Naukowcy opracowują szczepionkę przypominającą opłatek komunii świętej

Kategorie: 

Źródło: University of Minnesota

Zespół naukowców z uniwersytetów w Minnesocie i Teksasie opracował polimerowy „opłatek”, który może stać się szczepionką przyszłości. Ta nowa technologia, w uderzający sposób przypomina hostie, używaną podczas katolickich mszy. W ciekawy sposób pokrywa się to z ostrzeżeniami ze strony arcybiskupa Carlo Marii Viganò, który jeszcze w styczniu wskazywał na pandemię COVID-19 jako zalążek nowej religii.

 

Badanie, opublikowane w recenzowanym czasopiśmie medycznym Journal of Controlled Release, tłumaczy, że błona na spodzie języka bardzo skutecznie pochłaniała leki. Podczas gdy membrana może z łatwością wchłaniać mniejsze cząsteczki, większe cząstki stosowane w szczepionkach i eksperymentalnych zastrzykach, takich jak zastrzyk COVID-19 firmy Pfizer, są zbyt duże. Opłatek zapewni rozwiązanie tego problemu, ponieważ (jak udowodniono), działa wraz z białkami ludzkiego wirusa niedoboru odporności (HIV) i został zaprojektowany z myślą o potencjalnej szczepionce przeciwko HIV. 

Zespół zauważył, że opłatki mogłyby w przyszłości posłużyć do dostarczania szczepionek na COVID-19. Składają się one głównie z alginianu i karboksymetylocelulozy. W komunikacie prasowym z University of Minnesota, Chun Wang, jeden z autorów badania, wyraził nadzieję, że opracowana technologia, może zrewolucjonizować przyszłość szczepionek.

„To tylko mały krok w tej długiej podróży” - powiedział Wang. „Jeśli będziemy kontynuować tę linię pracy, może to doprowadzić nas do punktu, w którym będziemy mieć szczepionki - mogą być oparte na DNA, RNA, białkach - które można przechowywać bez chłodzenia i łatwo podawać pod językiem. ”

„Będą szybko rozpowszechniane na całym świecie, ponieważ nie polegają na określonym sprzęcie, konserwacji i wielu innych aspektach. Będzie to szczególnie dobre w regionach świata o niskich zasobach, nawet w Ameryce - na obszarach wiejskich, w których brakuje pewnych niezbędnych obiektów i infrastruktury”.

Katolicy komentujący te nową technologię, zwrócili uwagę na jej uderzające podobieństwo do hostii używanej podczas każdej katolickiej mszy. Zgodnie z ceremoniałem, po słowach konsekracji staje się ona Ciałem i Krwią Jezusa Chrystusa. Nie da się ukryć, że opłatek opracowany przez zespół naukowców wydaje się prawie identyczny. Warto przypomnieć, co jeszcze w styczniu br. mówił arcybiskup Viganò, były nuncjusz papieski w Stanach Zjednoczonych. Opisał on plany globalnego przestrzegania autorytarnych środków COVID jako zbliżone do obrzędów religijnych.

Kilka tygodni wcześniej arcybiskup Viganò opisał środki dotyczące COVID-19 jako część „pseudo-zdrowotnego reżimu” rządzonego przez ludzi zarówno w Kościele, jak i poza nim, którzy byli „ludźmi zepsutymi w duszy i sprzedanymi szatanowi”. Arcybiskup był wspierany przez Ettore Gotti Tedeschi, demaskatora watykańskiego i byłego szefa banku watykańskiego. Gotti Tedeschi mówił o sposobie, w jaki społeczeństwo zwróciło się do szczepionek przeciwko COVID, jakby do nowej formy religii:

„Pozornym rezultatem wydaje się być nowa forma scjentycyzmu, reinkarnowana w celu rozwiązania problemu COVID ze szczepionkami, które mają być akceptowane fideistycznie (ze ślepą wiarą) i być może nominowanie siebie na nowy autorytet moralny tego wieku, który wymaga aktu wiary w religię współczesności, naukę ”.

Słowa obydwu mężczyzn są szczególnie ciekawe, jeśli weźmie się pod uwagę ostatnie wypowiedzi papieża Franciszka. Jeszcze pod koniec lutego, opracował on dekret, w którym poddanie się szczepieniu przeciw COVID-19, jest uznawane za „odpowiedzialny wybór”, biorąc pod uwagę ryzyko zakażenia innych osób. Dlatego wszyscy pracownicy Watykanu mogą stracić pracę, jeżeli odmówią przyjęcia szczepionki, bez podania „uzasadnionych powodów zdrowotnych”. 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Esteban

Ale brednie. Przecież taka

Ale brednie. Przecież taka szczepionkę będzie można podawać nawet muzułmanom i buddystom. Znowu naciągacie rzeczywistość do swoich wykolejonych teorii i aż dziwię się że zapewne większość z was zażywa jakieś tabletki i rozpuszczalne pastylki. Przecież one też są okrągłe. :-D:-D

Portret użytkownika S

" poddanie się szczepieniu

" poddanie się szczepieniu przeciw COVID-19, jest uznawane za „odpowiedzialny wybór”, biorąc pod uwagę ryzyko zakażenia innych osób. " preparat ten absoultnie w żaden sposób nie zabezpiecza przed zachorowaniem na Covid, ani też nieprzeciwdziała zarażaniu innych wirusem SARS-Cov2 przez osobę zaszczepioną. Jedyne co robi w sprawie Covid, to "łagodzi objawy choroby, jak gorączka, kaszel, duszności". I to stoi jak wół na ulotce preparatu i w oficjanych informacjach od producenta. Ludzie są tak głupi, że biorą tą sytuację faktycznie "na wiarę", kompletnie nie pytając "co im wstrzykują, jak to działa, jakie są zagrożenia a jakie korzyści". Masakra

Bezsilne ujadanie "pożytecznych idiotów" z Ministerstwa Prawdy zawsze upewnia mnie, że mam rację. Podziękujcie za to ode mnie drogie "płatne szczekaczki", swoim oficerom prowadzącym i politrukom Biggrin

Portret użytkownika ​euklides

Lato idzie, trzeba się

Lato idzie, trzeba się zaszczepić, bo jeszcze dostaniesz bezobjawowego przeziębienia. Zdjęli maseczki i bez maseczek wyglądają jak normalni ludzie, ale to niestety tylko pozory. Lansują się na twardych facetów, na niezależne kobiety, ale ja już nigdy na to społeczeństwo nie popatrzę bez cienia pogardy.

Portret użytkownika MlotoWiertara

Przerazajace jest to , ze oni

Przerazajace jest to , ze oni nadal mysla ,ze po zdjeciu masek .sa silni psychicznie i udajac twardych , zapomna o swoich slabosciach i tchorzostwie.  Teraz , bedzie sie tworzyc ich obrona w postaci wmawiania ,ze szczepienia i inne rzeczy , ktorym ulegli to taki kolejny przejsciowy etap i wszystko wroci potem do normy.  Bede wypierac strach jakim byli objeci wiecej niz rok.

To sie nie zmieni , zdemoralizowani i uzaleznieni od systemu sa straceni.

 

Portret użytkownika Alien1974

.............................

........................................ I mnie się zarzuca, że nienawidzę Kościoła. A ta twórczość to skąd się wzięła, z kątowni? Gdzie zamek jest z kamieni wśród krużganków krętych,
Kapłani przekupieni patrzą do ksiąg świętych Sam diabeł msze odprawia przepasany strykiem,
Klęczące tłumy zbawia hostią z arszenikiem, - Karel Kryl 

Nędzny szalbierzu, niegodny mnichu

Któryś niewiastę zrypał po cichu

Aby ją wcześniej oszukać chytrze,

słusznie ci teraz los kuśki przytrze.

 

To zapamiętaj ty sku.......

Kto ch.... walczy, od pochwy ginie! - Aleksander Fredro. 

Strony

Skomentuj