Panika wśród rodziców zaszczepionych dzieci

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Bezwarunkowa wiara w to, że lekarze, a raczej urzędnicy, których polecenia wykonują, wiedzą lepiej, co należy wstrzyknąć zdrowemu dziecku, żeby go rzekomo zabezpieczyć przed groźnymi chorobami nadal nie maleje w społeczeństwie. Wciąż jednak okazuje się, że kolejne szczepionki są wycofywane z rynku i nikt nie mówi otwarcie rodzicom, że zaordynowana przez rząd przymusowa dawka podejrzanej substancji może być trucizną. Właśnie mamy do czynienia z kolejnym takim przypadkiem.

 

Ponieważ Polska jest traktowana przez przemysł szczepionkowy, jako kraj trzeciego świata pchane są do nas wszelkie podejrzane preparaty, które zaaplikowane naszym dzieciom wywołują potem szereg problemów neurologicznych. Praktycznie nie prowadzi się spisu negatywnych odczynów poszczepiennych a cały ten biznes opiera się na tym, który przedstawiciel handlowy koncernu farmaceutycznego ma lepsze gadżety.

 

Obecnie mamy aferę ze szczepionką Euvax B i Tripacel. W obu przypadkach wycofane są tylko pewne serie tych preparatów, a to oznacza, że dzieci są nimi nadal szczepione. Euvax B ma zapobiegać wirusowemu zapaleniu wątroby a Tripacel stosowano, jako panaceum na błonice, tężec i krztusiec.

 

Jak poinformowano problem polegał na przechowywaniu szczepionek, które w jakiś sposób wpłynęło na ich skład, powodując tak zwaną niehomogeniczność. Szczepionki te były podawane dzieciom w ciągu ostatniego roku. Jak wiadomo w naszym kraju obowiązku szczepień pilnują pielęgniarki w ośrodkach zdrowia, więc to ich sumienność i naciski wywierane na rodziców mają w tym wypadku znaczenie na rozprzestrzenienie się tych jak się okazało potencjalnie niebezpiecznych środków farmaceutycznych.

 

Rodzice dzieci zaszczepionych tymi feralnymi szczepionkami mają teraz sytuację nie do pozazdroszczenia. Muszą obserwować swoje dzieci oczekując objawów uszkodzeń neurologicznych objawiających się drgawkami, kłopotami w mówieniu a w skrajnych przypadkach nawet śmiercią dziecka. Szczepionki mogą pokazać swój negatywny wpływ po bardzo długim czasie a nie tylko po kilku dniach, co wmawia się rodzicom w przychodniach zdrowia. Najbardziej dramatyczne skutki może spowodować szczepienie noworodków, które zupełnie nie są przygotowane na radzenie sobie z zagrożeniami takimi jak związki rtęci czy formaldehyd, często dodawany do preparatów szczepionkowych.

 

Nadal panuje powszechne przeświadczenie, że szczepionki są czymś dobrym, wręcz zbawieniem ludzkości, podczas gdy może być odwrotnie a przemysł szczepionkowy w najlepszym razie ma na celu stworzenie armii chorych pacjentów koncernów farmaceutycznych, a w najgorszym jest elementem spisku obliczonego na cel w postaci redukcji populacji. Oczywiście ta teoria spiskowa jest bardzo trudna do udowodnienia, ale gdy patrzy się na to, że praktycznie każda szczepionka na którymś etapie obowiązywania obowiązkowych iniekcji zostaje z jakichś powodów wycofana to może się nagle okazać, że bezpieczeństwo tych preparatów we danej chwili zależy tylko od tego ile wiemy na temat ich negatywnego wpływu na nasze zdrowie.  Niech każdy sam sobie odpowie na pytanie czy zgodzi się na taką rosyjską ruletkę w kwestii przyszłego życia i zdrowia własnego dziecka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Pako <><

Kiedyś były obozy zagłady

Kiedyś były obozy zagłady gdzie oprócz przymusowej pracy głównie robiono
doświadczenia na ludziach. Teraz takowych nie ma, a doświadczenia robi się nadal na nieświadomych i niewinnych.
Oglądnij świetnie ukazujący problem biznesu chemiczno-farmaceutycznego
ukazujący min. kto tak naprawdę i w jakim celu wywołał II wojnę światową.
Serdecznie pozdrawiam i polecam : http://klubmaksymilian.pl/?page_id=1050

Portret użytkownika b@ron

niech koncerny farmaceutyczne

niech koncerny farmaceutyczne ponoszą koszty leczenia dzieci zaszczepionych tą trucizną a tym których nie da się leczyć niech płacą dozgonne renty w ramach szkody które wyrządziły ,wtedy się okaże czy nie da rady zrobić nietrującej szczepionki ...ale tak to jest , obywatela można je...ć na każdym kroku i za najmniejsze przewinienie karać grzywną,mandatem itp...a koncerny są bezkarne

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Febe8759

Nikt nie będzie ponosił

Nikt nie będzie ponosił konsekewencji poza rodzicami, którzy przecież wyrażają zgodę na szczepienie. To ich problem, bo ślepo wierzą lekarzom i nie chce im się zagłębiać w temat szkodliwości szczepień. Po co? Przecież przeczytali na plakaciku w przychodni: "Szczepię, bo kocham".
Żałosne, że żyjemy w takim kraju...

Portret użytkownika Takitam

Sorry, a tak nawiasem - ile

Sorry, a tak nawiasem - ile razy byłeś szczepiony?. Ciekawe czy szanowna mamusia wogóle wie na co i kiedy Cię szczepiono. A co do inteligencji - daj sobie na luz. Ważne że Ty jesteś okazem zdrowia i inteligencji.

Portret użytkownika Takitam

Tępi rodzice szczepili,

Tępi rodzice szczepili, szczepią i będą szczepić swoje dzieci. Mądrzy rodzice ( w tym przedstawiciele służby zdrowia) dają w łapę by był zrobiony wpis potwierdzający szczepienie. Szczepionka ląduje w koszu na śmieci. Czemuś biedny? - boś głupi. Czemuś głupi? - boś biedny...

Portret użytkownika pedros

Oczywiście, że są komplikacje

Oczywiście, że są komplikacje poszczepienne. Ale ich ilość jest znacznie mniejsza, niż liczba ofiar chorób, którym zapobiegają. Czemu od czasów, gdy stosuje się szczepienia znacznie zmniejszyła się liczba chorób zakaźnych? Praktycznie każdy użytkownik tego dezinformacyjnego portalu był szczepiony - ile choruje na autyzm albo ma jakieś powikłania poszczepienne? "Czemuś biedny? - boś głupi. Czemuś głupi? - boś biedny..."
No i pewnie nie udostępnią tego komentarza, bo zbytnio kłuje w ich zakrzywiony światopogląd. 

Portret użytkownika Takitam

Tylko że te choroby przed

Tylko że te choroby przed którymi one chronią są mniejszym złem niż powikłania poszczepienne. A statystyki na które się powołujesz skąd wytrzasnąłeś, z jedynie słusznych periodyków medycznych ?.

Portret użytkownika Zuzanna

Głupoty piszesz. Nagła śmierć

Głupoty piszesz. Nagła śmierć łóżeczkowa to jest powikłanie mniej groźne od choroby? Poczytaj sobie dane z Japonii, gdzie w latach 70. wycofano obowiązkowe szczepienia - nagle okazało się, że dzieci przestały im umierać! My mieliśmy tyle szczęścia, że przeżyliśmy, ale większość z nas cierpi na alergie i inne problemy zdrowotne, o których wcześniej mało kto słyszał. A współczesne szczepionki są jeszcze dużo bardziej "udoskonalone", niż te za naszych czasów. Zmniejszyła się ilość chorób zakaźnych? Bo każdy ma w domu kanalizację i poziom higieny się drastycznie poprawił! A słyszałeś, że już 2 dzieci na 100 zapada na autyzm? Kiedyś to był jeden przypadek na milion. Jak to sie dzieje, że dzieci nieszczepione są zdrowe i nie chorują na dolegliwości, które masowo dotykają dzieci szczepione?

Strony

Skomentuj