Narodowcy organizują patrole bezpieczeństwa w podłódzkich Grotnikach

Kategorie: 

polskaniepodlegla.pl

Brygada Łódzka Obozu Narodowo-Radykalnego została poproszona przez mieszkańców małej miejscowości Grotniki, znajdującej się w województwie łódzkim, w powiecie zgierskim o zapewnienie bezpieczeństwa i patrolowanie okolic ośrodka dla azylantów, w którym w ostatnim czasie regularnie dochodzi do różnych ekscesów wywołanych przez przybyszów ze wschodu, głównie muzułmanów z Czeczenii.

 

 

Mieszkańcy miejscowości są od dłuższego czasu przerażeni agresywnym zachowaniem imigrantów. Postanowili więc poprosić polskich narodowców z ONR-u o zadbanie o bezpieczeństwo Polaków, wobec bierności miejscowych władz. Brygada Łódzka Obozu Narodowo-Radykalnego postanowiła na prośbę mieszkańców Grotnik stworzyć patrole obywatelskie, które przynajmniej w jakimś stopniu poprawią bezpieczeństwo w okolicach ośrodka dla azylantów, wokół którego w ostatnim czasie dochodzi do różnych ekscesów, spięć, kłótni oraz nocnych bijatyk.

 

Fakt powstania takich patroli bardzo nie spodobał się rezydentom tego ośrodka, którzy od razu po pojawieniu się narodowców zaczęli "rzucać" w nich różnymi obelgami i wyzwiskami. Warto dodać, że w Grotnikach mają wkrótce zostać ulokowani imigranci, którzy przybyli do Europy w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy i na których umieszczenie w ośrodkach na terenie Polski zgodziła się poprzednia koalicja rządząca.

 

 

Źródła:

polskaniepodlegla.pl

onrlodz.com.pl

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Pinokio

Blaszczak powinien zalozyc

Blaszczak powinien zalozyc mundur policyjny i sam patrolowac ten rejon.To silny,zdecydowany facet.Da sobie rade.........

Portret użytkownika achiles

Bo nikt POLAKOM nie mówi, że

Bo nikt POLAKOM nie mówi, że zdecydowana WIĘKSZOŚĆ Czeczenów, w Naszym Kraju, to najbardziej zdeprawowany element, który służył zachodowi, do wszczynania rebeli w ich Kraju. Po tym, jak Kadyrow wraz z Kremlem zaprowdzili porządek w tym Kraju i go ładnie odbudowali, to ci się kiszą u nas, bo się nimi posłużono wówczas, tak jak obecnie się posługują brodatymi dzikusami w Syrii i Iraku, a jak się nie udało, to ich muszą gdzies przetrzymać, by ci się w akcie desperacji, nie zaczęli gdzieś wysadzać. 
Sami zobaczcie, jak obecnie żyją sobie prawdziwi CZECZEŃCY W SWOIM WŁASNYM KRAJU, to się zdziwić możecie srogo: 
https://www.youtube.com/watch?v=5LmR_bkbVjA
I NASTĘPNY FILM: https://www.youtube.com/watch?v=HXrBx5Ypq80
I NASTĘPNY FILM : https://www.youtube.com/watch?v=GNq1jFIXxbk
ALE CO NAJGORSZE, TO JEST TO, ŻE DO NAS TEŻ BĘDĄ PRZYBYWAĆ, TE NAJGORSZE DZIKUSY, KTÓRZY OBECNIE SĄ PRZEPĘDZANI, PRZEZ ROSJAN I ASSADA Z SYRII I IRAKU, NA PODOBNEJ ZASADZIE, JAK ZOSTALI OSIEDLENI U NAS CI  CZECZENI WRAZ Z RODZINAMI. 
p.s Oczywiście, to też Ludzie i nie namawiam nikogo względem NICH, do przemocy, czy pogromów, ale pomysł z ich pilnowaniem, przez " społeczników odpowiednich ", uważam, ZA DOSKONAŁY POMYSŁ, skoro Nasze Państwo, nie potrafi, lub nie chce zapewnić SPOKOJNEGO I GODNEGO ŻYCIA WŁASNYM OBYWATELOM, a wcześniej to zagrożenie sprowadzając do Naszego Kraju. I najgorsze w tym wszystkim jest to, że większość tych Ludzi, nigdy się nie będzie chciała z Naszym Społeczeństwem zintegrować, no i nie mają gdzie obecnie i po co wracać, do siebie, bo tamtejsza obecna władza, doskonale zna to zagrożenie i je zwalcza w zarodku. TAK TEŻ BĘDZIE Z UCHODŹCAMI PRZYBYWAJĄCYMI, DO EUROPY, Z BLISKIEGO WSCHODU, wystarczy, na te filmy z nimi popatrzeć, by wiedzieć, że duża z nich grupa, to brodaci dzikusi, którzy już są spaleni, na Bliskim Wschodzie i trzeba ich obecnie gdzieś ulokować, ale jest też spora część LUDZI, którzy uciekają naprawdę, przed okropieństwem WOJENNYM w Syrii, Libii i Iraku, co IM ZAFUNDOWAŁ ZACHÓD !!!
A poniżej jeszcze raz zamieszczam filmowy przekaz z debaty, jak się odbyła w Naszym Parlamencie z inicjatywy Roberta Winnickiego, na temat, jak to ZACHÓD jest odpowiedzialny za PIEKŁO NA ZIEMI SYRII I IRAKU. 

Kulturowe i polityczne skutki państwa islamskiego bez poprawności politycznej.

P.S- Kolejne niebawem

 

Portret użytkownika kamis9112

Na jakiej podstawie Czeczeni

Na jakiej podstawie Czeczeni uzyskali status uchodźcy ? Ich kraj należy do Federacji Rosysjskiej i jest odbudowywany . Gdzie tu jest prześladowanie i wojna ?
Kto jest uchodźcą:
W rozumieniu art. 1 Konwencji Genewskiej z 1951 r. oraz Protokołu
Nowojorskiego, uchodźcą jest osoba, która spełnia następujące warunki:
-przebywa poza swoim krajem pochodzenia,
-żywi uzasadnioną obawę przed prześladowaniem ze względu na rasę, religię, narodowość, przynależność do określonej grupy społecznej lub poglądy polityczne,
-z powodu tej obawy nie może lub nie chce korzystać z ochrony swojego kraju pochodzenia,
-nie zachodzą wobec niej klauzule wyłączające: uchodźcą nie jest osoba,która popełniła zbrodnię przeciw pokojowi, zbrodnię wojenną, zbrodnie przeciw ludzkości, poważne przestępstwo niepolityczne, albo czyn sprzeczny z celami i zasadami ONZ.
Prześladowanie należy rozumieć jako poważne naruszenie praw człowieka.
Nie każdy przejaw złego traktowania w kraju pochodzenia jest prześladowaniem.
Statusu uchodźcy może nie uzyskać osoba, która opuściła swój kraj pochodzenia nie w wyniku prześladowania, ale innych problemów, takich jak ubóstwo, brak pracy, bezdomność, odpowiedzialność karna za popełnione przestępstwo pospolite.

Portret użytkownika danielov

Chodzi o to że ISIS ogłosiło

Chodzi o to że ISIS ogłosiło się prawowitą samozwańczą władzą Czeczenii, dlatego nie trudno się domyśleć jaki element z tamtąd do nas przypełznął. 

Portret użytkownika maniek II

Bogusław Linda p imigrantach

Bogusław Linda p imigrantach - 10 godz!..,.
...wypier**lac!!...wypier**lać!....wyoier**lać!...wypier**lać!.....wypier**lać!... i przestać pier**lić!...tylko - wypier**lać!!...
 
                   ______________ W Y P I E R * * L A Ć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika wdm

To nie tak powinno wyglądać,

To nie tak powinno wyglądać, obstawiam tutaj prowokację służb. W Niemczech zrobiono podobną akcję, latem ubiegłego roku pojawiły sie tam patrole obywatelskie (najliczniejsze po 30 osób), oczywiście nic nie były w stanie zdziałać wobec liczniejszych i lepiej zorganizowanych islamskich terrorystów, ale mówiono wówczas, że Niemcy się budzą i może by się tak stało, gdyby nie to, że po ujawnieniu się tych lduzi, spotkały ich sankcje prawne, bo obywatele Niemiec, czy Polski nie są uprawnieni do takich rzeczy, podobnie jak prawo do broni tak i prawo do bezpieczeństwa jest reglamentowane przez państwo. ZOG. Obywatelskie milicje u nas nie powstaną, nie będzie też wolno Polakom posiadać broni, chyba że zabytkowe czarnoprochowce w użytkowaniu bardziej niebezpieczne dla właściciela niźli tego, przed którym się broni. Terroryści natomiast łatwo mogą posiadać broń, bo ta, zalegalizowana w Rosji i powszechnie dostępna an Ukrainie, jest już w Polsce tak osiągalna , jak nielegalnie sprowadzane ze wschodu fajki czy spirytus, oczywiście tylko dla przestępców, nie dla "uczciwych obywateli", dla nas w tym wszystkim przeznaczono rolę bezwolnej ofiary. Tym optymistycznym akcentem, zakończę.

Portret użytkownika Alchemik

I prawidłowo, nie chciałbym

I prawidłowo, nie chciałbym namawiać do przemocy ponieważ nie w tym rzecz jednak im wcześniej zaczniemy reagować i ustawiać to bydło do pionu tym lepiej. Może wtedy poczują jakiś respekt i nie będą tak ochoczo wybiegać przed szereg. Płynie w nas krew Lechitów i zadbajmy o siebie sami, ponieważ na polskojęzyczną władzę nie mamy co liczyć!

Portret użytkownika And

W Bydgoszczy z koleii podobne

W Bydgoszczy z koleii podobne zachowania do tych imigranckich mają właśnie Polacy. Jedno i drugie na podobnym poziomie. Czepiają się spokojnych ludzi, patrzą z pogardą bo idzie ktoś młody, często źle oceniają charakter (zwykle jedynie wyglądzie twarzy).
Nawet babcie w beretach są tutaj nieuprzejme.
Ale jak idą prawdziwe gówniarze to spiepszają.
 

Strony

Skomentuj