Norwescy lekarze wzywają do delegalizacji tytoniu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Zanosi się na kolejną odsłonę postępu nowoczesnych marksistów. Tym razem norweskie lewactwo wymyśliło  prohibicję tytoniową, czyli zakaz sprzedaży tytoniu dorosłym obywatelom tego kraju. Zmiany prawa postulują lekarze, rzekomo dla dobra Norwegów. Celem jest całkowite wyeliminowanie tytoniu do 2035 roku.

 

W sumie trudno się dziwić, że nadchodzi okres prohibicji tytoniowej. To było nie do uniknięcia w procesie budowy totalitaryzmu europejskiego. Adolf Hitler też kiedyś zwalczał palenie tytoniu. To on pierwszy wprowadził zakaz palenia w środkach komunikacji publicznej w Niemczech. W przypadku norweskim z żądaniem zakazu sprzedaży tytoniu wystąpiła jedna z największych tamtejszych organizacji medycznych NMA (Norwegian Medical Association). Za cel postawiono sobie likwidację problemu palenia papierosów w Norwegii do 2035 roku.

 

Zwolennicy prohibicji tytoniowej jako plan minimum zakładają zakaz sprzedaży tytoniu dla wszystkich urodzonych po 2000 roku. Dzięki takiej reglamentacji ma być osiągnięty cel w postaci społeczeństwa wolnego od tytoniu. Pytanie tylko czy będzie to wtedy jeszcze naprawdę wolne społeczeństwo czy raczej ostatecznie zniewolone. Nowe prawo miałoby wejść teoretycznie już w 2018 roku.


Prześladowanie zwolenników tytoniu z pewnością zbulwersuje wiele osób, ale można też na to patrzeć jako konsekwencja dotychczasowych zakazów. Proceder uprawiany przez rządy różnych państw, a polegający na delegalizacji konkretnych roślin i ich przetworów jest przecież powszechny. Polski rząd nie nadąża  z delegalizacją halucynogennych specyfików ziołowych dodawanych do tak zwanych "dopalaczy". Na miejsce każdej zdelegalizowanej substancji pojawiają się dwie kolejne.

 

Delegalizacja roślin to jedyne co może wymyślić europejska lewca. W ten sposób potraktowano kiedyś mak, potem zaczęto nękać ludzi zażywających konopii, co trwa do dziaisaj. Trudno się zatem dziwić, że na czarną listę może trafić też tytoń. Naturalna kolej rzeczy wskazuje wręcz na to, że po delegalizacji tytoniu, przyjdzie czas na przykład na delegalizację ziemniaków i innych roślin, z których można wyprodukować alkohol.

 

Oczywiście te wszystkie absurdalne zakazy są ustanawiane wyłącznie to dla naszego dobra, wszak każde "państwo opiekuńcze" dba o zdrowie swoich niewolników tak jak dobry rolnik dba o zdrowie swoich dających mleko krów.

 


 

Ocena: 

Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Z pewnością większość Polaków

Z pewnością większość Polaków nie dożyje do emerytury bo wy lewacy podnieśliście Polakom wiek emerytalny do 67 lat i obniżyliście wiek szkolny do 6 lat żeby jak najwcześniej zaczęli zapierdalać na niemieckich nierobów a umierali jak najszybciej po osiągnięciu 67 w kilometrowych kolejkach do lekarzy.

 

Portret użytkownika eva11

nie wy macie porostu

nie wy macie porostu zaprogramowane w mozgach,ze tyton jest be!
bo przeciez trzeba na cos zwalac wine za te wszystkie choroby,a w szczegolnosci -raka?
nie tyton jest trucizna zapamietajcie sobie cyrkowe ludziki,a trucizna jaka jest dodawana do niego czyli masa chemi,
przeciez ludzie nie zaczeli palic tytoniu w 20 wieku!!!!
tak jak nie cynamon jest zly,a jedynie ulepszacze i chemia w nim zawarta moze spowodowac objawy o jakich mowia,a napewno ten ze sklepu nie pomaga w niczym,bo jest toksyczny tak samo jak cala reszta sprzedawanego gowna,
ziola nie dzialaja ,bo sa pakowane w plastik z dodatkami dla lepszego zapachu i smaku,
czy tego nie widzicie naprawde,nie zastanawiacie sie nigdy nad tym?
tyton jest zly,ale zaden nie pofatyguje sie sprawdzic co jest dodawane w procesie produkcji.
wiele z tej chemi jecie rowniez na co dzien,
czyz na pakowanej zywnosci nie powinno rowniez byc takich zdjec jak na paczce papierosow?
jeszcze troche i jablko bedzie szkodliwe,
juz wam dawkuja spozycie marchewki,bo chyba pestycydy tak szkodza,ze dwie dziennie to max!
 
ale kto zaprostestuje na ten program oglupiania?
byl czas,ze lakarz reklamowal fajki,a teraz jest czas,ze kazdy mowi nie pal,bo to powoduje raka,a ludzie czynia to co uslysza,
to juz przestaje byc nawet zalosne!
jak latwo ryja berety milionom....
 

Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny,to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie.Carl Bard.

Portret użytkownika DJ Raptor

Ja w pełni popieram ten

Ja w pełni popieram ten pomysł.
Tytoń to trucizna która degeneruje palących i ich otoczenie.
Kiedyś wielu ludzi też się buntowało że wycofuje się azbest, przecież stosowano go od lat i ludzie jakoś żyli.

Strony

Skomentuj