O co chodzi z Paktem Pandemicznym WHO?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Zdecydowana większość ludzi nigdy nie słyszała o roli WHO w niedawnej pandemii drapania w gardle i bezobjawowych chorych znajdowanych za pomocą inwazyjnych testów, które w większości okazały się oszustwem. Niemniej jednak ci konstruktorzy pandemii spod egidy ONZ, nie tylko nie odeszli w niesławie, ale pod pretekstem Covida, wysmażyli specjalny Pakt Pandemiczny, o którym też zdecydowana większość ludzi nigdy nie słyszała. O co w tym wszystkim chodzi?

Już dzisiaj - 22 maja - w Genewie zaczyna się narada 194 krajów nad Globalnym Traktatem Pandemicznym WHO. Polskę ma reprezentować dobrze nam znany minister covidowy - Adam Niedzielski. Przygotowywany właśnie Pakt Pandemiczny da WHO jeszcze więcej władzy i umożliwi jeszcze większą ingerencję w nasze życie przez tą podejrzaną organizację. Jest to też widomy znak tego, że globaliści nie odpuszczą, a Covid był dopiero początkiem na drodze przeobrażeń, które według planów będa miały swą kumulację w 2030 roku.

 

Stworzenie obecnie ponadnarodowego prawa, które da władzę WHO to de facto pomysł oddania koncernom farmaceutycznym władzy nad rządami państw i obywatelami. Istnieją podejrzenia, że ów Pakt WHO to precyzyjny, finansowy plan likwidacji niepodległości państw. Główni sponsorzy prywatnej organizacji bez żadnego mandatu WHO czyli Chiny, Fundacja Gatesów i koncerny farmaceutyczne uzyskają faktyczną władzę nad nami i zapewne wykorzystają to przeciwko nam, opowiadając głodne kawałki o ratowaniu zdrowia.

Zastanawiająca jest koincydencja ostatnich zdarzeń. Teraz, w Genewie, w dniach 22-26 maja 2022 odbywa się  zgromadzenie WHO i akurat w tych samych dniach tj. 22-28 maja 2022 r. odbywa się spotkanie World Economic Forum - WEF - w Davos, oddalonym o kilkadziesiąt kilometrów. Trudno uwierzyć, że te dwa wydarzenia nie mają ze sobą związku a ich wspólnym mianownikiem jest emanacja działań tzw. Rządu Światowego.

 

Na problem Paktu Pandemicznego WHO zwraca uwagę coraz więcej NGOsów w tym Fundacja OrdoMedicus.

WHO ciągle też zmienia bardzo istotne z punktu widzenia epidemiologicznego definicje. W 2010 zmieniła definicję pandemii. Stara definicja określała pandemię jako globalną epidemię pochłaniającą olbrzymią liczbę ludzkich istnień. Nowa definicja odnosi się już nie do zgonów, lecz samych zakażeń, nawet jeśli są one asymptomatyczne. Wiadomo że przy pomocy niewiarygodnego testu PCR można w zależności od tzw. liczby CT (liczba replikacji materiału genetycznego) sztucznie zwiększać liczbę pozytywnych testów. 

W związku z tym Fundacja Ordo Medicus zdecydowanie odrzuca pertraktowanie jakichkolwiek nowych uprawnień dla WHO w ramach planowanego traktatu pandemicznego. Traktatowi sprzeciwiają się też prawnicy. Patryk Ponikiewski, adwokat i Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź, radca prawny, sporządzili skargę do premiera Mateusza Morawieckiego, w której domagają się odstąpienia Polski od negocjacji traktatu pandemicznego. Prawnicy wzywają też rząd do wystąpienia z WHO.

Teraz najważniejsze jest to, aby o Pakcie WHO dowiedziało się jak najwięcej osób i aby ludzie mieli świadomość co się dla nich szykuje. Etiopski komunista Tedros  Adhanom Ghebreyesus, który stoi na czele WHO zdaje sobie sprawę z rosnącego sprzeciwu i nawet publicznie o tym powiedział nazywając protestujących standardowo "małymi mniejszościami". To samo słyszeliśmy od wychowanka Schwaba, Justina "Adolfa" Trudeau, gdy na stolicę Kanady ruszał Konwój Wolności, czy sprzeciw wobec planom WHO zostanie rozgoniony w podobny sposób jak ten wolnościowy zryw Kanadyjczyków?

 

Jeśli się tak stanie nadchodząca przyszłość jawi się nam w czarnych barwach. Na horyzoncie mamy już opowieści o małpiej ospie, a wygenerowanie kolejnych pandemii korzystnych dla Big Pharma, będzie wkrótce dziecinną igraszką.

Ocena: 

Średnio: 4.7 (15 votes)

Komentarze

Portret użytkownika oswiecony77

Bo dla nieśmiertelności Bóg

Bo dla nieśmiertelności Bóg stworzył człowieka - uczynił go obrazem swej własnej wieczności. A śmierć weszła na świat przez zawiść diabła i doświadczają jej ci, którzy do niego należą” (Mdr 2,23-24 To nie pandemia koronawirusa, lecz aborcja stanowi dziś największe zagrożenie dla ludzkiego życia na świecie. Jak podaje The Christian Post - opierając się na oficjalnych danych Światowej Organizacji Zdrowia - w ubiegłym roku przeprowadzono na świecie 42 mln aborcji. Tymczasem liczbę ofiar koronawirusa - według danych podanych przez John Hopkins University - szacuje się na 1,8 mln. Współczesne nauki biologiczne jednoznacznie wskazują na moment zapłodnienia jako jedyny akt właściwy dla tworzenia nowego organizmu ludzkiego. Od samego początku istnieje ściśle określony program genetyczny tej żywej ludzkiej istoty. Ma ona - w każdej komórce swego organizmu - własny program genetyczny (program rozwoju, wyglądu, cech osobowości, predyspozycji do niektórych chorób). Od momentu poczęcia przysługują jej więc przynależne prawa.

Tymczasem - wskutek politycznej manipulacji - nawet ludzie wierzący mówią często nieświadomie o „aborcji” zamiast o zabiciu nienarodzonego dziecka. Często używa się też określenia „płód” w sensie pozbawiającym go cech człowieczeństwa. Stosowanie tego rodzaju manipulacji dla osiągnięcia wyższych notowań danej partii politycznej jest rzeczą wysoce nieetyczną. Czy jest szatan oczywiscie Jest wladca polityki religi finansow wojen pandemi Ludzie sa marionetkami w jego reku bo sa glupi poprostu Jak widze jaki sciek wylewa sie w tv szkole polityce Wiem ze jest i on https://www.youtube.com/watch?v=3O1_3zBUKM8

Psalm 18.29  „Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje

Portret użytkownika NIESTETY

Miałbyś rację w idealnym

Miałbyś rację w idealnym świecie, w którym nie ma błedów ani pomyłek. Tymczasem świat i przyroda a także materiał genetyczny pełen jest błedów i zniekształceń. Przyroda stara się te nieudane egzemplaże likwidować. W tym swietle, to co piszesz to stek nawiedzonych bzdur. Nauka zmierzała w tym kierunku aby nie dopuszczać do rodzenia się wynalazków które przez całe zycie będą wymagać opieki i ciągłego podtrzymywania aby w ogole mogły żyć. Niestety, tacy jak ty nie pozwalają na rozwój wczesnego rozpoznania wad, wrzucając wszystko do jednego wora - morderstwo

Portret użytkownika nata

Jestem ciekawy co byś zrobił

Jestem ciekawy co byś zrobił gdybyś się dowiedział że Twoje dziecko jest chore genetycznie tzw. "wynalazek" przez Ciebie tak np. w wieku 3 lat cwaniaczku, czy tak chętnie będziesz chciał je zabić .... A o nauce to Ty nie masz pojęcia żadnego. Nikomu źle nie życzę ale... Nigdy nie wiadomo

Portret użytkownika Set

,,wynalazków" o ty faszysto

,,wynalazków" o ty faszysto cholerny. Ruski mają racje, że w Polsce są ich pozostałości.

Natura nie tyka właśnie wszelkiego skurwysyństwa, bo skurwysyństwo jest silne i bezwzględne. Wcześnie często umierają dobzi ludzie i idą do nieba tam, gdzie należą.

Do natury należą wszelkiej maści zwierzęta, bo ich toleruje.

Portret użytkownika Q

Czy jesteś "wynalazkiem" , że

Czy jesteś "wynalazkiem" , że Cię to tak bardzo oburzyło ? Rozumny człowiek dopytał by w stylu : "co masz na myśli ?" itp. zamiast wyzywać od faszystów. 
Bo np. "coś" takiego .. niby formalnie człowiek ale do życia całkowicie niezdolny .. więc humanitarnie byłoby "spędzić" taki płód lub uspić zaraz po urodzeniu.Lekarze są w szoku - noworodek wygląda jak 80-latek | WP parenting

Albo takie "coś":

Do niektórych nie dociera że nie powinni się... - Fox_Murder - Wykop.pl

Portret użytkownika Niestety

Dziękuję "Q" to właśnie

Dziękuję "Q" to właśnie miałem na myśli. W krótkiej wypowiedzi trzeba iść na skróty i liczyć na inteligencję czytającego. Jako że ci znający życie z oaz i szkoelnia przez księdza, pomyślą że znalazłeś dwa przypadki na cały świat, to im trzeba dosadnie, kawę na ławę! Nawiedzeni obrońcy takich błędów natury!! Ja widzę takie rzeczy i zapewniam że na małe miasteczko jest tych przypadków setki. Jest tendencja wzrostowa takich urodzeń spowodowana właśnie działaniem obrońców tej niechlubnej części wspaniałego życia. Jeden absztyfikant wyskoczył nawet ze stwierdzeniem że natura nie popełnia błędów..... to jest dopiero zaślepienie. Ale, ale! Kończymy dyskusję bo wyraźnie jakaś aktywna wtyka wroga Polsce, chce nas wpuścić w maliny i jałową dyskusję bez końca

Portret użytkownika ​​euklides

Ani jeden, ani drugi dzieciak

Ani jeden, ani drugi dzieciak nie wyrządził mi szkody, natomiast szkodę wyrządzają mi politycy i urzędnicy. Trzeba być dużo bardziej chorym i nierozumnym niż te dzieci by domagać się ich śmierci ze względu na ich wygląd czy niepełnosprawność, a zezwalać na szerzenie się patologii społecznej - trwałe i nieodwracalne niszczenie społeczeństwa przez lewacką agendę.

Portret użytkownika drako to UPAdlina

w szczypawce masz mix

w szczypawce masz mix upodlenia czlowieka od abortow z dzieci do malpich genow i jadu weza i wiele innych.Ci co przyjeli szczepionke nosza w sobie ZGODE na przekreslenie czlowieka jako wladcy Ziemi a oddanie wladzy szatanowi .

Strony

Skomentuj