Nikt nie kupi ani... bez certyfikatu

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Obowiązujące obecnie w Polsce obostrzenia, zakładają że sklepy i galerie handlowe, nie mogą przyjmować klientów ponad określony pułap, wynoszący obecnie 30%. Wygląda jednak na to, że plany rządu są bardziej ambitne. Już wkrótce, osoby bez ważnego szczepienia, W OGÓLE nie wejdą do sklepu. Kontrowersyjny pomysł, został ujawniony przez samego ministra Niedzielskiego.

Rząd nadal nie zdołał wprowadzić w życie ustawy, która miała umożliwić pracodawcom i przedsiębiorcom sprawdzanie ceryfikatów szczepień swoich pracowników oraz klientów. Wprowadzenie tej ustawy w życie, będzie przypieczętowaniem statusu podczłowieka dla każdej osoby niezaszczepionej. Jeśli zgodnie z groźbami ministra Niedzielskiego z 19 stycznia, wprowadzi się do tego obniżenie limitów klientów "do zera", szczepionkowy apartheid osiągnie nowy kamień milowy.

 

Niedzielski wspomniał otwarcie, że walka z koronawirusem będzie koncentrować się na „powszechnym stosowaniu certyfikatu covidowego”. Jest to niejako ugruntowanie pozycji tego dokumentu jako subskrybcji na prawo do normalnego życia. Wbrew zapewnieniom rządu, takie ograniczenia nie uderzają w bezosobowego i mikroskopijnego wirusa SARS-CoV-2 tylko w realnych ludzi. 

Władze wspaniałomyślnie pozwolą, aby prawo do zakupu żywności, przysługiwało również ozdrowieńcom lub po okazaniu aktualnego testu na COVID-19. Jak zamierza się weryfikować jego aktualność? Jeśli polskie władze przyjmą za podstawę testy natychmiastowe nic nie stoi na przeszkodzie, by raz wykonany test, służył nam nieograniczony czas. 

 

Z drugiej strony jeśli chodzi o nieprzyjemny test PCR, jest on ważny zaledwie kilkadziesiąt godzin, a jego cena to około 150 zł. Przyjęcie takiego wyznacznika, może oznaczać finansową ruinę w skali całego roku dla każdego gospodarswa domowego. No ale oczywiście, jest też trzecia opcja, w postaci przyjęcia "dobrowolnego" preparatu. 

 

Ocena: 

Średnio: 3.9 (15 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inskipp

Niech autor tych wypocin

Niech autor tych wypocin jedzie do niemiec. Owszem do spożywki wejdzie bez problemów, ale w pozastałych sklepach i restauracjach bez certyfikatu nie da rady i jakoś nikt nie płacze i nie jęczy. Może tak pisać o poważnych rzeczach a nie tylko biadolić.

Portret użytkownika Binx

ty chyba przespałeś bo jak

ty chyba przespałeś bo jak nigdy tam ogromne protesty , no ale jak się ogląda TVPis  i TVNienawiść to wygląda że wszystko cacy ( BTW NIemcy na potęgę kupują lewe certyfikaty) 

i pamietaj DONT LOOK UP !!

Portret użytkownika N

Dokładnie.... musi mieć

Dokładnie.... musi mieć płacone bo po cholerę wchodziły tutaj ktoś kto myśli nietrzeźwo ? Tyle już artykułów był o i komentarzy  z przykładami odnośnie szczepień itp

 Może stracił robotę albo ma juz programem jakimś mózg wyprany i myśli ze robi dobrze. I może myśli ze nagrodę dostanie ... to się zdziwi bo w myśl masoni kich kanonów to jak nas będzie mniej i / lub ogranicza nam prawa to on tez juz nie będzie potrzebny i dołączy domstadka lub poświęcony ... oni cały czas potrzebują to niewolników to ofiar zarówno z ogółu jak ich ich niższego kregu.  Niech przeczyta kilka książek o utracie wolności i zastanowi się czy chce dalej w to brnąć. ... smutne.

Portret użytkownika Robaczkowa

Tak tam są każdego dnia

Tak tam są każdego dnia wielkie protesty. A Polacy to się powinni wstydzić. W ten weekend byłam aż na dwóch protestach. Na obu było mało ludzi. Nawet w dużych miastach było mało ludzi. Rząd to ogląda, śledzi i poczuli się silni. Polacy są głupi. Pomyśleli, że jeden projekt w sejmie upadł to nie muszą wychodzić z domu. To jest głupota i lenistwo. To teraz nam przywalą. Trzeba protestować na okrągło. To jest taka polityka - trochę popuścić, a potem dwa kroki do przodu. A to trzeba zobaczy .... Francuski dr Bodnar  - dr Perronne. We wszystkich krajach dzieje się to samo. https://m.cda.pl/video/97440093c

Strony

Skomentuj