Niemiecki sąd pozwolił mężczyznom sikać na stojąco

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Sąd w Niemczech rozpatrywał niedawno niezwykłą skargę mężczyzny ukaranego za nieostrożne oddawanie moczu. Właściwie sądowi przekazano do rozpatrzenia czy mężczyźni mogą sikać na stojąco.

 

Zarządca budynku, w którym doszło do feralnego sikania domagał się kary za zbrukanie marmurowej podłogi. Była to kara niebagatelna, bo aż 1900 euro. Sprawa znalazła więc swój finał przed wymiarem sprawiedliwości.

 

Na szczęście sędzia z Duesseldorfu uznał, że sikanie na stojąco jest kulturową normą i jako takie jest to dopuszczalne. Normalny człowiek zastanowiłby się nad poziomem absurdu, do jakiego doszliśmy w debacie publicznej, ale okazuje się, że ten poziom abstrakcji dziwi już coraz mniej osób.

 

Wcześniej na temat sposobu korzystania z toalet wypowiadali się przedstawiciele feministycznych ruchów lewackich ze Skandynawii. Okazuje się, że tę absurdalną debatę udało się wprowadzić również w Niemczech. Jak grzyby po deszczu pojawiają się kolejne toalety promujące "równościowy" i rzekomo bardziej higieniczny sposób korzystania z toalety, czyli na siedząco.

 

Powstało nawet specjalne logo stylizowane na znak drogowy, które ma wskazywać, że w tym miejscu powinno się oddawać mocz na siedząco. Po niemiecku mężczyzn, którzy ulegają tej dziwnej lewackiej propagandzie nazywa się specjalnym nieco pogardliwym słowem - Sitzpinkler.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika 777

To wcale nie jest absurd bo

To wcale nie jest absurd bo już chcą masoni wprowadzać jeszcze większe absurdy, nie wspominając o gender gdzie zaprzecza się że kobieta to kobieta, a facet to facet, teraz przecież są to "cyborgi bezpłciowe" w opinii masonerii ! Zresztą nie ma co się dziwić bo masoneria niemiecka jest strasznie grozna i niszczy Polskę i Ducha Polskiego !

W latach 1974–1980, na polecenie konferencji episkopatu i zjednoczonych wielkich lóż Niemiec, miały miejsce w Niemczech oficjalne rozmowy między Kościołem a wolnomularstwem. Konferencja biskupów Niemiec zleciła grupie uczestniczących w kolokwium: po pierwsze, sprawdzić zmiany zaszłe wewnątrz masonerii; po drugie, rozpatrzyć zgodność podwójnej przynależności do Kościoła katolickiego i do wolnomularstwa.

Czytając tego rodzaju doniesienia, ma się wrażenie, że to sen – brzmi to tak nieprawdopodobnie! I dalej:

Po trzecie, w przypadku pozytywnej odpowiedzi na poprzednie pytanie, przygotować opinię publiczną, poprzez inicjatywy publicystyczne, na zmianę sytuacji

– czyli biskupi niemieccy gotowi byli zrobić reklamę zachwalającą związek między Kościołem a wolnomularstwem.
„Zdarzało się zresztą – kontynuują niemieccy biskupi –

iż w naszych zdezorientowanych czasach niektóre osoby znajdowały w symbolach i w rytuałach wolnomularstwa jakieś spełnienie niezaspokojonych potrzeb; a ponieważ w Kościele katolickim symbole i rytuały miały zawsze swoje miejsce, mogło się przypuszczać, iż również w tym można by znaleźć punkt styczności i jakąś podstawę zrozumienia.
Między diabelskimi, szatańskimi rytuałami masonerii a liturgią Kościoła! Jest nie do pomyślenia, że to znajduje się w oficjalnym piśmie episkopatu!

Za Polskę trzeba się modlić by się wyzwoliła z niemieckiej okupacji !

Portret użytkownika JPshemek

Człowieku Ty nawet z pisuaru

Człowieku Ty nawet z pisuaru zrobisz aferę i wykład o masonerii na 1000 znaków, taką nienawiść jak szerzysz do wszystkich grup społecznych począwszy od homoseksualistów po religijne wszelkich maści to się w głowie nie mieści, Zastanów się trochę człowieku nad sobą.  I jeszcze jedno jakiej Niemieckiej okupacji? Pomyliłeś chyba czasy, kto Ciebie okupuje? To raczej My Polacy okupujemy inne państwa swoją pogonią za kasą, bo nasz kraj nie potrafi dać swoim rodakom godnego życia za które walczyli 70 lat temu, jedyni okupanci jacy są w tym kraju siedzą na wiejskiej i wgniatają ten naród w bagno. Prędzej Putin będzie okupować Polskę i Polaków niż Niemiec, właśnie przez takich Polaków jak Ty jest szerzona nienawiść do wszystkiego i wszystkich, każda odmienność jest dla Ciebie złem i masonerią, widzisz drzazgę w oku innych a u siebie belki już nie! Popatrz jakie absurdy w Polsce się dzieją, myślisz że w Polskich sądach toczą się lepsze sprawy? Każdy może podać do sądu każdego o wszystko i tylko zależy od mediów które ujrzą światło dzienne a które nie, i masz odpowiedz na prawdziwego okupanta tego kraju MEDIA i WIEJSKA z PO i PISem na czele bo te wszystkie partie są siebie warte i nic się nie zmieni w tym kraju do puki na to sami pozwolimy a patrząc po każdych wyborach to właśnie my pozwalamy na to co się dzieje. Chociaż patrząc na Twoje wypowiedzi to się nie dziwię że masa Polaków spie…….. z tego kraju!

„Nikt nie jest bardziej zniewolony, niż ci którzy fałszywie wierzą że są wolni."

Portret użytkownika Zenek :)

  Ciekawe kiedy gejropa

 
Ciekawe kiedy gejropa zacznie promować sikanie na stojąco przez kobiety. I jaki im zaproponuje "taryfikator" za "siadanie".
 
Bo nie ma takiego absurdu jakie pejsiaste gamonie nie wprowadzą by podbudować dręczeniem gojów swoją świrniętą "osobowość".

Portret użytkownika keri

Zapraszam na ekspertyzy do

Zapraszam na ekspertyzy do toalet w polskich pociągach:
Mężczyzna jest najcelniejszy i ma najprościej.
Kobieta kucająca na palcach (muszle są zdecydowanie za wysokie) ma dużo większy problem z trafieniem, więc toaleta po wyjściu kobiety wygląda zdecydowanie gorzej.
Dzieci robią to w pozycji siedząco-leżacej na rękach matki, więc leci po ścianach i ogólnie nie wiadomo, w którą stronę (wzięcie nocnika czy jakiejś miseczki nie przyjdzie matkom do głowy).
Na koniec podróży oburzeni stanem toalet pasażerowie patrzą na siebie z pogardą.
 
Na pocieszenie dodam, że toalety w pociągach niemieckich sa czyściutkie, suche (czyt. nieobs...) i można na nich usiąść. Pasażerowie wychodząc z przedziału sprzątają po sobie (z wykładziny, ze stołu).

Portret użytkownika Zenek :)

  Bo w polszewi wśród

 
Bo w polszewi wśród UBERMENSCHEN z iSSraela obsranie cudzej toalety traktowane jest jak WYCZYN, jak zdobycie EVERESTU.
 
A ponieważ pustynni sekciaże sami z siebie śmierdzą uryną to także w ramach nienawiści do "NAJSPRAWIEDLIWSZYCH NA ŚWIECIE" obsrywają co się da znacząc tak swoją "ziemię obsikaną i obsraną".
 
Wygląd publicznych toalet jest pochodną "śmietników tuż za płotem wybajerowanych willi" bo "co za płotem to nie śmieciarza a państwowe" więc chamy co się dorwały do władzy okazują ją właśnie zasrywając przestrzeń publiczną bo ich rabe nie nauczył czynić inaczej.
 
 

Portret użytkownika tmp

Ot, takie luźne

Ot, takie luźne skojarzenie:
***
Poranek wczesny Jadę pospiesznym
Wprost do Warszawy Załatwiać sprawy
Pociąg o czasie Ja w drugiej klasie
Wagon się kiwa Piję trzy piwa
Lodź Niciarniana W pęcherzu zmiana
Pęcherz nie sługa A podróż długa
Ruszam z tej racji Do ubikacji
Kto zna koleje Wie, jak się leje
Wyciągam łapę Podnoszę klapę
Biada mi biada Klapa opada
Rzędnie mi mina Trza klapę trzymać
Łokieć, kolano Trzymam skubaną
Celuję w szparkę Puszczam Niagarkę
Tryska kaskada Klapa opada
Fatum złowieszcze Wszak wciąż szcze jeszcze
Organizm płynną spełnia powinność
Najgorsze to, że przestać nie może
Toczę z nim boje Jak Priam o Troję
Chce się powstrzymać Ratunku ni ma
Pociąg się giba A piwo spływa
Lecę na ścianę Z mokrym organem
Lecąc na drugą Zraszam ją strugą
Wagonem szarpie, leję do skarpet
Tańcząc Czardasza Nogawki zraszam
O, straszna męko Kozak, flamenco
Tańczę, cholera Wzorem Astair\'a
Miota mną, ciska Ja organ ściskam
Wagon się chwieje Na lustro leję
Skład się zatacza Ja sufit zmaczam
Wszędzie Łabędzie Jezioro będzie
Odtańczam z płaczem La Kukaraczę
Zwrotnica, podskok Spryskuje okno
Nierówne złącza Buty nasączam
Pociąg hamuje Drzwi obsikuję
I pasażera Co drzwi otwiera
Plus dawka spora Na konduktora
Resztka mi kapie Na skrót PKP
Wreszcie pomału Brnę do przedziału
Pasażerowie Patrzą spod powiek
Pytania skąpe "Gdzie pan wziął kąpiel?"
Warszawa, Boże! Nareszcie dworzec!
Chwilo szczęśliwa Na peron spływam
Walizkę trzymam Odzież wyżymam
Ach, urlop błogi! Od fizjologii
Ulga bezbrzeżna Pociąg odjeżdża
Rusza maszyna Hen w dal
Po szczy... Po szynach.
***
Autor tego wierszydełka może jawić się swoistą niespodzianką Wink
 
Pozdrawiam Smile

Strony

Skomentuj