Niemcy wygrały II wojnę, a UE jest realizacją planów Hitlera?

Kategorie: 

Źródło: Internet

W Wielkiej Brytanii ukazała się właśnie książka, która dowodzi, że stworzenie Unii Europejskiej w jej obecnej formie, czyli zmierzającej do federalizacji, to droga do spełnienia planów Adolfa Hitlera.

 

Książka pod tytułem "UE: Prawda na temat Czwartej Rzeszy: Jak Adolf Hitler wygrał Drugą Wojnę Światową" została napisana przez parę autorów Daniela J Beddowesa i Falvio Cipolliniego. Dowodzą oni, że gdy zada się fundamentalne pytanie, czyli kto zyskuje na Unii Europejskiej to wychodzi na to, że Niemcy.

 

Ich zdaniem to nie jest przypadek, że okoliczne narody biednieją, a Niemcy wciąż się bogacą. Prowadzi ich to do intrygującego wniosku - ci, którzy myślą, że wygrali wojnę w istocie ją przegrali i nagle obudziliśmy się w Czwartej Rzeszy.

Swój wywód na temat pierwocin UE zaczynają od Napoleona, który miał rzekomo inspirować Hitlera do stworzenia federacji na kształt USA, ale z wiodącą rolą Berlina. To wymarzone państwo miało powstać po wygranej przez Niemcy wojnie i powstało, ale już bez Hitlera.

 

Autorzy dowodzą, że kiedyś można było podejrzewać zbytnią korelację realizowanych planów z tymi założonymi jeszcze przez Nazistów, ale ich zdaniem jasne stało się to w momencie gdy o federalizacji UE zaczęła mówić Viviane Reading, wiceszefowa Komisji Europejskiej. Jak twierdzą celem jest stworzenie Stanów Zjednoczonych Europy, a tak zwana UE to tylko etap pośredni.

Zdaniem autorów publikacji próby normowania każdej dziedziny życia jakie widzimy na codzień w postaci kolejnych opresyjnych dyrektyw zmuszających ludzi do coraz większych absurdów, takich jak kupowanie rzekomo ekologicznych świetlówek niszczących wzrok i pełnych rtęci i elektroniki.

 

Unia Europejska jeszcze bardziej rozwinęła pierwotne formy "wspólnej polityki rolnej", która za III Rzeszy sprowadzała się raczej do odgórnego planowania kto, gdzie i co ma produkować dany "bauer'. Obecnie rozmaite kwoty mleczne, limity połowów są twórczym rozwinięciem tych idei z lat 30-tych.

 

Warto nadmienić, że w Wielkiej Brytanii cyklicznie pojawiają się głosy, wedle których Unia Europejska jest przystankiem w planie Niemiec na opanowanie całej Europy.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Nostra Damus

brutal napisał: zanim

brutal wrote:

zanim odpaliłem kompa juz wyskoczył mi el kacap

Ten El Polako powita USraelskie wojska chlebem i solą i przyniesie swoją dziewczynę by mu ją przelecieli.
Oni lubią to robić w tych obcych krajach, które okupują. To taka "amerykanizacja" w ich stylu.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Portret użytkownika Nostra Damus

staryzenek20 napisał: Nawet

staryzenek20 wrote:

Nawet nie wiesz jak bardzo masz rację. Nawet Amerykanie nas ostrzegają przed swoimi żołnierzami. Tutaj wycinek z infowars z artykułu o wysłaniu amerykańskich żołnierzy do Polski.

 
Też to widzę czarno. W wielu krajach gdzie stacjonują USraelscy żołnierze dochodziło już do masowych protestów miejscowej ludności.
U nas tylko Wlod się będzie cieszył i lata pewnie już za wazeliną.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

 
Przetrwać apokalipsę: Bunkier FEMA w Denton
http://youtu.be/ZzrYy2Nj00A
Schron przeciwatomowy w Kaliszu
http://youtu.be/wEv0Mq70kNY
 

Portret użytkownika brutal

bym się nie zdziwił że te

bym się nie zdziwił że te prochy to podrzucili polakom właśnie jankesy ! a naszym ckłopakom chwała ,tyle że jak znam życie to coś im dojebią bo jakby nie było będą bronic swoich !

Strony

Skomentuj