Niemcy powstrzymali islamskich fundamentalistów, którzy chcieli dokonać ataków terrorystycznych

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

We wtorek w Niemczech przeprowadzono na szeroką skalę akcję, która miała zapobiec planowanym atakom terrorystycznym. Terroryści chcieli tym razem wykorzystać do ataku modele samolotów zdalnie sterowanych.

 

Specjalne jednostki policji przeprowadziły naloty na południu i wschodzie Niemiec, zwłaszcza w Bawarii i Badenii - Wirtembergii, ale także w Belgii, przeciwko podejrzanym o "przygotowanie poważnych ataków na państwo".

"Celem dzisiejszego rajdu było zebranie informacji na temat ewentualnych planów i przygotowanie ataków, a także uzyskanie informacji o źródłach finansowania radykalnych terrorystów islamskich " - powiedział rzecznik policji.

Przesłuchano i zatrzymano kilku Tunezyjczyków, którzy planowali rzekome ataki przy wykorzystaniu modeli samolotów sterowanych radiem.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

"Przesłuchano i zatrzymano

"Przesłuchano i zatrzymano kilku Tunezyjczyków, którzy planowali rzekome ataki przy wykorzystaniu modeli samolotów sterowanych radiem."
 
- ile taki "bombowiec" "udzwignie" tego trotylu? 50 g
 
Toż to nawet głowy nie urwie a co dopiero cokkolwiek rozwali. Widać iż "numerowane walizki z bombami" jakie dały kłamczyńskiemu fotel prezesa państwa się przyjęły u innych reżimowych dyktatorów z yUdE jako metoda na utrzymanie koryta w garści. Teraz w sezonie ogórkowym tylko czekać jak politycy zaczną sami sobie podkładać bomby (świnie są nieefektywne jak prokuratorzy nie zamykaja aferałów w pierdlach) pozbywając się w ten sposób konkurencji do wysokich numerków na listach wyborczych premiujących wiecznym życiem w korycie. Tego naczelnego raju każdego yudeopedałczyka. 

Portret użytkownika Takitam

Widzę że nie masz zielonego

Widzę że nie masz zielonego pojęcia o nowoczesnych materiałach wybuchowych. Jeśli myslisz ze trotyl o którym piszesz jest silnym materiałem wybuchowym - to chyba nie byłeś w wojsku, bo 50 g naprawdę mocnego materiału kruszącego ma większą moc niż 20 kg twojego trotylu. Poza tym nie było mowy o tym co te dronki miały transportować. Są jeszcze silne trucizny, są bakterie i wirusy, są też materiały promieniotwórcze.

Skomentuj