Ogłoszono kolejny lockdown w Polsce mimo, że sieje zniszczenia gorsze niż wirus

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Zgodnie z przewidywaniem rządzący ogłosili dzisiaj kolejny lockdown. Przygotowywali się do tego od wielu tygodni i zrealizowali to wreszcie. Według rządu w Polsce panuje taka straszna mutacja koronawirusa, że już za 3 dni wprowadzają nam lockdown zamykając ledwo co otwarte hotele, baseny i inne branże wylosowane przez maszynę losującą. Nie poinformowano co wirus będzie robił do soboty.

Lockdown planowany jest od tej soboty 20 marca, ale z jakiegoś powodu kończy się w piątek, 9 kwietnia, czyli już po Wielkanocy, ale jeszcze przed rocznicą katastrofy smoleńskiej. Od weekendu będziemy zatem funkcjonować w takiej samej rzeczywistości jak mieszkańcy lubuskiego, warmińskio-mazurskiego, mazowieckiego i pomorskiego. Zwyczajem z listopada, czerwona strefa rozlała się po Polsce,

 

Minister Niedzielski, na specjalnej konferencji prasowej ogłosił dzisiaj, że martwią go wzrastające statystyki pozytywnych testów i wprowadza ponownie lockdown, zamykając ponownie prawie wszystko co można. Wygląda to na strategię na rozpaczliwca, zapominając, że od ponad roku ta strategia nie przynosi żadnych efektów, a wręcz widać, że statystyki tych, którzy nie stosują lockdownów są porównywalne albo dużo lepsze do krajów stosujących tą barbarzyńską metodę.

 

Lockdown nie działa, więc zaordynowano więcej lockdownu. Nakazano zamaskowanie mimo, że maseczki nie chronią przez wirusami, zatem dodatkowo zakazano używania wszystkiego co nie jest maseczką, jednocześnie nie definiując czym właściwie jest maseczka albo z czego musi być wykonana.

 

Co robi lockdown?-Zabija, niszczy zdrowie, pozbawia dzieci i młodzież należytej edukacji, blokuje nawiązywanie relacji społecznych, masowo pozbawia ludzi pracy, atomizuje społeczeństwo, osłabia więzy rodzinne, wzmaga samotność, osłabia odporność siedzących w domach ludzi.

 

Czego nie robi lockdown? Nie powstrzymuje wirusa. Jest tylko chocholim tańcem powodującym zniszczenia niewspółmierne do zagrożenia. Jest lekarstwem gorszym od choroby. Na dodatek ten rzekomy wzrost "zachorowań" jak minister Niedzielski nazywa pozytywne testy RT PCR, został osiągnięty przy 83 tysiącach testów wykonanych dobowo. W tej chwili minister zdrowia porównuje ilość przypadków przy dwa razy większej liczbie testów niż średnio wykonywano poprzednio. Mówimy zatem o oczywistej manipulacji i rozkręcaniu ilości testów w celu uzasadnienia potrzeby zamknięcia kraju.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Gacopierz

Nie jest ciekawie:

Nie jest ciekawie:

1. Biden ostentacyjnie nazwał Putina mordercą. To jest otwarte parcie do wojny i prowokacja dyplomatyczna z grubej rury.

2. Ogłoszono 'mutację bretońską" niewykrywalną testami PCR. To jest wstęp do zamknięcia ludzi bez jakiegokolwiek testu.

Radzę przygotowywać plecaki ucieczkowe; zebrac dokumenty w jedno miejsce; kupić mapy i dobre buty.

Portret użytkownika Czesio i muchy

A to nie są marsze wolności

A to nie są marsze wolności zaplanowane na 20?! Qrwa mać, wyjdźmy na ulice i wywalmy ten rząd sejm senat i tłustego lalusia. Jprd kupować liny i szukać gałęzi mocnych co by wytrzymały co najmniej 100 kg mięsa. Gdzie te qrwy z opozycji!? Ktoś pokieruje tym narodem czy beznapletkowi nas zamęczą!? Mam takiego wqrwa że szkoda gadać. Ruchają nas bez mydła te sqrwysyny. Z czego mamy żyć wy rządowe pedały?! Ide na spacer. Pierwszy zwolenik pisu dostanie z kopa w ryj. Na pohybel zamordystycznej władzy.

Portret użytkownika syriues

Nie będzie lepiej, dlatego ze

Nie będzie lepiej, dlatego ze ich sluchacie.nie będzie lepiej jak wezmieciw pierwszy test,jak wezmiecie szczepionke.,jak chipa zaaplikuja 666,i nie bedzie lepiej jak Moloch,Satan,lub bafomet,a moze Zeus lub pierwsze jego imie zdrajcy w raju.nie będzie lepiej jak będziesz,cie sie mu klaniac.

Dzis zauważyłem ze ludzie boja sie sami nie wiedza czego,jakby czegos czego nie widzą. 

A Bóg czy on tez nie jest niewidzialny?gdybyscie go widzieli to by wam cialo wyparowalo wiec co,boicie sie Szatana?smiechu warte, bo on i jego zwolennicy nie maja nawet mocy zbawczej.a wiec wierzycie zdrajcom. Wlasnie zdrajcy

Strony

Skomentuj