Osoby odpowiedzialne za szczepienia na COVID-19, łamią „Kodeks Norymberski” i powinny być sądzone jak „ludzie Hitlera”

Kategorie: 

Źródło: Internet

Rząd wielokrotnie w czasie pandemii łamał prawo, jednocześnie nakazując przestrzegania go przez społeczeństwo. Pora więc powołać się na jeszcze jeden dokument, który całkowicie obnaża ludzi, wywierających presję na szczepienia specyfikami na COVID-19.

W 1947 roku po ujawnieniu zbrodniczych eksperymentów medycznych, jakie zostały przeprowadzone w niemieckich obozach koncentracyjnych, Trybunał Wojskowy powołany przez „aliantów”, wprowadził w życie tzw.  „kodeks norymberski” - międzynarodowe prawo, w którym zawarto 10 zasad dopuszczalności doświadczeń na ludziach. Pod ów kodeks podlegają także badania nad wpływem nowych leków na organizm ludzki.

Wspomniane 10 zasad brzmi następująco:

1. Dobrowolna zgoda uczestnika eksperymentu jest absolutnie niezbędna.

2. Eksperyment powinien przynosić korzyści dla dobra społeczeństwa, niemożliwe do osiągnięcia za pomocą innych metod lub środków.

3. Eksperyment powinien być tak zaprojektowany i oparty na wynikach eksperymentów na zwierzętach oraz  znajomości historii choroby lub innego badanego problemu, aby przewidywane wyniki, uzasadniały przeprowadzenie eksperymentu.

4. Eksperyment należy przeprowadzić w taki sposób, aby uniknąć wszelkiego zbędnego cierpienia czy obrażeń fizycznych i psychicznych.

5. Nie należy przeprowadzać eksperymentu, jeżeli istnieje a priori powód, by sądzić, że grozi śmierć lub uszkodzenie ciała; z wyjątkiem takich eksperymentów, w których lekarz eksperymentator przeprowadza go również na sobie.

6. Stopień ryzyka, jakie należy podjąć, nigdy nie powinien przekraczać znaczenia korzyści eksperymentu dla ludzkości.

7. Należy poczynić odpowiednie przygotowania i zapewnić odpowiednie udogodnienia
w  celu ochrony uczestnika przed nawet odległymi możliwościami obrażeń, niepełnosprawności lub śmierci.

8. Eksperyment powinien być przeprowadzany wyłącznie przez osoby posiadające kwalifikacje naukowe. Wymagany jest najwyższy poziom umiejętności i staranności na wszystkich etapach eksperymentu.

9. W trakcie eksperymentu uczestnik powinien mieć możliwość zakończenia eksperymentu, jeśli osiągnął stan fizyczny lub psychiczny, w którym kontynuacja eksperymentu wydaje mu się niemożliwa.

10. W trakcie eksperymentu prowadzący go naukowiec musi być przygotowany do zakończenia na dowolnym etapie, jeśli w oparciu o swe kwalifikacje ma powody przypuszczać, że kontynuacja eksperymentu może grozić okaleczeniem, niepełnosprawnością lub śmiercią uczestnika.

Zasady te zostały wdrożone w prawo międzynarodowe i obowiązują nie tylko lekarzy, korporacje, ale także, a może przede wszystkim, rządzących. Jeżeli ktoś owych zasad nie przestrzega, to łamie prawo. Skoro łamie prawo, to powinien stanąć przed sądem, być osądzony i skazany.

Szczepionka na COVID-19, wmuszana nachalną propagandą rządów, mediów i korporacji farmaceutycznych, jest wybitnym przykładem łamania zasad „kodeksu norymberskiego”. Powstała w niecały rok, podczas gdy przy standardowych procedurach opracowanie szczepionki zajmuje nawet 10-15 lat.

Mamy do czynienia z terapią genetyczną, która nie została odpowiednio przebadana, nieznane są  krótkofalowe i długofalowe skutki jej działania we wszystkich grupach wiekowych. Po tych szczepieniach wzrasta ryzyko zakażenia się wirusem HIV oraz ryzyko sterylizacji kobiet. Wiele osób po jej zaaplikowaniu już nie żyje.

Analizując dokładnie wszystkie punkty „kodeksu norymberskiego” oraz to, w jakich okolicznościach doszło do powstania szczepionki na COVID-19, można bez cienia przesady stwierdzić, że wszystkie uczestniczące w tym eksperymencie medycznym osoby: politycy, lekarze, korporacje, organy siłowe, powinny być pociągnięte do odpowiedzialności karnej i skazane tak, jak skazywano zbrodniarzy nazistowskich!

Nie można w wypadku wirusa, którego śmiertelność wynosi mniej niż 1%, powoływać się na tzw. „wyższą konieczność”.  

Tak więc, Wy wszyscy, którzy łamiecie „kodeks norymberski”, zabijacie przedsiębiorczość, skazujecie ludzi na biedę i niepewność, zasługujecie na taki sam wyrok, jak zbrodniarze, pracujący dla Hitlera.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (9 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Groot

Oczywiście, że łamią Kodeks

Oczywiście, że łamią Kodeks Norymberski już dawno o tym pisałem, że wszyscy ci, którzy biorą w tym udział powinni być sądzeni za zbrodnie przeciwko ludzkości (również trollle naganiacze).

„Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika PeWuEn

Problem w tym, że stado nic

Problem w tym, że stado nic nie kuma i ślepo wierzy pastuchom, a tysiące lat pastuszenia odcisnęły piętno na patuszonych, a więc ślepo podążać będą albowiem jedna jest droga do zmutowania.... Tako rzecze prześwięty Billguts, Billgun, Billnuts,kurła no jakiś theBill.

Portret użytkownika baca

od lutego ubiegłego roku nie

od lutego ubiegłego roku nie ma już żadnego prawa oprócz prawa pięści - czyli silniejszego...
ono mówi jasno "jak ktoś chce cię zabić masz prawo się bronić w każdy możliwy sposób"
i to tyle... jak ktoś sobie napycha do głowy przeterminowane prawa, kodeksy i przepisy sam sobie robi największą krzywdę...
bo zamiast się zbroić przeciwko bandytom nie kryjącym swoich zamiarów zamierza co?
cytowac im już przedawnione prawa?
hm... w norymberdze nie tylko te ale też inne prawa uchwalano w formie ustaw... np te że żyd nie może pracować w medycynie, handlu, bankowosci lub szkolnictwie i nie może pracować w ogóle w niemczech i co?
no co Marcinku? powołasz się na tamte ustawy norymberskie? przecież one były tak dalekowzroczne i pożyteczne dla ludzkości że wyprzedziły swoje czasy o niemal sto lat i gdyby ich przestrzegano nie byłoby nie tylko tej pandemii ale setek wojen, milionów ofiar nędzy, lichwy i zamordyzmu...
prawo Marcin jest jedno - naturalne prawo do obrony życia w każdy możliwy sposób - a kodeksy no cóż kodeksy to sobie można w dupę wsadzić bo kodeksem nie zdziałasz tyle co kodeksem, dobrym słowem i jeszcze lepszą bronią...

 

Portret użytkownika Rumcajs

prawda jak sqrvisyn! polecam

prawda jak sqrvisyn! polecam każdej myślącej osobie zakupić dobrą flintę Smile

Myślę to samo - prawo się skończyło - nikt już niczego z tych sqrvvisynóvv nie przestrzega - a dopiero teraz zacznie się dziać : ( myślę też że nie wiele czasu zostało, jak się ten diabelski młyn rozkręci.  (szkoda powietrza, bo smrodu będzie tyle że....... : / )

Z a p r a s z a m - www.NPTV.pl 

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Ci zbrodniarze powinni

Ci zbrodniarze powinni ponieśc odpowiedzialność za niszczenie ludziom życia. Oni mają krew na rękach i żywią się cierpieniem niczemu niewinnych jednostek.

Tymczasem szef Amazona Jeff Bezos zrezygnował ze swojej funkcji, gdyż zdecydował się... walczyć z mitycznym globalnym ociepleniem:

https://www.pch24.pl/nowy-soros--jeff-bezos-rezygnuje-z-funkcji-szefa-amazona--ma-wazniejsze-zadania,81755,i.html

Decyzja Bezosa świadczy o tym, że dołączył on do grona tzw. "filantropów", którzy chcą układać świat zgodnie ze swoimi chorymi wizjami i  w związku z tym dążą do wywołania zamętu. Kiedy on odpowie za traktowanie pracowników swojej korporacji jak niewolników.

 

Portret użytkownika Prorocznia

na stronie SOTT jest ciekawa

na stronie SOTT jest ciekawa grafika z hasłem:

"Wyobraż sobie szczepionkę tak bezpieczną że trzeba cię zastraszać byś ją wziął...

...Na chorobę tak śmiertelną ,że musisz zrobić test żebyś się dowiedział że ją masz"

 

Operacja Paperclip coś wam mówi?(wikipedia)

Potomkowie tamtych lekarzy uczyli się od "najlepszych" - wydaje mi się że w naszej rzeczywistosci

żadne Kodeksy już nie obowiazują.

Portret użytkownika Prorocznia

na stronie SOTT jest ciekawa

na stronie SOTT jest ciekawa grafika z hasłem:

"Wyobraż sobie szczepionkę tak bezpieczną że trzeba cię zastraszać byś ją wziął...

...Na chorobę tak śmiertelną ,że musisz zrobić test żebyś się dowiedział że ją masz"

 

Operacja Paperclip coś wam mówi?(wikipedia)

Potomkowie tamtych lekarzy uczyli się od "najlepszych" - wydaje mi się że w naszej rzeczywistosci

żadne Kodeksy już nie obowiazują.

Strony

Skomentuj