Papież apeluje o jak najszybsze udostępnienie ludzkości szczepionki na COVID-19

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Papież Franciszek wezwał społeczność naukową do współpracy naukowej w celu stworzenia szczepionki przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2. Prosił również aby każda skuteczna szczepionka przeciwko temu patogenowi, została udostępniona powszechnie na całym świecie. 


Światowi przywódcy zobowiązali się w kwietniu do przyspieszenia prac nad testami, lekami i szczepionkami przeciwko COVID-19, który zainfekował prawie 3,5 miliona ludzi i zabił ponad 240 000 ludzi na całym świecie. W tym samym czasie, Stany Zjednoczone nie wzięły udziału w inicjatywie Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).


Prezydent USA Donald Trump uważa, że WHO nie reagowało na wybuch epidemii i było „skoncentrowane na Chinach”. W związku z czym prezydent Stanów Zjednoczonych ogłosił zawieszenie finansowania tej organizacji. Według urzędnika administracji USA, Trump planuje przyspieszyć opracowanie szczepionki koronawirusowej, i przygotować 100 milionów dawek do końca 2020 roku.


Zdaniem papieża szczególnie ważne w tym momencie jest:

„Zagwarantowanie powszechnego dostępu do niezbędnych technologii, które pozwolą każdej zarażonej osobie w każdej części świata uzyskać niezbędną opiekę medyczną”.

Franciszek poparł także propozycję grupy międzyreligijnej znanej jako Wyższy Komitet ds. Braterstwa Ludzkiego dotyczącą międzynarodowego dnia modlitwy i postu z 14 maja, w którym proszą Boga o pomoc ludzkości w przezwyciężeniu pandemii.


 

Ocena: 

Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika kobra z verde

Przeczytałem cały tekst z

Przeczytałem cały tekst z linku. Mam taką myśl. A co jeśli korona wirus jest tylko fake newsem NWO-666? To wtedy Pocieszyciel staje się kolejnym naganiaczem diabła... takim niszowym dedykowanym dla owieczek zagubionych odłączonych od gównego źródła szamba czyli watykańskich parafii.

Jest jeszcze jedna możliwość... Świrus (o ile istnieje) jest nadal nieaktywny. Ponieważ nadal trwa tylko jego rozpowszechnianie / infekowanie. Zostanie aktywowany dopiero poprzez silnie jonizujące dodatnio promieniowanie magnetyczne HAARP II lub sieć 5G. Dopiero wtedy zacznie się prawdziwe padanie trupem na ulicach.

Portret użytkownika Mojeimię44

Niech ten pajac uderzy do

Niech ten pajac uderzy do grupy bildberga tam już mają opracowany scenariusz jak to ma się rozgrywać. Żmijowe nasienie. Wiadomo, że jednym z prominentnych członków b-berg group jest Bill Gates. Jak sądzicie dlaczego grupa bildberga używa skrótu b-berg dla określenia swojej tożsamości? Dlatego, że b-berg group daje w numerologi 666 

https://www.gematrix.org/?word=bberg+group

oni się z tym nie kryją. To są poprostu lucyferianie a lucyferianie nienawidzą ludzi. Ich całym przywódcą jest w tej chwili Jared Kushner i wierzcie mi to on rozgrywa karty. Trump to staruszek, który tylko myśli, że ma sporo do powiedzenia a jest w szponach fałszywego mesjasza który przejął większość elit NWO. Oczywiście z papieżem włącznie. Antychryst, książe zatracenia ujawniony i elity 666 razem z nim. Kto jeszcze należy do grupy bildberga? Oczywiście Macron. Stąd też i jego zwycięstwo w wyborach nie przypadkowe. 

jaka demokracja? Tu wszystko jest ustawione pod antychrysta Jareda Kushnera. Doszedłem do setna tego sku....łego babilonu. Napewno nie będę się szczepił a swoją prawdę o antychryście i jego fałszywych prorokach będę wam przekazywał. Wolę być jak wygłodniały lew na drzewie życia niż jak hiena żerująca na ludziach dla antychrysta. Prędzej czy później ludzie prawdę zrozumieją. Życzę wam byście w tej prawdzie wzrastali. 

 https://youtu.be/PrHCFkWrG5w

 

 

Portret użytkownika Illuminat13

Ich pontyfikaty cechowały się

Ich pontyfikaty cechowały się bujnym życiem erotycznym, pychą, nepotyzmem, sprzedażą stanowisk kościelnych, żądzą bogactwa lub krwawą walką o władzę, a lista papieskich występków wydawała się nie mieć końca. Zanim nastał słynny okres hańbiących rządów Rodriga Borgii, czyli papieża Aleksandra VI, jego średniowieczni poprzednicy – Jan XII, Jan XIII, Benedykt IX, Jan XXIII, Paweł II, Sykstus IV i Innocenty VIII – wcale nie byli lepsi…

Od dwóch tysiącleci kolejni papieże stoją na czele Kościoła katolickiego. Dziś wielu ludziom wydaje się, że wszyscy papieże byli ludźmi starszymi, z doświadczeniem w piastowaniu kościelnych stanowisk. Nie zawsze tak jednak bywało, a sam papieski urząd często można było po prostu kupić.  https://ciekawe.org/2016/10/12/swieci-grzesznicy-czyli-diably-watykanie/

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika Illuminat13

wiecie katolicy dlaczego

wiecie katolicy dlaczego boicie sie smierci ?? bo nie wiecie gdzie jest BOG Macie za to czarna madonne krolowa niebios z fatimy i stek durnych jeszcze innych ludzkich dogmatow Smierc tego marnego ciala to nie jest koniec drogi Balbym sie lepiej o dusze bo zadna spowiedz[wymyslona w celu inwigilacji] nie wymazuje grzechow Inny bylby swiat jakbyscie wiedzieli jakie sa konsenkwencje ludzkiej zlosliwosci rywalizacji chamstwa i dazeniu po trupach do celu Koniec tego upadlego swiata  zbliza sie duzymi krokami co nawet najglupszy widzi ze cos jest nie tak Jedni dostana nowe ciala nowa ziemie inni pojda w ciemnosc

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika Jestem który jest

Napisz coś o TWOICH kapłanach

Napisz coś o TWOICH kapłanach co robili w Świątyni! Napisz jak ZABIJALI w SWIĄTYNI, jak PALILI dzieci w OGNIU na ofiarę sztańskim bogom, jak za świątynne pieniądze używali sobie z NIERZĄDNICAMI ... noooo śmiało napisz ... BĘDŹ WIARYGODNY !!! do końca. zacznij od SIEBIE ! TAKICH mieliście KAPŁANÓW w SWIĄTYNI, w której mieszkała CHWAŁA Boga. Sam bym się z takiej Świątyni wyprowadził. Żyj dalej w grzeuchu, a jak staniesz przed Jezusem, a staniesz na pewno, to se z Nim pogadasz i powiesz Mu prosto w oczy co o Nim myślisz. BOHATERZE.

Strony

Skomentuj