Nawet szef WHO uważa, że reakcja rządów na Omikrona jest nieracjonalna

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Przez pierwsze fazy pandemii COVID-19, ludzkość podążała za sugestiami szefa Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) - Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa. Teraz można odnieść wrażenie, że jego opinie nie robią na rządach większego wrażenia.

Wariant Omikron, jest obecnie głównym tematem mainstreamowych mediów całego świata. Większość z nich straszy skalą jego zmutowania, zapowiada, że będzie on odporny na obecnie aplikowane szczepionki na COVID-19.

Dyrektor WHO, choć uważa, że zamykanie granic z powodu wariantu, o którym póki co więcej nie wiemy niż wiemy, jest nieracjonalne i nie opiera się na żadnych naukowych podstawach, zdaje się być ignorowany przez rządy, podejmujące decyzje sprzeczne z opinią Światowej Organizacji Zdrowia.

Ghebreyesus sam jest jednak sobie winien, bo w trakcie pandemii wielokrotnie odwracał kota ogonem i podważał wiarygodność tej agendy ONZ. Niegdyś brany pod uwagę w pierwszej kolejności, dziś zdaje się być tylko jednym z wielu ludzi, którzy coś tam o koronawirusie wiedzą, ale nie można na tej wiedzy opierać czegokolwiek.

Szkoda, bo akurat teraz mówi on w miarę rozsądnie, że zamykanie granic w momencie, gdy ten wariant na 90% jest już w każdym kraju, mija się z celem, a rodzi kolejne komplikacje.

Dziwi się panice mediów i polityków, choć przez prawie dwa lata sam tę panikę nakręcał. Trudno jednak uznawać za optymistyczny fakt, że najważniejsza organizacja zdrowotna na świecie, straciła swój autorytet i nie jest traktowana jako wyrocznia w sprawie walki o powrót do globalnej normalności.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika irfy

Pandemia głupoty, która

Pandemia głupoty, która doprowadziła do reakcji łańcuchowej. Pojawił się nowy, szybko mutujący szczep grypy. Z różnych przyczyn na jego podstawie rozkręcono ogólnoświatową histerię. Firmy farmaceutyczne wyczuły świetną okazję do gigantycznych zarobków, ale miały świadomość, że grypa jest akurat taką chorobą, na którą skutecznej szczepionki opracować się nie da, podobnie jak na wirus HIV. Można tworzyć szczepionki na konkretną odmianę grypy i liczyć na to, że akurat ta będzie w danym roku najbardziej powszechna. W związku z powyższym producenci leków postanowili poeksperymentować ze szczepionką mRNA, która w teorii powinna działać na wszystkie szczepy wirusa. Żeby lepiej sprzedać swój produkt przedstawiali teorię jako rzecz pewną i udowodnioną. Haczyk połknęli politycy, tym chętniej, że rozhisteryzowany i oszalały ze strachu tłum domagał się "zdecydowanych działań". Panikę rozdmuchiwały też media, w celu zwiększenia oglądalności reklam, wyświetlanych pod komunikatami pisanymi dużą, czerwoną czcionką.

Do tego część polityków, na przykład prezydent Francji, była ściśle powiązana z producentami leków. W przypadku Francuza była to firma Pfizer. Ponieważ politycy są durniami i ignorantami, słowo "szczepionka" kojarzyło im się z czymś, co przyjmuje się raz, góra dwa i potem ma się spokój z chorobą. Takie myślenie okazało się koszmarnym błędem, uruchamiającym lawinę. "Zaszczepionych" uznano bowiem za ludzi, którzy nie mogą się ani zarazić, ani zachorować, ani przenosić choroby. Taka też propaganda lansowana była w mediach. Dzięki temu dumni posiadacze "paszportów szczepionkowych" wesoło roznosili i nadal roznoszą coraz to nowsze mutacje C19. Które w ich organizmach mutują jeszcze szybciej, żeby całkowicie ominąć efekt "szczepionek", nawet jeśli na samym początku, z pierwotnym wariantem wirusa, były one w ograniczonym stopniu skuteczne.

Obecnie mleko się rozlało i pojawił się gigantyczny problem. Bo narracja o tym, że "zaszczepiony" nie może przenosić ani chorować jest dalej rozprzestrzeniana, ponieważ politycy są przerażeni. I nie mają pojęcia, co teraz zrobić. Dlatego brną w kłamstwo, tym intensywniej, im bardziej "wyszczepione" jest dane społeczeństwo. Niestety nie jest to dobrym prognostykiem, gdyż niebawem możemy doczekać się jeszcze większych absurdów. Takich jak w Austrii, gdzie zaraz dojdzie do obowiązkowego „szczepienia” nieskutecznym preparatem, przy równoczesnym przymusie domowego aresztu i regularnego robienia testów. Skutki uboczne preparatów to też temat na oddzielny esej, dlatego na razie w ogóle o nich nie wspomnę.

Portret użytkownika Rumcajs

Tu już nie chodzi o żadne

Tu już nie chodzi o żadne koncerny, ani żadną kasę, ale o depopulację wszystkich ludzi na ziemi, łącznie z żydami!

Dla mnie cały ten covid to nowa wstrętna odmiana grypy, która zmutowała z normalnej grypy ,przez to że ludzie żrą, piją i oddychają skażonym radioaktywnym syfem z całą tablicą Mendelejewa, a że wirus grypy jest mały, to jak taka cząstka gorących radioaktywnych strzela w tego wirusa non stop w człowieku mającym grypę, to powstaje chamsko bezczelna mutacja tej grypy którą ma w danej chwili. Ale o tym cicho-sza, bo przecież nic się nie stało, ale to że mleko ma od 100 do 300 Bq skażenia radiologicznego toksycznego w każdym litrze, a mięso w 1 kilogramie ma jeszcze więcej, to już nie ważne - a co to znaczy? (chemia którą dodają do jedzenia jest przy skażeniu radiologicznym niczym!) Co to znaczy? tzn. że jak wypijesz 1 litr mleka, to masz od 100 do 300 strzałów promieniowania z toksycznych pierwiastków które walą w tobie w środku od 100 do 300 razy strzałami promieniowania co każdą sekundę! To powoduje mutację komórek w ciele człowieka i doprowadza do raków! I co myślicie że jak człowiekowi tak się od tego skażenia robi to wirusowi grypy nie może? Ludzi na ziemi jest od groma skażenia jest od groma - takich mutacji powstało pewnie dużo więcej przez to potworne i stale dokładające się skażenie do całego ekosystemu ziemskiego. Chris Busby i Marco Kaltofen mówili że każdy człowiek przez skażenie z fukushimy pochłania dziennie około 10 takich toksycznych pierwiastków DZIENNIE! A już jeden taki pierwiastek jest w stanie osiąść np. w szpiku kości np. taki stront90 i zrobić raka i białaczkę! Mamy koniec życia na ziemi i utajniony przed wszystkimi FALL-OUT na całej ziemi jak po wojnie atomowej, ale bez wojny atomowej i nikt na ziemi nie potrafi powstrzymać wydobywającego się tego skażenia ze stopionych tam rdzeni reaktorów...

https://www.google.com/search?q=fukushima+corium+melted+reactor&client=opera&hs=fah&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiH_bWTkMXzAhUoxosKHR1BDvoQ_AUoAXoECAEQAw&biw=1920&bih=917&dpr=1

Z a p r a s z a m - www.NPTV.pl i DobreFilmyTu

 

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Wszystko zgodnie z planem.

Wszystko zgodnie z planem. Rządy narodowe brną w totalitaryzm a syjonistyczna mafia ONZ i jej macki jak WHO odbudowują zaufanie wśród lemingozy by w odpowiednim momencie przyjść jako zbawca świata, ale to będzie dopiero początek. Coraz więcej ciężkiego sprzętu UN rozmieszczane jest po całym świecie. Nie dajcie się zwieść

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika ​euklides

Kozera nie wierzą, że jesteś

Kozera nie wierzą, że jesteś taki głupi, więc po co po próbujesz manipulować czytelnikiem i przedstawiasz intelektualną prostytutkę jako kogoś rozsądnego? Geberjezusek wykonał już swoje pierwotne zadanie i teraz może nawet przejść do kontrolowanej antyszczepionkowej opozycji by w stosownym momencie znowu się uaktywnić i zaatakować od środka. Ku..y takie jak Geberjezusek nie mają poglądów, wykonują posłusznie przydzielone im zadania i mówią to co nakazuje im mądrość etapu.

Portret użytkownika sio

Według jednego z rosyjskich

Według jednego z rosyjskich badaczy jest kilka tysięcy mutacji koronawirusa, nie wiem czy wiarygodne.
No ale lepiej aby jacyś normalni ludzie kontrowali świat aniżeli iluzoryczny mesjasz na bazie iluzorycznych pism, robiących sieczkę z głów od tysiącleci.
Gdyby nie te pisma dziś latalibyśmy conajmniej na saturna, nie byłoby głodu ani bzdurnych systemów wartości opartych na strachu przed dobrym bogiem.
Wszystko idzie w dobym kierunku - stare upadnie a nowe zwycięży

Portret użytkownika ARTUR

Czyżbyś czytał od prawej do

Czyżbyś czytał od prawej do lewej że opowiadasz takie farmazony ? Wiary na świecie istniały od zawsze jedynie dlatego że pozwalali na to rządzący , chrześcijaństwo to jedyna wiara która nie potrzebuje żadnych ziemskich insygniów czy też inych  rzeczy materialnych gdyż Kościołem jest każdy wierny Człowiek i dlatego nikt nie może jej zakazać , jedynym wyjściem dla satanistów jest podpisanie przez Ludzi cyrografu szczepionkowego i dobrowolne przyjęcie preparatu który niszczy gen Boga czyniąc człowieka pustym naczyniem bez nieśmiertelnej duszy .

Strony

Skomentuj