Odliczamy godziny do "czwartej fali"! Już zakupiono kolejne setki milionów "szczepionek"

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Do września pozostało zaledwie kilka dni, a to oznacza, że rządzący nami panowie, ci na tylnych siedzeniach, rozpoczną kolejną fazę zastraszania i namawiania do wstrzyknięcia sobie doświadczalnych preparatów biologicznych. Ale nie tylko się rozpocznie już niebawem, bo oto biznes szczepionkowy dopiero rozkręca się na dobre !

Europejska Agencja Leków zamówiła 500 mln dodatkowych szczepionek przeciw COVID-19. Wyprodukują je oczywiście Pfizer i Moderna. Decyzję w tej sprawie podjęła we wtorek Europejska Agencja Leków (EMA). i tak jak mówił Donald Trump, będzie to kolejny "zastrzyk finansowy", dla i tak już bogatych panów z korporacji.

W Polsce, naszym umęczonym kraju, rozpoczną w związku z tym kolejną "falę przymuszania" do ukłucia igłą, medialnie przoduje w tym kilku dobrze znanych panów, nazywanych "doktorami, lub profesorami". Przewodzi im pan Horban, którego wypowiedzi są nacechowane osobowością dyktatora, rodem z czasów stalinizmu. W jednym z programów Horban zadano my pytanie: „czy panu się otwiera nóź w kieszeni, jak pan widzi posłów, którzy jeżdżą do domu dziecka i tam uniemożliwiają zaszczepienie dzieci”.

Ten spec od igłowych rozwiązań  odpowiedział: „gdybym umiał się posługiwać tym nożem, to pewnie bym się posłużył”. Z kolei poseł Witold Tumanowicz na konferencji przeciwko "medycznym dyktatorom" zacytował z kolei inną kontrowersyjną wypowiedzią  pana speca Horbana, która brzmiała: „świerzbi nas ręka, by rekomendować przymus szczepień”. Dodał, że z informacji, do których dotarła Konfederacja wynika, że „profesor będzie rekomendował różnorodne kary dla osób, które nie maja szczepień, czyli segregację sanitarna”.

Nie ulega wątpliwości, że już niebawem, może za kilkadziesiąt godzin, rozpoczną kolejną już fazę globalnej akcji "wyszczepiania", to zapewne ta o której opowiadał w jednych z nagrań pan Bill Gates, znany wszystkim dobroczyńca i filantrop, który w Afryce "wyszczepił" setki milionów murzynów ! W Polsce, tak jak w Afryce, już za kilkadziesiąt godzin będziemy świadkami działania "czwartej fali szczepionkowej", niech nas ma w swojej opiece Bóg Wszechmogący !

 

 

Ocena: 

Średnio: 4.7 (9 votes)

Komentarze

Portret użytkownika dominikq

idz sobie jakas dupe

idz sobie jakas dupe porzadnie poruchaj ty katolicko chrzescijanski przyglupie zycie w europie jeszcze bez granic powinno byc radosne teczowe a nie szare ponure jak te listopadowe marsze z bogrodzica na ustach i krzyzykiem w dupie to sa jakies nacjonalistyczno patryjotyczne zjeby zmierzajace badz wymuszajace globalna katastrofe a na to cywilizowane kraje zachodu nie pozwolą ---- wypierdolic polakow z polski oni na wlasny kraj nie zasluzyli,

Portret użytkownika asa

Horban to profesiur bardzo

Horban to profesiur bardzo miernej jakości, Nie posiada żadnej pracy naukowej odnośnie Covid19!!!!!!!!!!! a wypowiada się jak specjalista.Za pieniądze mówi wszystko co mu podsuną. Taki stary niepełonosprawny dziad.

Strony

Skomentuj