Niebywała bezczelność europejskich komunistycznych elit !

Kategorie: 

Źródło: internet

Po roku 2019 weszliśmy w gorący rok 2020, i wcale nie chodzi o atmosferę, czy jakieś globalne oszustwo ocieplenia, wymysł globalistów. Gorący rok 2020 oznacza bitwę na arenie politycznej, finansowej i duchowej. W styczniu 2019 Komisja Europejska pod przewodnictwem Niemiec i ich ogromnego przemysłu tzw. "zielonej energii", wystosowała zalecenie by Polska dostosowała się do tzw. „Zielonego Ładu” Agendy 2030 i 2050 i zaakceptowała unijny budżet na kolejne lata. Jeśli rząd zdecyduje się przyjąć propozycje Brukseli, będzie mógł liczyć na dotację w wysokości ok. 2 mld euro.

Konsekwencją tego będzie jednak konieczność drastycznej dekarbonizacji polskiej gospodarki i uzależnienie się od gospodarki Niemiec. Chyba nie trzeba pisać, że 2 miliardy euro to suma żałośnie śmieszna! Wręcz skandaliczna. Zamknięcie polskiego przemysłu energetycznego oraz innych gałęzi za sumę 2 milardów jest czymś co można porównać do oficjalnego uznania Polaków za państwo niewolnicze, nie posiadające własnej suwerenności !

Gdyby iść tokiem rozumowania Unii Europejskiej i zagwarantować Polsce i Polakom niezależność energetyczną, którą gwarantuje nam węgiel kamienny i inne zródła, jakie istnieją pod polską ziemią, należało by od podstaw wybudować w Polsce przemysł budowy wszelkiego rodzaju urządzeń produkujących "zieloną energię". Koszt takiego przedsięwzięcia to co najmniej 200 miliardów euro, nie licząc przystosowania każdego z istniejących w Polsce budynków, do produkcji i gromadzenia energii za pomocą paneli słonecznych. Koszt przekształcenia Polski w państwo niezależne od kopalin opiewa na astronomiczną sumę, której Enia Europejskich komunistów nie posiada !

Wszystko to każe zastanowić się nad coraz bardziej oczywistym atakiem putinowskiej Rosji oraz post hitlerowskich Niemiec na powstającą z kolan Polskę. Budowa Nord Stream oraz przynaglanie Polski by ta oddała energetyczną suwerenność Niemcom podsuwa myśl o potajemnej realizacji planu niemieckich okultystów "Mitteleuropa", którego celem Niemiec podczas I i II wojny światowej, była dominacja nad Europą Środkową i jej eksploatacja, aneksja terytoriów zamieszkanych przez tubylczą ludność oraz stopniową asymilację ludów podbitych, ewentualnie eksterminację.

Okultystyczny niemiecki plan jest obecnie realizowany przez "złotą panią", która na każdym spotkaniu pokazuje specjalny znak. Polska powinna nie tylko się obronić przed gospodarczym atakiem środowisk niemieckiej finansjery, ale i stworzyć silną grupę modlitewną, która wybłaga nam od Zbawiciela Chrystusa miłosierdzie. Jesteśmy silnym narodem, ale tylko wtedy gdy nasze umysły i dusze kierują się ku Bogu Jezusa Chrystusa. Tylko On może odbić pociski tajnych bractw !

PILNE! CZY CZEKA NAS MEGA KRYZYS EKONOMICZNY W POLSCE? Czy jest szansa na zmianę chorego systemu?

https://www.youtube.com/watch?v=x82-vE8NtnQ

Lucyferyczny szczyt odysu energii życiowej zorganizowany w Polsce przez PiS !

https://youtu.be/OEhnFG0DmCw

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Bogusz

Zostawcie Boga w spokoju ,

Zostawcie Boga w spokoju , wyrzuczcie żydowskich polityków, wybierzcie rdzennie polskich, mądrych i twardych,  którzy walną pięścią w stół i powiedzą WON od Polski

Skomentuj