Niemieccy islamiści będą nawracać Polaków na swoją religię

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com
Praktycznie w całej Zachodniej Europie obecność muzułmanów stała się już czymś zupełnie normalnym i wygląda na to, że islam właśnie zapukał do Polski. Niemieccy salafici, którzy powiązani są z organizacjami terrorystycznymi, zapowiadają szerzenie swojej wiary w naszym kraju.

 

Plany nawracania Polaków zostały ogłoszone przez Svena Lau, jednego z najbardziej znanych salafitów w Niemczech. Oświadczył on, że jego "bracia i siostry" nagrywają już odpowiednie filmy w języku polskim, które będą publikowane w internecie. Mowa jest o polskich imigrantach, którzy przyjęli islam i będą nawracać Polaków na swoją religię.

 

Warto dodać, że ten sam Sven Lau był organizatorem tzw. patroli muzułmańskich w mieście Wuppertal w Nadrenii Północnej-Westfalii na zachodzie Niemiec. Dotychczas istnienie islamskiej policji było kojarzone jedynie z Wielką Brytanią ale jak widać, w ostatnim czasie dokonano znacznych postępów.

 

Czy Polskę czeka podobny los? Czy Polacy, podobnie jak Brytyjczycy i Niemcy, będą na ulicach swojego kraju spotykać muzułmanów, którzy będą nam rozkazywać jak należy się ubierać i zachowywać? Czy muzułmanie będą z czasem demonstrować swoją siłę w naszym kraju i domagać się wprowadzenia prawa szariatu?

 

 

Na podstawie: http://ndie.pl/niemieccy-salafici-chca-nawracac-polakow-na-islam/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

Nie jest dobrze... Trzeba

Nie jest dobrze... Trzeba pamiętać, że te półmózgi z wypranymi religią baniami, będą miały po swojej stronie prounijnych polityków (zdrajców ojczyzny), bezmózgie lewactwo któemu nie zależy na tym, aby polska wielowiekowa kultura, tradycja i obyczaje nadal istniały, oraz milicję która zrobi wszystko, co nakażą ci pierwsi...
 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika mlodyrob

CHA CHA CHA my nie lubimy

CHA CHA CHA my nie lubimy obcych zapraszamy brodatych włascicieli kóz my was nawrócimy na chrzescijaństwo jesteśmy Polakami i słowianami to jest jedna z najgrozniejszych mieszanek za ziemi mozna nas deptac oplówac dużo wytrzymamy ale jak sie juz ruszymy to zatrzymamy sie dopiero jak sie znuzdimy .............

Portret użytkownika prawdaoi

Dokładnie masz racje, ja

Dokładnie masz racje, ja badałem Islam i okazało się, że to nauka fałszywa oparta na niepewnych żródłach i nawołuje do nienawiści do Chrześcijan, co jest zaprzeczeniem nauk Jezusa Chrystusa, Jezus uczy miłości wybaczania, a Islam uczy zabijania.

Portret użytkownika Cezar

Powiem ci jedno ze te trzy

Powiem ci jedno ze te trzy glowne monoteistyczne religie jak ich corki i synowie zwane dalej zwiazkami wyznaniowymi to jest jedno wielkie oszustwo i strownik do sterowania bezmozgimi lemingami,a jak mowi stare pospolite powiedzenie ze:  "Każdy chój na swój strój" .

Portret użytkownika Roo

Wydaje się to zabawne.

Wydaje się to zabawne. Ciapate nigdy do polski nie zapukają, bo tu bieda aż piszczy. Nie ma zasiłków to nie ma miejsca na ciapatki, bo narobienie sobie 10 czy tam 14 dzieci w polsce graniczy z samobójstwem. No ale fajnie, że w ogóle ktoś z zachodu zdaje sobie sprawę z istnienia takiego zadupia jak polska.

Portret użytkownika Pulsar

@Roo A słyszałeś o dodatku do

@Roo
A słyszałeś o dodatku do zasiłku dla rodzin wielodzietnych, albo o Karta Dużej Rodziny "Trzy Plus" lub innych ?
Zastsnowiłeś się kiedykolwiek jak po cichu są wprowadzanie zmiany w ustawach na wprowadzenie masowego Islamu w Polsce ?
Słyszałeś o nowych ustawach dla cudzoziemców ?
Słyszałeś o o nowelizacji rozporządzenia w sprawie warunków i sposobu organizowania nauki religii w publicznych przedszkolach i szkołach. (Dz.U. z 2014 r., poz. 478), gdzie zajęcia z etyki lub religii trzeba będzie organizować nawet dla jednego ucznia, jak się taki znajdzie w społeczności. Za treści nauczania religii określonego wyznania odpowiadają właściwe władze zwierzchnie kościoła lub związku wyznaniowego. Zatwierdzone przez nie pogramy i podręczniki do nauki religii są przekazywane Ministrowi Edukacji Narodowej tylko do wiadomości. Będzie to zatem wyjście naprzeciw, wobec osiadłego imigranta w Polsce, który np: wyznaje islam, by także korzystał z systemu edukacyjnego w Polsce.
Da się zauważyć, iż bogate, światowe lobby stowarzyszeń muzułmańskich ma wpływ na parlamentarzystów w krajach Unii Europejskiej, – w tym i naszego Sejmu w Polsce, – by owi politycy pod wpływem Islamskich pieniędzy wydawali ustawy, które powoli i niepostrzeżenie torują drogę islamowi w Europie, a także i w naszym kraju.
Islam ponownie podbija Europę, – nie tylko w aspekcie wyznaniowym, ale i handlowym, finansowym i politycznym. Czy ostatecznym krokiem będzie podbój militarny ?

Strony

Skomentuj

Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ