Niemcy znowu maszerują z pochodniami i wdrażają chorą ideologię

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Władzę w Niemczech niedługo obejmie koalicja lewaków z SPD i Zielonych. Jak wiadomo gdy zmiesza się kolor czerwony i zielony w rezultacie wychodzi brunatny. Być może właśnie dlatego przedwczoraj pożegnano ustępującą kanclerz Angelę Merkel za pomocą defilady żołnierzy z pochodniami.

Przemarsze z pochodniami nieodłącznie kojarzą się z epoką nazistowskich wieców z lat trzydziestych i czterdziestych ubiegłego wieku. Okazuje się, że Niemcy nadal kultywują te tradycje, a Bundeswera zorganizowała pochód z pochodniami dla odchodzącej Angeli Merkel.

 

Całość robiła upiorne wrażenie i narzucała oczywiste nieprzyjemne skojarzenia. To zdumiewające, że Niemcy mogą organizować takie wydarzenia i nikt na świecie nie zarzuca im gloryfikacji nazizmu, a gdy w Polsce maszeruje sto tysięcy ludzi z białoczerwonymi flagami w święto narodowe wszyscy widzą w tym faszyzm. Sami Niemcy wytłumaczyli, że marsz pochodniami to starogermańska tradycja i nie powinno się tego wiązać tylko z nazistami.

 

Gdy Niemcy zaczynają maszerować z pochodniami a na dodatek ich przywódcy wyznają chorą ideologię, to jest się czego bać, a z taką sytuacją mamy do czynienia obecnie. Niemcy wprowadziły właśnie segregację sanitarną , mają nowych "żydów" do prześladowania - czyli niezaszczepionych, mają nowe kenkarty w postaci kodów QR. Zamiast naszywek ze swastyką noszą obowiązkowo symbole pandemii w postaci maseczek FFP2, a ich władze to szaleni klimatyści, którzy z powodzeniem przeprowadzają projekt zniszczenia Europy zwany Fit for 55 i domagają się zrzeczenia suwerenności państw narodowych na rzecz superpaństwa, które włąśnie ci Niemcy kontrolują. Czy przy takim kombo coś może pójść nie tak? 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Ruchomy Cel

"SNAJPER WCHODZI PIERWSZY -

"SNAJPER WCHODZI PIERWSZY - PRZEMYSŁAW WÓJTOWICZ SZCZERZE O TYM JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDA PRACA SNAJPERA" - (Wideo 12-11-2021)

Przemysław Wójtowicz - najskuteczniejszy polski snajper w Afganistanie - w luźnej tej rozmowie zdradza między innymi kulisy o:
- pracy snajpera
- jak strzela się do żywego celu?
- jak wejść w umysł wroga?  
- psychologii pracy snajpera? 
- kim w Polsce jest Weteran? 
- o kontrowersyjnych historiach na służbie
Przy luźnej atmosferze 11 listopada odpowiada nam na te pytania i "odczarowuje" stereotypy pracy snajpera i pracy w wojsku.

https://www.youtube.com/watch?v=bJ5yXLmB63I

Portret użytkownika Set

Snajper pewnie o nazwisku

Snajper pewnie o nazwisku Pachołek. Adam Pachołek za namową USA i perspektywie przywiezienia złota, poszedł sobie postrzelać, bo wmówili mu, że broń atomowa, że billaden, że łort człrej senta to właśnie tam itd.

Portret użytkownika Mojeimię44

Uważam, że Angela Merkel była

Uważam, że Angela Merkel była bardzo dobrą kanclerz ale dla Niemców. Cały czas miała bardzo wysokie poparcie i potrafiła rządzić. Piszę teraz ogólnie a nie o migrantach czy covid19. Niemcy przez okres rządów Merkel umocniły swoją potęgę. Patrząc więc z perspektywy Niemców to żal im napewno, że Angela odchodzi z urzędu. Nowy kanclerz to nowe zagrożenia gdyż nikt nie zna jego wewnętrznych przemyśleń odnośnie Germanii a co za tym idzie całej UE. Biorąc pod uwagę wpływ Niemiec na Polskę to lepiej akceptować kogoś starego przewidywalnego niż zachłysnąć się nowym nieprzewidywalnym. Olaf Scholz to komunista- technokrata więc trzeba się bacznie przyglądać co będzie się działo u sąsiadów. Kanclerz ma bardzo dużo do powiedzenia- dużo więcej niż prezydent. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Dyskutant

"Jak wiadomo gdy zmiesza się

"Jak wiadomo gdy zmiesza się kolor czerwony i zielony w rezultacie wychodzi brunatny"
Cóż za niefortunna wtopa na początku (chyba że chodzi o zmienne proporcje).

Adminie, proszę, kreuj światopogląd innych na bezwzględnych faktach. To przecież podstawa rzetelnej publicystyki!

Pozdrawiam! Smile

Strony

Skomentuj