Nowe ultimatum PiS - Wolność albo życie!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

"Dziś musimy sobie odpowiedzieć na proste pytanie. Moja wolność czy moje życie?" – mówi premier Morawiecki. Tym samym premier Morawiecki każe nam wybierać - wolność albo życie! Co wybiorą Polacy?

Prawo i Sprawiedliwość już się nie kryguje jak podczas ostatnich tygodni i zaczyna pokazywać swoją do tej pory skrywaną totalitarną twarz. Idzie im to o tyle łatwiej, że cała opozycja, oprócz Konfederacji, domaga się od nich faszyzmu sanitarnego i chętnie zagłosuje za segregacją sanitarną i przymusem szczepień. Słowa Morawieckiego wskazują, że władza chętnie skorzysta ze wsparcia w głosowaniach zadeklarowanego przez postsolidarnościowych opozycyjnych zamordystów.

 

To bardzo sprytne rozłożenie odpowiedzialności za niepopularne decyzje jakimi będzie wprowadzenie faszyzmu sanitarnego z powszechnym sprawdzaniem subskrybcji na prawa obywatelskie w postaci czasowo działającego kodu QR, rozdawanego grzecznym niewolnikom, którzy wstrzykują sobie regularnie zaordynowane przez rząd substancje, niczym Huxleyowską Somę.

 

Rozważania Morawieckiego o tym po co nam wolność, to wskazanie na to co chodzi po głowie rządzącym Polską. Po prostu przygotowują się do wprowadzenia przymusu szczepień przeciw Covid dla wszystkich. Albo tego chcą. Już ogłoszono wprowadzenie obowiązkowych szczepień dla pewnych branż, co ma nastąpić od 1 marca, ale wygląda na to, że to dopiero początek i rząd po prostu stosuje taktykę salami odkrajając po kawałku naszą wolność tak abyśmy się nie zorientowali co oni właściwie robią. 

 

Nie ma już żadnych wątpliwości, że tzw pełne zaszczepienie nie działa. Dlatego już całkiem oficjalnie rozpoczęto naganiać na szczepienie trzecią dawką tego niedziałającego preparatu. Już przebąkuje się o konieczności wstrzykiwania sobie zakupionych przez rząd preparatów regularnie, co pół roku albo i częściej. Zatem jedyna refleksja jaką mają nasi rządzący co do niedziałających preparatów to wstrzyknięcie ich więcej..

 

Poza tym po raz pierwszy w historii okazało się, że nasze prawa obywatelskie, ograniczone limitami, restrykcjami i kodami QR, są obecnie uzależnione od karteli farmaceutycznych i naszej chęci przyjmowania ich preparatów. Już chyba tylko Morawiecki udaje, że chodzi o zdrowie, reszta jego propagandystów stwierdza wprost, że chodzi właśnie o te kody QR, które pełnią formę nowożytnej nazistowskiej Kenkarty.

Wniosek zatem jest prosty - Morawiecki kłamie - a tu nie chodzi o życie, tylko o paszport szczepień, który oznacza koniec naszej wolności, bo prawa obywatelskie, które należą się nam na mocy konstytucji, będą teraz przyznawane na mocy subskrypcji u Pfizera, co celnie zauważył polityk Konfederacji, Sławomir Mentzen.

Gdyby Polacy zawsze wybierali życie, a nie wolność, nie byłoby powstań ani odrodzenia państwa polskiego w XX wieku. Mimo to teraz usiłuje się nam wmawiać, że musimy oddać naszą wolność, stać się niewolnikami systemu, bo to rzekomo zapewni nam zdrowie. Tymczasem jeśli ktoś pozbywa się wolności w imię bezpieczeństwa, to z historii wiadomo, że nie będzie miał ani tego ani tego.

 

No więc jak? Wolność czy życie? A może zmiana premiera? 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

wypowiedz mateuszka nie ma

wypowiedz mateuszka nie ma znaczenia bo naukowcy i lekarze oficjalnie 17 listopada 2021 pokazali iż szczepionki to oszustwo i zdrada Polaków !

Apel Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców w sprawie natychmiastowego wstrzymania Narodowego Programu szczepień przeciwko Covid-19

17 listopada 2021 wystosowaliśmy do rządzących naszym krajem decydentów kolejny apel, wzywając ich do NATYCHMIASTOWEGO wstrzymania Narodowego Programu tzw. szczepień przeciwko Covid-19.

Nie można być obojętnym wobec tak wielu faktów i dowodów, napywających z całęgo świata, a także z naszej codziennej praktyki – które pokazują wyraźnie, jak wielkie zagrożenie i nieodwracalne szkody zdrowotne wyrządzają już teraz i przyniosą w przyszłości preparaty, którymi wyszczepia się społeczeństwo, ukrywając ryzyko z tym związane.

Nikt nie będzie mogł powiedzieć, że nie był świadomy, podejmując decyzję. My dostarczamy dowodów, aby podejmowane decyzje były świadome. Czas przyniesie konsekwencje…

https://www.bibula.com/?p=129234

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zn,

To, dla najwrażliwszych, inna

To, dla najwrażliwszych, inna forma ,,strzałów ostrzegawczych w potylicę" znanych min. z Katynia czy z Auschwitz.

Znajomi, troje starszych osób na raz, prawdopodobnie przechorowali chińską grypę ponieważ mieszkają w jednym z bardziej zainfekowanych szczepieniami rejonów Polski.

Ścięło ich, podobnie jak mnie po wszczepieniu sobie grypy (lata temu, gdy jeszcze naiwnie ufałem wirusologiczno-szczepionkowym mengelowcom, nie mylić z prawdziwymi lekarzami).

W oparciu o posiadaną już wiedzę ,,z pewną taką nieśmiałością" przypuszczam że przeżyli tylko dzięki brakowi genetycznej szprycy która by ich osłabła  o ile sama wcześniej by ich nie zabiła wskutek wiadomych powikłań jakie często wywołuje.

Portret użytkownika Plićka Kluśny

Ten cały przymus od marca

Ten cały przymus od marca jest jeszcze pisany patykiem na wodzie i wcale nie jest to pewne a raczej bardzo wątpliwe. Wydaje się raczej, że cały ten zamordyzm za niedługo pierdnie po całości. Już ponoć szykowane są o wiele "lepsze" rzeczy od kowidianizmu do zrobienia resetu a raczej totalnej rozpierduchy, bo najwyraźniej zbyt jednak duży procent populacji nie chce iść na powolną rzeź zwaną szprycą kowidiańską i chyba muszą kreatury rządzące światem zacząć wprowadzać plan B.

Strony

Skomentuj