Papież Franciszek nakazał powitać rodziny nielegalnych islamskich imigrantów i oświadczył, że lepiej być ateistą niż złym katolikiem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Praktycznie od początku swojego dziwnego pontyfikatu antypapież Franciszek, zwany papieżem, konsekwentnie dokonuje destrukcji Kościoła Katolickiego. Opowiada przy tym rzeczy gorszące katolików i powodujące zwątpienie w jego posługę. Można odnieść wrażenie, że oprócz promowania globalizacji, szokowanie katolików wydaje się być jednym z głównych celów działalności tego jezuity.

Biedni skołowani katolicy nie wiedzą już co sądzić o następcy na tronie św. Piotra, gdyż wiele wskazuje na to, że albo jest on po prostu nieodpowiedzialny i mówi co mu ślina na usta przyniesie, albo wręcz przeciwnie, to wyrachowany gracz wspierający wszystkie procesy globalizacji i robiący wiele w celu stworzenia jednej światowej religii.

 

W przeszłości obłaskawiał już wyznawców Judaizmu zabraniając publicznie, aby katolicy nawracali Żydów, co w oczywisty sposób stoi w sprzeczności z naukami Jezusa Chrystusa. Antypapież Franciszek włączył się też w islamizację Europy, popierając inwazję muzułmańskich mężczyzn w wieku poborowym. Wypowiadając się na temat tego problemu, pomoc tak zwanym uchodźcom nazwał humanitarnym gestem i obowiązkiem każdego chrześcijanina.

 

Wczoraj wprost powiedział, że ci młodzi islamiści, którzy dotarli do Europy, powinni mieć prawo ściągnięcia tutaj całych swoich rodzin, co niekiedy może być liczone w dziesiątkach osób. Nie pomny na to, że to będzie oznaczało jeszcze szybszą islamizację niegdyś chrześcijańskiego kontynentu, oświadczył, że obowiązkiem każdego katolika jest przyjęcie tych najeźdzców "z otwartymi ramionami". Dobrze, że nie wymaga przyjmowania ich z odsłoniętymi gardłami, żeby łatwiej mogli się policzyć z chrześcijanami.

 

Obecny papież szokuje też wypowiedziami na temat Boga. Twierdził na przykład, że nie trzeba wierzyć w Boga, aby znaleźć się w niebie, a ostatnio oświadczył, że lepiej być ateistą niż "złym katolikiem". To tak jak napluć w twarz wszystkim, którzy myśleli, że pan Bergoglio niesie za sobą jakiś sensowny przekaz. Nie, on niesie tylko destrukcję i wygląda na to, że jego celem jest też schizma przy której Lefebryści będą tylko nic nie znaczącym epizodem w Kościele.

 

Pozostaje mieć nadzieje, że pogłoski o rychłej abdykacji (anty)papieża Franciszka, które pojawiają się od dłuższego czasu, nie są tylko nic nieznaczącymi plotkami. Z drugiej strony czy po nowym konklawe można się spodziewać czegoś lepszego czy tylko poziom lewactwa prezentowany przez kolejnego następcę apostoła Piotra, będzie tylko większy, a Kościół Katolicki spadnie w przepaść zapomnienia jak wiele inny religii w przeszłości.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Organizacja Voice of the

Organizacja Voice of the Family opublikowała właśnie pogłębioną analizę programu ONZ dotyczącą tzw. zrównoważonego rozwoju – Agenda 2030. W obszernym opracowaniu zwraca się uwagę na niezwykłą szkodliwość realizacji celów zrównoważonego rozwoju dla dzieci, rodzin i całych społeczeństw. Ostro też skrytykowano zaangażowanie papieża Franciszka i jego współpracowników na rzecz szybkiego wdrażania programu. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), agencja Organizacji Narodów Zjednoczonych uważa aborcję za integralną część „zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego”. WHO „opracowuje normy, narzędzia i wytyczne dotyczące zdrowia reprodukcyjnego i usług w ogóle, w szczególności aborcji i wspiera kraje w reformowaniu systemów opieki zdrowotnej”. Najgorsze w tym wszystkim jest to – jak zauważają twórcy analizy – że program „zrównoważonego rozwoju” jest popierany przez Franciszka. W dniu 1 września 2016 r. papież stwierdził w swoim komunikacie z okazji obchodów Światowego Dnia Modlitwy o ochronę  stworzenia, iż jest „zadowolony, że we wrześniu 2015 r. świat przyjął cele zrównoważonego rozwoju, oraz że w grudniu 2015 roku podpisano umowę paryską w sprawie zmian klimatu”.W przemówieniu do Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych w dniu 25 września 2015 roku, na krótko przed formalnym przyjęciem Agendy 2030 papież powiedział, że „przyjęcie Agendy 2030 na rzecz zrównoważonego rozwoju na światowym szczycie, który otwiera dziś będzie ważnym znakiem nadziei”.Ojciec Święty wyrażając poparcie dla porozumienia paryskiego stwierdził, że „strony powinny podjąć działania na rzecz walki ze zmianami klimatu i promować, a także podjąć odpowiednie zobowiązania w dziedzinie praw człowieka, które są uznawane w niniejszej umowie, w celu urzeczywistnienia równości płci i równouprawnienia kobiet”. Swoje poparcie dla  Agendy wyraził także 13 grudnia 2016 r. po modlitwie Anioł Pański na placu św. Piotra.W dniu 25 maja 2016 roku arcybiskup Jean- Marie Mupendawatu z Papieskiej Rady Pracowników Ochrony Zdrowia mówił na posiedzeniu ONZ w Genewie, bez odwoływania się do jakichkolwiek zastrzeżeń, że Stolica Apostolska popiera cele „zrównoważonego rozwoju”. http://www.pch24.pl/niebezpieczne-zwiazki---zrownowazony-rozwoj-na-koscielnych-salonach,49689,i.html#ixzz4ZbMr9rNr

Chyba wszystko jest już jasne ?! Ohyda spustoszenia sieje spustoszenie ! Tylko Jezus Chrystus może nas uratować przed złem ! Tylko Duch święty nami pokieruje, razem z Maryją Dziewicą !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika tosia

Przepraszam, że to powiem,

Przepraszam, że to powiem, ale uważam, że ma rację. Pobór do KK odbywa się zanim światopogląd, charakter i pomyślność zdrowotna [ Wink ] człowieka się ukształtuje. Potem taki delikwent rozsadza KK od środka. Niech więc lepiej taki delikwent nie przychodzi do KK modlić się o unicestwienie i o najgorsze. Czy ktoś wie o co modli się sąsiad klęczący na kolanach? 

Portret użytkownika rw

Zgadzam się z Tobą. Nie

Zgadzam się z Tobą. Nie najlepiej świadczy o katolikach zszokowanie tym, że powinniśmy współczuć i pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują. Właśnie dlatego, że tacy są wierni KK, skazany jest on spore kłopoty wewnętrzne. Najlepiej, jeśli się nie rozumie wypowiedzi wcale przecież nieskomplikowanej potępić w czambuł papieża. Ot, świątki polskie...

Portret użytkownika tosia

"Światowa Organizacja Zdrowia

"Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), agencja Organizacji Narodów Zjednoczonych uważa aborcję za integralną część „zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego”. WHO „opracowuje normy, narzędzia i wytyczne dotyczące zdrowia reprodukcyjnego i usług w ogóle, w szczególności aborcji i wspiera kraje w reformowaniu systemów opieki zdrowotnej”." I po raz nie wiem który powiem, że ochrona życia poczętego to zasłona dymna. Im więcej nas na świecie będzie tym więcej towaru zejdzie z półek, a tym samym większa ilość pieniędzy zasili "spólkę światową z nieograniczoną odpowiedzialnością" - czywiście kosztem cierpiących, głodnych, niewykształconych - biednych. 

Portret użytkownika Feelsky

Śledzę od jakiegoś czasu wasz

Śledzę od jakiegoś czasu wasz portal ale dziś to chyba moje ostatnie wejscie. Oto powody:
1. To jest fake news - admin powinien sprawdzic co naprawde powiedzial F. u źródła a nie bezmyślnie tłumaczyc z mainstreema "There are many Catholics who are like this and they cause scandal," he said. "How many times have we all heard people say 'if that person is a Catholic, it is better to be an atheist'." 
2. Przykro mi ale zamiast wolnościowego portalu jako odskoczni do Onetów i Gazet mamy kato-amatorski-scandal-nius-portal - krytyka katolików to przecież alternatywny nius a nie mainstream!
3. Poziom komentarzy ludzi na tym portalu obniżył się poniżej Onetu - brak moderatora się kłania
4. Jak się poprawicie to dajcie znac, wtedy kliknę w wasze banery  

Strony

Skomentuj