Naukowcy odkryli przyczynę powstawania zakrzepów po szczepieniu preparatem AstraZeneca

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Grupa naukowców ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii odkryła prawdopodobną przyczynę zakrzepicy, którą w niektórych przypadkach odnotowano po szczepieniu przeciwko zakażeniu koronawirusem SARS-CoV-2. Badania były prowadzone na preparacie firmy farmaceutycznej AstraZeneca.

 

Ustalenia badaczy zostały opisane w pracy naukowej, opublikowanej w czasopiśmie Science Advances. Zdaniem ekspertów na skrzepy krwi może wpływać sposób, w jaki adenowirus stosowany w szczepionce AstraZeneca. Istniejące na rynku szczepionki zostały oparte o szympansi adenowirus Y25 (ChAdOx1), ludzkiego adenowirusa typu 26 (HAdV-D26) i ludzkiego adenowirusa typu 5 (HAdV-C5). 

 

Jego zadaniem jest przenoszenie materiału genetycznego infekcji do komórek. Wiąże się on wówczas z białkiem we krwi znanym jako czynnik płytkowy 4 (PF4) zaangażowany w patogenezę HIT. Proces wiązania powoduje reakcję łańcuchową w układzie odpornościowym, która prowadzi do powstania skrzepów krwi. Naukowcy podkreślają, że zakrzepica po szczepieniu pojawia się niezwykle rzadko. Aby do nich doszło, musi dojść do bardzo niefortunnego splotu okoliczności.

Naukowcy mówią o stanie znaym jako immunotrombocytopenia. Badacze wyrazili nadzieję, że ich odkrycia pomogą w lepszym zrozumieniu rzadkich skutków ubocznych nowych preparatów i zaprojektowaniu nowych i ulepszonych szczepionek, które będą pozbawione tych niebezpieczeństw. Warto dodać, że współautorami pracy są naukowcy z firmy AstraZeneca.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Gadają głupoty ponieważ

Gadają głupoty ponieważ szczepionki działają tak, że ich określony procent jest celowo zatruty różnymi specyfikami które powodują wiele nieporządanych objawów w tym te zakrzepy, a jeszcze innym potrafi wypaść gałka oczna po przyjęciu niebezpiecznej szczepionki.

Portret użytkownika Obserwzrok

Co bym zrobił żeby

Co bym zrobił żeby zrealizować plan depopulacji w sposób taki żeby wiekszość  ludzi się nie zorientowała o co w tym wszystkim chodzi ? Już na etapie produkcji lub pakowania szczepionek wymieszał bym placebo ( sól fizjologiczną ) z prawdziwymi szczepionkami. To dlatego ludzie nierozumieją dlaczego jedni chorują inni nie, to dlatego jedni pomimo zaczepienia zapadają na Sars cov 2 inni nie, to dlatego "epiemia" wybucha w miejscach w których już jej nie było często ze zdwojoną siłą, to dlatego jedni są nosicielami i nie chorują ,a u innych przebieg choroby jest ciężki itd. Czy to możliwe ? Całkiem dobra metoda żeby wywołać w ludziach strach ponieważ przestają cokolwiek rozumieć bo to wprowadza mentnik w głowie. Podczas gdy umieralność na tego wirusa jest na poziomie 1,4 do 2 % w śród zakażonych. 

Portret użytkownika Mojeimię44

 Zaszprycowali miliony ludzi

 Zaszprycowali miliony ludzi tym syfem by teraz badać skutki uboczne. Szok. Doktorzy Mengele 2.0. Ci ludzie nie mają sumień. Zrobili jeden wielki eksperyment medyczny. Teraz już zaczynają rozumieć co dzieje się z ludzkim organizmem przez szczepionki mRNA. Wszyscy wiedzieli, że biorą udział w eksperymencie medycznym i dalej wiedzą więc niech się nie dziwią bo takich opisów będzie coraz więcej. Udary mózgu, ataki serca, rak, hiv itd. To będzie normalka. Jeśli godzine po szczepieniu ludzie umierają, tydzień po szczepieniu umierają to co będzie za rok? Szkoda słów. Żmija z logo WHO i jej sługusy z big pharmy prawdopodobnoe zniszczyły gatunek homo sapiens. Wszystko w imię.... no właśnie w imię kogo? Kto tak promował jako autorytet szczepienia. Moim zdaniem nie ma już odwrotu. Jest koniec. Pokochać Boga- to nam zostało. Jest mi naprawdę przykro to pisać ale te szczepionki rozpoczną chorror i już normalnie za naszego życia nie będzie. Dlatego kochajcie swoich bliskich i bądźcie bliscy dla bliskich. 

Jeśli te szczepionki działają to wytłumaczcie mi dlaczego jest w Niemczech tyle zdiagnozowanych przypadków covid? Przecież tam prawie wszyscy po 3 dawkach. 

Mimo to  że 80% dorosłych Niemców jest zaszczepionych statystyki koronawirusa są jednoznaczne- szpryca nje działa. Najnowsze dane mówią, że niemiecki rząd chce przymusu szczepienia dla wszystkich. Przecież to nic nie da. Ci co potrafią modyfikować DNA i mRNA potrafią modyfikować i wirusy. To jest terroryzm. Covid minie to podrzucą nam inne hu....stwo.  

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika S

" którą w niektórych

" którą w niektórych przypadkach odnotowano po szczepieniu przeciwko zakażeniu koronawirusem "

w NIEKTÓRYCH przypadkach... no żesz k... mać. Czy autor jest jakimś ukrytym kolaborantem NWOwców? Przypadków zakrzepu odnotowano wielokrotnie więcej niż ofiar rzekomego wirusa.

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Strony

Skomentuj