Ortodoksyjni Żydzi urządzili w Nowym Jorku wesele na 7 tysięcy osób - bez dystansu ani maseczek!

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Podczas gdy ogromna większość ludzi jest zmuszana do coraz bardziej kuriozalnych ograniczeń, ortodoksyjni Żydzi nowojorscy urządzili sobie jak gdyby nigdy nic wesele na kilka tysięcy osób bez zachowania jakiegokolwiek reżimu sanitarnego.

Do hucznej uroczystości w środku „pandemii koronawirusa” doszło w synagodze Yetev Lev D’Satmar 8 listopada.

Wbrew wszelkim obostrzeniom sala mogąca pomieścić nawet 7 tysięcy osób, była wypełniona po brzegi przez tłum skaczących, tańczących, śpiewających i świetnie się bawiących gości. Nikt nie miał maseczek, nie przestrzegano też zasady „dystansu społecznego”.

Burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio powiedział: „wyglądało na to, że naprawdę starano się to ukryć. Co jest absolutnie nie do przyjęcia.”

Co nam to mówi?

To nie są zwyczajni ludzie, tylko bardzo wpływowi. Wielu z nich ma wiedzę na temat realnych celów obecnej pandemii. Szykują się do powitania „mesjasza” i generalnie mają w głębokim poważaniu wszelkie ustalenia WHO, bo to z dużą dozą pewności oni pociągają za sznurki światowej geopolityki.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika euklides

Skoro poliniaki i reszta

Skoro poliniaki i reszta degeneratów z byłych narodów europejskich tego nie potrafi i nie ma jaj by choćby wyjść na zewnątrz bez namordnika, pokornie wykonując polecenia płynące z telewizora to nie ma się o co oburzać...

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Świętują bo mają co świętować

Świętują bo mają co świętować, wydymali cały świat, poświęcając trochę swojej hołoty podczas drugiej światowej, kupili sobie nietykalność. Niech ktoś jeszcze powie że Protokoły m. s.  to fałszywka. Teraz przez swoją beszczelność i arognację demonstrują  na każdym kroku, prawdopodobnie próbując ugrać coś jeszcze na amerykańskim antysemityzmie

 

 

Strony

Skomentuj