Norweski informatyk, czyli najgorsze co może być dla premiera komunisty

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Od kilku dni gwiazdą Internetu jest zdumiewająca wypowiedź premiera Mateusza Morawieckiego na temat Norwegii, która padła na kongresie młodzieży. Premier stwierdził niczym rasowy komunista, że Norwegowie zarabiają za dużo na gazie i ropie, żerując na sytuacji międzynarodowej i powinni się podzielić z innymi. Morawiecki zaapelował nawet do obecnych młodych ludzi, żeby "pisali do swoich przyjaciół w Norwegii" domagając się od nich pieniędzy. Czy był to tylko komunistyczny eksces premiera-bankstera czy też ta kuriozalna wypowiedź ma jakieś drugie dno?

Zadajmy sobie pytanie - czym nagle podpadła Morawieckiemu Norwegia? Jak zwykle wszystko sprowadza się do gazu. Atak Morawieckiego miał związek z przebiegiem negocjacji z rządem Norwegii, które miały skutkować zapełnieniem ciągle budowanego gazociągu BalticPipe. To oburzenie jest na pewno związane z ceną gazu jaką tym nieudacznikom z PiS, podyktowali Norwegowie.

Trudno się im zresztą dziwić skoro PiSowcy postawili nas w sytuacji bezalternatywnej. Wszem i wobec buńczucznie ogłosili, że nakładają sankcje na Rosję, zaprzestając kupowania rosyjskiego gazu, bo "wojna i ukochana pisowska Ukraina", a zatem nie licząc dzierżawionych od Norwegii pól gazowych na szelfie norweskim, założyli, że brakujący surowiec kupią od Norwegów. Teraz jednak Morawiecki oburza się, że Norwegowie nie chcą sprzedać gazu tanio tylko jak najdrożej, korzystając z sytuacji jaką stworzył polskojęzyczny (bo przecież nie polski) rząd.

 

Nagle okazało się, że PiSowcy zamiast nałożyć sankcje na znienawidzoną przez tych rusofobów Rosję, to nałożyli je na Polaków, powodując, że ceny energii i paliw wystrzeliły w kosmos, a wszystko wskazuje, że będzie tylko drożej. Morawieckiemu pozostało opowiadanie komunistycznych głupot, a także napuszczanie Polaków na Norwegów i wskazywanie ich jako winnych swojej niekompetencji i działania na niekorzyść obywateli.

Jednak to nie jedyne komunistyczne wykwity jakie wyemitował ze swoich ust w trakcie tego spotkania z młodymi nasz premier-bankster. Dostało się też "skoncentrowanym na sobie" informatykom, którzy zostali przedstawieni niemal jak krwiożerczy kułacy , którzy pragną nieszczęścia wyzyskiwanych polskich chłopów. Morawiecki zestawił złego pazernego informatyka, który za dużo zarabia i uporczywie jeździ na wakacje, z poczciwym biednym szewcem społecznikiem i przedstawił go jako wzór do naśladowania.

Niektórzy szydzą, że najgorsze co może być dla naszego komunisty-premiera-bankstera, to chyba norweski informatyk. Jednak jest to tylko śmiech przez łzy, bo takie wypowiedzi utwierdzają tylko w przykonaniu jak niebezpieczna ekipa rządzi obecnie Polską. Najwyższy czas zacząć się bać konsekwencji ich niekompetencji i bolszewickich zapędów. 

Ocena: 

Średnio: 3.5 (14 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

rozmawiam z różnymi ludzmi,

rozmawiam z różnymi ludzmi, ale nawet wybrocy pisu, przez łzy, przyznają że pis przegra wybory ze względu na drożyznę ! ciekawe że nikt w pisie nie może nic zrobićć z wierchuszką NWO, ale widocznie idą na zatracenie mając takie wytyczne z bractwa kurkowego czy innej loży co jest na rękę wrogom Polski, bo jak przegrają to do władzy doją prawdziwi bandyci ryże folksdojcze a nie pisowskie nieudaczniki i marionetki ! pisowcy myśklą że jak dostaną miliardy z unii za podpisanie pedalskich ustaw to się uratują ale żedne miliardy ich nie uratują przy takiej drożyźnie, a zresztą pewnie ich szkopskie masoni znowu oszukają ! no chyba że mają kontrolę nad serwerami wyborczymi... ale to inna bajka... Niech nas ochrania Bóg Jezusa Chrystusa !

Rada Ministrów przyjęła we wtorek uchwałę w sprawie ustanowienia tzw. Krajowego Programu Działań na Rzecz Równego Traktowania na lata 2022-2030. Dokument powstał pod dyktando Unii Europejskiej i zakłada m. in. specjalną ochronę dla wyznawców ideologii homoseksualno-genderowej.

Ministerstwo rodziny w opublikowanym we wtorek komunikacie tłumaczyło, że „wyeliminowanie dyskryminacji” z życia społecznego jest głównym celem tego, co nazwano polityką równego traktowania.

Specjalna ochrona prawna m. in. dla lobby LGBT została przeforsowana pod pretekstem zabezpieczenia zasady równego traktowania, która określona jest w art. 32 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej. Polityka, którą przyjął właśnie rząd, została określona w Krajowym Programie Działań na Rzecz Równego Traktowania na lata 2022–2030, który we wtorek procedowała się Rada Ministrów.

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika SLAWAN

Głupkowaty artykuł. Wiadomo,

Głupkowaty artykuł. Wiadomo, że Norwegia przejęła wielką część gazowego rynku w Europie po rosji. To nie jest efekt naturalnej gry rynkowej, tylko decyzji państw, że nie chcą gazu od bandyckiej rosji. Sami Norwegowie przyznali, że im jest niezręcznie z tymi 150mld. USD dodatkowego zysku. Więc problem istnieje anyway.

Portret użytkownika Kot732

Pozostaje więc życzyć

Pozostaje więc życzyć syfilizowanemu zachodowi, dalszego wzrostu cen paliw, energii, inflacji, dalszego zubożenia społeczeństw - to będzie dobra kara za wspieranie ukraińskich faszystów i bycie psem Faszyngtonu.

Musicie poznać na własnej dupie, że bycie psem Faszyngtonu, prowadzi do ruiny. Cały świat niech to widzi, że trzymanie z bandyckim usraelem rujnuje. O to właśnie chodzi  Biggrin

Po ile masło, olej roślinny ? Po ile paliwo, poliński psie Faszyngtonu ?  Biggrin Biggrin Biggrin
Napisz na jesień, po ile opał i prąd  Biggrin

A poza tym uważam, że NATO, UE i USA muszą zostać zniszczone.

Portret użytkownika syriues

Przepraszam, ale ludzie

Przepraszam, ale ludzie musicie byc bardzo slepi ze nie widzicie co sie dzieje,lub juz stało. Mamy ere wodnika od 2020 roku i no będą sie dziać dziwne rzeczy.nikt nas nie uchroni przed roztapiajacym sie lodem z ladow nam nieznanych.a te ktore niestety nie sa na dobrym rownolezniku czy tez poludniku bedzie musial zamarznąć, ale zanim tam dojdzie woda cos sie musi podtopić. Zapewne Holandia Niemcy i inne kraje przez ktore przejdzie fala.no zobaczymy, bo dokladnie nie wiemy kiedy sie czapa lodu zsunie.

Stad te ocieplenie ,topnienie lodowcow czy tez co2.a wiecie ile w oceanach jest co2?lepiej zeby wam nie powiedzieli,bo i tak nie wysuszyliby tego pod naszym firnamentem.nie ma gdzie uciec taka para.

A wiec zajmujcie sie tematami zastepczymi.bo w tym dobre sa elity.tematy niezbedne do manipulacji i dezinformacji.

Prawdy wam nie powiedzą, no ale mamy okazje sami sprawdzic kiedy i jak wchodzimy w nowa ere.wystarczy sledzic przesilenie i wtedy mozna latwo sie dowiedziec w jakim gwiazdozbiorze wschodzi słońce 

Strony

Skomentuj