Naukowcy pracujący dla IPCC nadal twierdzą, że to człowiek powoduje globane ocieplenie

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Naukowcy od dawna spekulowali, że gazy cieplarniane powodując tak zwany efekt cieplarniany, wywołują wzrost wilgotności w atmosferze. Nowe badanie pozwoliło dowiedzieć się na ten temat znacznie więcej.

 

Badania naukowe wykonane na zlecenie IPCC wykazały, że w okresie od 1979 do 2005, wilgotność w górnej troposferze stale wzrastała i zdaniem uczonych nie można tego wytłumaczyć przyczynami naturalnymi. Eksperci przypisują wzrost wilgotności powietrza działalności człowieka.

 

Trudno nie odnieść wrażenia, że konkluzja tych jakże potrzebnych badań była robiona pod z góry założoną tezę. Nie można traktować poważnie specjalistów, którzy nadal rozprawiają o antropogenicznej przyczynie zmian klimatu, podczas gdy od 15 lat średnia temperatura na Ziemi jest niemal bez zmian, co niektórzy naukowcy nazywają "pauzą" w globalnym ociepleniu.

 

Ludzkość zawsze miała tendencje do uważania się za główną siłę sprawczą wszelkich procesów. Bardzo długo funkcjonowała przecież teoria geocentryzmu zmieniona dopiero przez naszego rodaka Mikołaja Kopernika. Ludzie powszechnie wierzyli wtedy, że to wokół Ziemi obraca się Słońce i inne planety. Teraz też powszechnie wierzy się w globalne ocieplenie powodowane przez człowieka i potrzeba kolejnego Kopernika, który ujawni jak jest.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Kim

Mamy w Polsce reinkarnację

Mamy w Polsce reinkarnację Kopernika . Tak jest nazywany przez youtubowiczów : ASTRAL TRAVELER . Ma kanał na YT. Szkoda, ze tylko po angielsku...warto tam zajrzeć a może coś by skomentował dla ZnZ ?  Jest naszym rodakiem !!! Pozdr.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

"wilgotność w górnej

"wilgotność w górnej troposferze stale wzrastała"... no to przeciez żadna nowina... Wystarczy zaobserwować jak na nanocząsteczkowej dyspersji wyrzucanej z samolotów i rakiet jonosferycznych programu chemitrails wykraplaja sie rozprzestrzeniające się  cirusy dające efekt mlecznego nieba...
 

Skomentuj