu podczas gdy już mamy zgony po tej szczepionce – wbrew temu co powiedział niedoinformowany chyba wiceminister Kraska. Astra Zeneca powinna być w Polsce natychmiast wstrzymana do czasu wyjaśnienia tej sytuacji. Polska nie może być prymusem w zgonach nadliczbowych, jak niestety jest. Jesteśmy państwem najbardziej ryzykującym zdrowiem swoich obywateli – ocenił Maciej Pawlicki

Portret użytkownika Ajurweda

Astra ze neca to po łacinie

Astra ze neca to po łacinie gwiazda śmierci. A cała ta sytuacja, to tani zabieg socjotechniczny mający za zadanie skanalizować złe emocje na jednej firmie i uwiarygodnienie pozostałych pozostałych preparatów, dla jaj nazywanych szczepionką.

Portret użytkownika inzynier magister

widać w takich przemówieniach

widać w takich przemówieniach ślady "organizacji tajemnicy" !!! ciekawe ale Francisco Bergoliowy realizuje przepowiednięMaryi Dziewicy tą która mówi że Rzym-Watykan będzie siedzibą Antychrysta !

wystarczy zapoznać się z Orędziem Matki Bożej z La Sallette, z roku 1876, oto kilka ważnych urywków:

"W roku 1864 Lucyfer, a z nim wielka liczba demonów, — zostanie wypuszczony z piekła. Krok po kroku obalą oni wiarę nawet u osób poświęconych Bogu i tak je zaślepią,   — że wyjąwszy przypadki szczególniejszej łaski te osoby przejmą się duchem złych aniołów(...)Złe książki zaleją świat i duchy ciemności wszędzie rozszerzać będą powszechne rozluźnienie w tym wszystkim, co dotyczy służby Bożej; — będą one miały wielką władzę nad naturą; — powstaną kościoły w służbie złych duchów. Będą one przenosić ludzi z miejsca na miejsce, nawet duchownych(UFO istoty porywają i przenoszą ludzi - dopisek Argonauty)

(...)Na każdym miejscu będą się działy zjawiska niezwykłe, ponieważ prawdziwa wiara wygasła i fałszywe światło oświeca świat.(...) Kościół będzie przechodził straszliwy kryzys.(...) Będzie się lekceważyć władze cywilne i kościelne.(Enwuostwo i lewackie bojówki już teraz chcą wszechobecnej anarchii, wkraczają do kościołów, podpalają je - dopisek Argonauty) Będzie się widziało tylko zabójstwa, nienawiść, zawiść, kłamstwo i niezgodę, — bez miłości ojczyzny i bez miłości rodziny.(Wystarczt włączyć telewizje by się przekonać o prawdziwości tych słów, wszędzie zło i seks - dopisek Argonauty)

(...) Wszystkie władze świeckie będą miały ten sam zamysł   — a mianowicie obalenia i unicestwienia wszelkiego pierwiastka religijnego,(Wszystkie rządy, a w każdym z nich agentura NWO, są w zmowie utworzenia globalnego rządu hybrydalnego bafometa!!!) drżyjcie, gdyż Bóg wyda was swemu nieprzyjacielowi, albowiem miejsca święte uległy zepsuciu;   — wiele klasztorów to nie są już domy Boga, lecz pastwiska Asmodeusza i jego służalców.W tym właśnie czasie narodzi się Antychryst z hebrajskiej zakonnicy, z fałszywej dziewicy, pozostającej w bliskiej łączności ze starodawnym wężem, władcą i nauczycielem nieczystości;   — jego ojcem będzie biskup. Rodząc się będzie on bluzgał bluźnierstwami, będzie miał zęby, słowem będzie to wcielony szatan.

https://innemedium.pl/wiadomosc/czy-juz-niedlugo-rzym-bedzie-siedziba-antychrysta

Jak przeczytaliście rządy starają się za pomocą zmowy kowidowej ORGANIZACJI TAJEMNICY zamknąć kościoły chrześcijan i zakazać religii !!!szokujące jest to że Biblia czasami bezpośrednio pisze kto jest kim, a teraz już wiadomo że organizacja tajemnicy z wypisaną tajemnicą na czołach masońskich jest iluminacką organizacją loży bafometa i to hybrydy !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj