„Opcja Samsona”, czy Izrael szantażuje świat?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Izrael od zawsze ma nad sobą parasol ochronny, który sprawia, że czuje się bezkarny. Szczytem jego arogancji jest jednak „Opcja Samsona”.

„Opcja Samsona” od dekad stanowi bardzo ważny element izraelskiej geopolityki i strategii militarnej. Co ciekawe praktycznie się o niej nie mówi. Skąd w ogóle taka nazwa?  Samson był  judejskim herosem, który wzięty do niewoli przez Amalekitów i więziony w ich świątyni, wykorzystując okazję, wyrwał z posadzki filary świątynne, skutkiem czego runęła cała budowla grzebiąc w gruzach zarówno Samsona, jak i Amalekitów.

 

Jednym ze współautorów tej idei był Mosze Dajan – izraelski generał i ówczesny minister obrony. „Opcja Samsona” ma polegać na nuklearnym uderzeniu Izraela na swoich wrogów, celem ich całkowitego zniszczenia w sytuacji, gdy los Izraela zostanie przesądzony. Jeśli Izrael zostanie zniszczony, pociągnie za sobą na dno inne kraje.  

Dwóch żydowskich strategów wypowiadało się o „Opcji Samsona” w następujący sposób:

Izrael buduje swój nuklearny arsenał od 30 lat. Żydzi zrozumieli co w przeszłości oznaczała pasywna i bezsilna postawa - i postanowili to zmienić. Cóż należy się światu nienawidzącemu Żydów jak nie nuklearna zima - odwet za tysiące lat prześladowań. Albo zaprosić tych wszystkich wymuskanych europejskich mężów stanu i pokojowych aktywistów do wspólnego pieca z nami? Po raz pierwszy w dziejach lud stojący w obliczy zagłady - przy obojętności świata, ma możliwość zniszczyć świat - której to szansy nie mieli Żydzi z czasów II wojny. Akt dziejowej sprawiedliwości.

Posiadamy kilkaset głowic atomowych i możemy je wystrzelić we wszystkich kierunkach, być może nawet sięgając Rzymu. Większość stolic europejskich to skalkulowane cele dla naszego lotnictwa. Niech zacytuję generała Mosze Dajana: „Izrael musi być jak wściekły pies, zbyt niebezpieczny żeby z nim zaczynać”. Powinniśmy unikać tego scenariusza, jeżeli tylko jest to możliwe. Ale nasze siły zbrojne nie są na 30 - tym miejscu w skali światowej, jeżeli chodzi o ich wielkość, są na miejscu drugim, trzecim. Mamy realną możliwość pociągnąć świat na dno razem z nami. I zapewniam was, że to się stanie, nim Izrael zostanie starty z powierzchni globu.

Żydowski plan jest w swej istocie banalny: grozić i straszyć. Pytanie, kto w końcu się temu naprawdę przeciwstawi?

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika baca

z terrorystami się nie

z terrorystami się nie rozmawia - terrorystów się eliminuje - ta ich opcja już ze dwadzieścia razy została w ciągu ostatnich dwóch lat udaremniona - z tego co wiem wszystkie izraelskie okręty podwodne już dawno są zatopione po tym jak usiłowały odpalić głowice - jedyny ich obecny straszak to nikczemne baśnie o holokauście skradzionym przecież Słowianom...

są bez rozgłosu likwidowani obecnie bo komu by się chciało toczyć po sądach bezproduktywną pianę o jakimś temacie zastępczym np antysemityzmie - bandyta to bandyta załatwie się go i tyle żeby nie obciążał budżetu jakimś dożywociem

tak więc już nie mają opcji samsona tylko opcję epszteina co najwyżej...

skąd to wiadomo? z ich zachowania - tak skacza do gardeł każdemu jutuberowi obecnie że nawet już nie dbają o choćby pozory jakiejś chorej talmudycznej "praworzadności" - są zdesperowani bardziej niż sprzedawca lodów na biegunie północnym, bo pozdychali im już mędrcy syjonu i swoje bandyckie szwindle musza robić przy pomocy głupków - to widać nawet na naszym polskim podwórku - ich czas się kończy, są przyparci do muru bo liczba okradzionych i skrzywdzonych sięgła swojego limitu, więc jak szczury skacza do nogawek, bo przeciez wiedzą ci bandyci że dosłownie nigdzie nie mają gdzie uciec....

wyobraźcie sobie ludziska np że od jutra nie ma w Polsce żadnego zyda w sejmie, prokuraturze, sądzie lub na urzędzie... no i gdzie mieliby oni wszyscy odejść? no gdzie? czy ktoś by ich przyjął do Niemiec, Francji, Anglii, Rosji lub Izraela?

no właśnie - nikt tego szamba nie chce i oni to doskonale wiedzą - dlatego pragną nie mając nic do stracenia zrobić w naszym kraju zamordyzm żeby jeszcze jakiś czas przetrwać w złudnej nadziei że Polacy ot tak po prostu pozwolą się tej mafii wymordować...

ten rok powinien być już ostanim rokiem ich bandyckiej antyludzkiej wegetacji...

i tylko iskry trzeba aby ten system runął - pamiętacie tę panikę oraz histerię kiedy Stefan Wilmont zarżnął Adamowicza? hm... bandycka kasta nawet nie wiedziała że to lipa a i tak się posrała ze strachu. prosze więc sobie wyobrazić kiedy kilku Polaków z jajami naprawdę się za bandytów wezmą... a wezmą bo to wynika z Prawa Murphiego, prawa Entropii i wszystkich innych praw Wszechświata - tylko do pewnego momentu bezprawie może narastać a potęm... bęc i balonik pęka a jako ze ten wrzód już jest tak ogromny... no cóż, Polacy już doskonale wiedzą po akcji Stonogi że nie mogą w kwestii bezprawia liczyć na nikogo prócz samych siebie ... myślę że będzie w Polsce ubywac samobójstw i samospaleń na rzecz sprawiedliwych samosądów a zatem będzie wysyp sprawiedliwosci, bo juz nikt nie będzie tracił czasu na pseudo rzeczników pseudo sądy lub innych Ziobrów...

coraz więcej ludzi oznajmia na jutubie otwarcie, że nie będą zdychać jak szczury, wegetować na klęczkach, ciągac się po jakichś talmudycznych sądach, tylko z krwią na ustach bedą walczyć - jestem w miare dobrym obserwatorem nastrojów - stąd moje prognozy bo skoro wg żydów "nas Polaków ma nie być" no to razem z nami może nie być przeciez naszych oprawców - to taka "opcja Kargula" made in Poland

 

Każdy człowiek żyje, wierząc w to, co wie, oraz w to, czego doznaje. Sumę tych doświadczeń zwie rzeczywistością. Lecz wiedza i poznanie to pojęcia niejednoznaczne, są niczym więcej jak tylko ułudą, iluzją wykreowanego przez siebie świata.

Każdy człowiek żyje, wierząc w to, co wie, oraz w to, czego doznaje. Sumę tych doświadczeń zwie rzeczywistością. Lecz wiedza i poznanie to pojęcia niejednoznaczne, są niczym więcej jak tylko ułudą, iluzją wykreowanego przez siebie świata.

Portret użytkownika Wiertara z Bema

Bacus , sila akcji rowna sie

Bacus , sila akcji rowna sie sile reakcji tylko oni sa juz przygotowani na ta reakcje i wierza ,ze ja moga skutecznie zbic.

To my Polacy jestesmy w kazdej ich akcji do tylu o jakies 15 lat. Poniewaz Polacy nie potrafia myslec przyszloscia tylko przeszloscia ( husaria , Lechia) i terazniejszoscia ( koronawirus )  a oni juz maja plany na 25 lat do przodu.

Dlatego oni zawsze wygraja. Bo planuja przyszlosc!!! Ty nie masz zadnej planowanej przyszlosci .. zapytaj twoich bliskich jaki maja plan na budowe Polski. Zdania beda podzielone , niespojne ... co oznacza ,ze nie maja wspolnego planu na przyszlosc.

Tak nas zrobili w ciula. Mowisz o yt? Tam sa zacofani o 15 lat ludzie co dopiero teraz po przegranej juz walce pokazuja jakies morderstwa zydow w gettach , nkwd gdzie caly swiat wie ,ze zydzi sa mordercami i maja na to juz przyzwolenie.

Polacy nie mysla przyszloscia dlatego przez nich jestesmy w czarnej  dziurze bo tak zacofanego narodu nie ma nigdzie na swiecie ktory mysli jeszcze o Lechii i husarii.. by ich wskrzesic w dobie atomowek i karabinow maszynowych.

 

Portret użytkownika Trup

Oczywiście - już dawno te

Oczywiście - już dawno te wszystkie antyludzkie i antypolskie instytucje pasożydów powinny wylecieć w powietrze przez okna wraz z nimi na ulicę, butla gazowa młotek uwalić zawór chamsko zagazować cały budynek i te ich siedziby, i na koniec obrzucić mołotowami przez okna i paszli w ch..j. Koniec tego nękania biednych ludzi na każdym kroku jak nie złodziej to jaki inny kureski ich opłacony złodziejskim pieniądzem pachołek. Ś.W.O nie wzięło się bez przyczyny.

PS. ciekawe czy już spierdalają z ziemi te cholerne pasożyty https://www.youtube.com/watch?v=f_gGiVXnHs4&t=1s zostawiajać nas z tym całym skażeniem, gmo i wirusem?

Ciekawe zdjęcie z ksiązki z roku 1981 o koronawirusie i Wuhan https://tinyurl.com/w9rd4pw

Covid fake i gówno prawda - uwaga nie szczepić się i nie robić żadnych wymazów zwłaszcza przez nos. https://www.youtube.com/watch?v=5Tt-ObO94QQ&t=1s

Strony

Skomentuj