Niemcy chcą wprowadzić obowiązek noszenia w miejscach publicznym masek medycznych N95 i FFP2

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Do tej pory wydawało się, że obowiązek paradowania w szmatce na twarzy jest już wyjątkowo dolegliwy, ale okazuje, się, że to za mało dla konstruktorów koronawirusowego szaleństwa. Niemcy planują obostrzenia w zakresie używanych masek. Zaproponowano aby w środkach transportu publicznego istniał wymóg używania masek medycznych - FFP2, KN95 lub N95 - albo nie będzie można wejść do autobusu, pociągu czy sklepu.

Wkrótce, każdy Niemiec będzie zmuszony do zaopatrzenia się w specjalne medyczne maski. W najbliższym czasie w sklepach i autobusach trzeba będzie obowiązkowo nosić takie produkty, a nie zwykłe szmatki, które tym samym staną się w Niemczech niedozwolone.

 

Angela Merkel planuje przy okazji wyjątkowo dolegliwy lockdown. Zatrzymany ma zostać między innymi ruch pasażerski w środkach transportu publicznego. Według założenia rządu ludzie mają bezwzględnie przejśc na pracę zdalną i nie wychodzić z domów. Nowością stanie się to, że wizyta w sklepach, czy podróż autobusem, nie będzie możliwa bez obowiązkowej maseczki medycznej. Chodzi o jednorazowe maski chirurgiczne lub maski typu KN95, N95 oraz FFP2. Tym samym niedozwolone będą maseczki materiałowe. 

 

Oznacza to, że funkcjonowanie w przestrzeni publicznej będzie wkróce w Niemczech jeszcze trudniejsze niż obecnie. Maski medyczne mogą nie być dostępne dla wszystkich, a poza tym są one zdecydowanie droższe od zwykłych szmacianych maseczek. A skoro niedozwolone będzie tam zasłanianie twarzy i nosa czymś innym niż maska medyczna, to zapewne ich koszt wzrośnie.

 

Nie wiadomo czy rynek sprosta zapotrzebowaniu na takie maski, ale jeśli ktoś ma do nich dostęp to chyba warto już teraz się w nie zaopatrzyć, bo jak wiadomo polskie władze wzorują się na niemieckich, ochoczo implementując wszelkie totalitarne pomysły z zachodu, co tłumaczone jest obywatelom tak, że przecież "wszyscy tak robią". Również we Francji rozważa się nakazanie noszenia masek medycznych, a jeśli są one materiałowe to proponuje się zakładanie dwóch na raz! 

 

Zatem jeśli ktoś narzeka na obecne polskie przepisy zezwalające na zakrywanie ust i nosa maską lub fragmentem odzieży, to może się okazać, że nadciąga jeszcze bardziej restrykcyjne prawo, które zmusi nas wszystkich do tego, abyśmy się jeszcze bardziej dusili oddychając i być może będziemy wspominali z rozżewnieniem obecny poziom obostrzeń, które wydają nam się dolegliwe. Zawsze może być gorzej, a skoro może to według prawa Murphy'ego - będzie.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika euklides

Sadystyczne szydki muszą mieć

Sadystyczne szydki muszą mieć ubaw po pachy jak masochistyczne bydło wykonuje te wszystkie polecenia. Słuszne były moje podejrzenia, że niewolnictwo tak weszło masom w krew, że batożenie sprawia dziś niewolnikom przyjemność. Na szczęście cały ten chory świat umiera, więc ta żenująca orgia nie potrwa długo.

Portret użytkownika Mojeimię44

Tata od początku mi mówił -

Tata od początku mi mówił - synu chcesz przeżyć, idź na całość. Pomyślałem " oto ja- idę na całość". Więc poszedłem na całość i kupiłem zestaw firmy "Otoya" model "idź na całość" . Tylko 4,5kg wagi, uzbraja we wszystkie lementy postcovidowe. Cena tylko 266,60 zł  Dla zainteresowanych tel. 515 666 999. Rabat 10% gdy powiesz do telemarketera "otoya 10%"

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Przypomnę wiadomość sprzed

Przypomnę wiadomość sprzed prawie 5 lat: https://www.newsweek.pl/swiat/niemcy-wzywaja-obywateli-do-robienia-zapasow-przynajmniej-na-10-dni/gpt9m66

Oczywiście żadnego wirusa nie ma, także na cholerę im takie maski czyżby w ziemię miało coś uderzyć lub wydarzyć się miała jakaś katastrofa naturalna typu wybuch wulkanu, a to wszystko to tylko przygotowania przed takim wydarzeniem? Po takim wydarzeniu zwykła maseczka nada się najwyżej do podtarcia tyłka więc będą potrzebne maski przeciwgazowe ale przecież nikt teraz nie będzie chodził w takiej masce robiąc z siebie pajac i wzbudzając podejrzenie także maski N95 i FFP2 byłyby teraz dobry testem i nauką obywateli na co mają się szykować, chociaż całość nie trzyma się kupy ponieważ marionetkowe zachodnie rządy w tym Polskie tak naprawdę w dupie maja swoich obywateli więc po co mieliby o nich dbać?

Portret użytkownika Wiertara

Straszna prawda to jest

Straszna prawda to jest podwojne dno, Wtedy rzady powiedza : Mowilismy ,ze macie nosic a wy nie chcieliscie to teraz umierajcie skoro nie jestescie przyzwyczajeni do ich noszenia w dymie wulkanu...itp.

W ten sposob zwalaja wine na bydlo ktore uwierzy samo ,ze jest winne temu ,ze nic nie zrobilo dla swego bezpieczenstwa.

Poczucie winy spowoduje ,ze bydlo same bedzie prosic NWO o pomoc po kataklizmie.. i zgadzac sie na wszystko.

NWO da im oczywiscie znow pozorny wybor np. zapasy do zabrania po katastrofie od nieboszczykow.

 

Portret użytkownika euklides

Patusy chcą zrealizować

Patusy chcą zrealizować koniec świata, dlatego mają zamiar wyreżyserować przepowiednię Irmaiera

Widzę wielką ilość gołębi wzbijającą się z piasku ku górze. Kiedy to robią, spada żółty pył. Zdarzy się to w pogodną noc, kiedy zostanie zniszczone „złote miasto”. Samoloty zrzucą żółty pył pomiędzy morzem Czarnym a Północnym. Wówczas powstanie szeroki jak pół Bawarii pas śmierci, od morza do morza. Tam, gdzie spadnie pył, wszystko będzie martwe – każde drzewo, krzak, trawa, całe pogłowie bydła, wszystko uschnie i sczernieje.

 

Portret użytkownika bidenolopia

Admin a skąd masz takie

Admin a skąd masz takie zmyślone wieści ktorych na innych stronach nie ma ? Przestań zmyślać debilu i straszyć ludzi. Ten serwis to istna ściema i śmietnik zmyślonych bujd debili których cieszy zmyślanie i straszenie innych bo nudzi im się i nie dorośli do życia w społeczeństwie.

Strony

Skomentuj