Nazistowskie emblematy na hełmach ukraińskich żołnierzy

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Zachodnia propaganda, której jesteśmy poddawani twierdziła dotychczas konsekwentnie, że jakiekolwiek twierdzenia propagandy rosyjskiej jakoby separatyści na wschodzie Ukrainy walczyli z nazistami, jest oburzające i niezgodne z prawdą. Teraz powoli wychodzi na jaw, że w rzeczywistości może być inaczej.

 

Oczywiście nazywanie całej armii ukraińskiej nazistowską, jest nadużyciem, ale gdy weźmiemy pod uwagę bataliony ochotnicze sytuacja nie jest już tak jednoznaczna.

Dziennikarze norweskiej telewizji TV2 nagrywali reportaż o ochotniczym batalionie Azow. Zapytali oni ich rzecznika wprost, czy żołnierze mają faszystowskie przekonania. W odpowiedzi usłyszeli, że absolutnie nie i są oni jedynie ukraińskimi nacjonalistami. Po kilku chwilach udało im się nagrać żołnierzy z runami SS na hełmach.

Żołnierze identyfikujący się ze swoimi przodkami walczącymi w SS Galizien zachowują się na froncie bardzo podobnie do swoich dziadków. Pojawia się coraz więcej doniesień o bandyckich zachowaniach żołnierzy batalionów takich jak Ajdar, które "wyzwalały" miejscową ludność. Bardzo zdecydowanie wypowiedziała się na ten temat organizacja Amnesty International. Według najnowszych doniesień żołnierze ukraińscy dopuszczają się licznych grabieży, trudnią się porwaniami dla okupu i dokonują egzekucji.

To zaiste zdumiewające, że nasze media, tak gorliwie tropiące przypadki rzekomego „faszyzmu” w Polsce, nagle nie dostrzegają jego ewidentnych przejawów na Ukrainie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Przecież to oczywiste o co

Przecież to oczywiste o co chodzi? Dla tych co nie potrafią zrozumieć poświęce się i w prosty sposób opiszę.
Ukraina to kraj gdzie mniejszości razem mają więcej do powiedzenia niż czyści Ukraińcy. Widać to było po kilku wyborach na Ukrainie w ostatnich latach gdzie Majdan i patriotyczne nawoływania nie przynosiły większego skutku ze względu na głosy Rosjan, Turków i innych miejszości narodowych zamieszkujących te ziemię a biorących czynny udział w demokratycznych wyborach. Więc skoro demokracja nie daje rady to trzeba zrobić tak żeby dała. Należy zatem eksterminować jak najwięcej mniejszości a resztę przegnać żeby w głosowaniach wychodziło tak jak chcą tego czyści Ukraińcy a oni chcą "teoretycznie" Europy. Piszę teoretycznie bo wobec Polski też mają żądania terytorialne i może być tak, że my ich dozbroimy a oni nam pokażą środkowy palec i zajmą też nasze tereny, które uważają za swoje.
Agresję Ukraińców na swoich obywateli (bo przecież mniejszości też są Ukraińcami ale innego pochodzenia) trzeba nazwać szczerze. Jest to faszyzm tylko nie w Hitlerowskim a pro- Majdanowym wydaniu i wszystkie kraje wspierające faszyzm na Ukrainie wspierają budowanie wielkiego potwora, który może okazać się gorszy od Hitlera. Nie mam z nikim ochoty na ten temat tu dyskutować bo to co napisałem to prawda. Zapraszam na:
https://www.facebook.com/pages/Podziemie-Polskiej-Armii/279795768841758?ref=hl

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika arli

Swieta prawda i bardzo dobre

Swieta prawda i bardzo dobre przedstawiona ! 
Polacy to rozumieja, ale nie obyc i slugusy obcych rzadow.
 
Tak tylko dla przpomnienia: 
 
DMITRIJ JAROSZ : ...MAŁO OUN I UPA KRWI PRZELALI ? BĘDĄ PODNOSIĆ GŁOWĘ, MY IM ZROBIMY DRUGI KATYŃ . ANI METRA UKRAIŃSKIEJ ZIEMI NIE ODDAMY ANI ROSJANOM, ANI POLAKOM , ANI TYM BARDZIEJ ŻYDOM. KARABINÓW NA WSZYSTKICH STARCZY....

Portret użytkownika arli

ARD UND ZDF UNTERSTÜTZEN

ARD UND ZDF UNTERSTÜTZEN UKRAINISCHE NAZIS

E-Mail

Samstag, den 06. September 2014 um 18:00 Uhr

 
 
 

Am Freitag zeigte die ARD in den Tagesthemen unverhohlen die Nazi-Symbole der kiew-treuen Mörderbande die gegen die Bevölkerung von Donbass (Donezbecken) Krieg führt und nannte sie völlig verharmlosend "Freiwilligenverbände". Während der Reportage wurden Aufnahmen von Panzern gezeigt die Flaggen trugen mit dem Wappen des Asow-Battalions. In dieser Flagge enthalten ist das Symbol der SS-Panzer-Divison "Das Reich". Die Division bildete zusammen mit den SS-Totenkopfverbänden und der 1. SS-Panzer-Division Leibstandarte-SS Adolf Hitler den Grundstock der späteren Waffen-SS. Es wurde den deutschen Zuschauern nicht erklärt, um wen es sich da wirklich handelt, um rassistische Nazis die Hitler anhimmeln und die einen reinen ukrainischen Staat wollen und alles russische ausrotten und vernichten.Nazi-Flagge des Azow-Battalions gezeigt in den TagesthemenDie Wolfsangel, das Wappen der SS-Panzer-Division "Das Reich"In der Sendung der Tagesthemen wurde auch ein Interview mit.

http://www.unser-finanzsystem.de/alles-schall-und-rauch/ard-und-zdf-unterstutzen-ukrainische-nazis
 
Tutaj masz orginal z niemieckiej telewizji ZDF ! 
https://www.youtube.com/watch?v=Mf0vbGj9cO4
I czytaj ze zrozumieniem, gdzie i jakiej telewizji ukazal sie ten material jako pierwszy. 
A jak dalej nie bedziesz wiedzial to przegladnij tv. amerykanska NBC News.  Nagranie zostalo zrobione przez reportera Oysten Bogen norweskiej telewizji TV2.
 
 

Portret użytkownika dąb

Po pierwsze , przestańcie

Po pierwsze , przestańcie nieuki jedne określać prawicę faszyzmem . Faszyzm pochodzi z Włoch jako ruch lewicowy , tak samo jak hitleryzm pochodzi z Niemiec i też jest ruchem lewicowym.  Równie dobrze admin możesz wkleić znak polskiego rodła obok znaku SS jako dowód na współdziałanie z Niemcami . W pokazanych oznaczeniach ukraińskich jest duża różnica , taka jak dla nas Orzeł w Koronie i orzełek bez korony noszone na czapkach polskich żołnierzy - a jaka diametralna różnica w poglądach. Adminie jak masz takie podejście do faktów to i możesz pisać artykuły że fekalia żołnierzy ukraińskich są takie same jak hitlerowców. A czy słyszałeś wypowiedzi separatystów jak rozstrzeliwali na początku działań jeńców , szczególenie dwóch oficerów wywiadu ukraińskiego ? A sprawa kilkuset żołnierzy  ukraińskich pojmanych przez ruskich (na terenie Ukrainy- czy do twojej głowy to dociera kto jest agresorem) o których Kijów powiedział że ujawni prawdę ale już po dziłaniach bo informacje są zbyt drastyczne . Adminie , zacznij bazować nie na wymysłach i science fiction ale na historii , którą też można zaciemniać , ale miliony ludzi zagłodzonych , miliony ludzi umierających w katorżniczej pracy na Syberii - tego się nie da ukryć. Poczytaj sobie o zbrodniach na jeńcach polskich w 1920r. jak zakopywali ruscy ich żywcem ,albo , przecież słyszałeś o czeczeńskim okrągłym stole .  Żal mi cię , bo zachowujesz się jak dziecko które rwie się  do stada lwów bo chce pogłaskać kotka. No , chyba że jesteś ruskim jako 5ta kolumna - no to cię rozumiem.  To rosja , którą tak bronisz jako ochronę przed judaizmem (wice przewodniczący Dumy Rosjii Żylinowski Smile jest tego dowodem) ma doktrynę pierwszego uderzenia atomowego. Zapomniałeś kłamstwa Moskwy o Smoleńsku (jednym i drugim)?

Strony

Skomentuj