Największy protest anty-pandemiczny w Londynie został przemilczany przez wszystkie media

Kategorie: 

Źródło: Evidence-based Englishman (Twitter)

Tysiące brytyjczyków wyruszyło dziś na ulice Londynu. Ich demonstracja stanowi reakcję społeczeństwa, na trwający w kraju pandemiczny totalitaryzm oraz pomysł stworzenia paszportów szczepionkowych. Pomimo setek tysięcy uczestników, demonstracja została zignorowana przez krajowe oraz zagraniczne media.

 

Tysiące demonstrantów z organizacji KillTheBill, oraz zwykłych londyńczyków, wyszło na ulice stolicy Wielkiej Brytanii. Ich obawy dotyczą trwającego pandemicznego totalitaryzmu, projektu paszportów szczepień, które mają ograniczać przemieszczanie się ludzi oraz pomysł nowej ustawy o policji, przestępstwach, wyrokach i sądach. Zawarte w niej przepisy, obejmują określenie czasu rozpoczęcia i zakończenia protestów oraz ograniczenia hałasu.


Źródło: @sara_stone87 (Twitter)


Źródło: @duffykkk (Twitter)

Ustawa rozszerza również uprawnienia do zatrzymania i rewizji za przestępstwo „celowego lub lekkomyślnego powodowania uciążliwości dla społeczeństwa”. Tego typu ustawodawstwo ma prawo wywoływać niepokój obywateli, ponieważ bezpośrednio uderza ono w wolność do zgromadzeń oraz niebezpiecznie rozszerza uprawnienia policji. Władze Wielkiej Brytanii, podobnie jak ich odpowiednicy z innych państw świata, konsekwentnie zwiększają swoje uprawnienia, kosztem wolności obywateli. Sprzeciwianie się temu procederowi, nie pierwszy raz spotyka się z obojętnością ze strony mediów głównego nurtu.

Metropolitan Police Events, odpowiedzialna za zarządzanie wydarzeniami w Wielkiej Brytanii, wystosowała list otwarty do organizatorów i uczestników marszu. Policja wezwała ich do przestrzegania ograniczeń, które mają zastosowanie do dużych zgromadzeń. Ostrzeżono również przed konsekwencjami prawnymi związanymi z łamaniem przepisów pandemicznych, wliczając w to surowe kary grzywny.


Źródło: @ReformUK_EA (Twitter)

Szczególnie ciekawe w kontekście tej demonstracji, są dysproporcje w podawanej liczbie uczestników. Podczas gdy nieliczne relacje medialne mówią o kilku setkach demonstrantów, nagrania z mediów społecznościowych ukazują tłumy złożone z tysięcy osób. Sami demonstrujący utrzymują, iż jest ich przynajmniej 500 tysięcy. Niedoszacowywanie, jest jednym z głównych narzędzi socjotechnicznych wykorzystywanych w tworzeniu narracji medialnych. Umniejsza to znaczenie demonstracji i pomaga w wygaszaniu niewygodnych władzom ruchów społecznych.

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Ajurweda

Araby i Negry roznoszące syf

Araby i Negry roznoszące syf i malarię do podróżowania potrzebują tylko ponton, a obatel IV Rzeszy musi mieć kenkarte. Kolejny krok to wezwanie do oddania nerki w celu przedłużenia ważności kenkarte. Dobry postczłowiek oddaje swoją nerkę innym postczłowiekom.

Portret użytkownika MlotoWiertara

Wazniejsze jest sport jak

Wazniejsze jest sport jak gra Chelsea o pucharek i zadyma niewyzytych kiboli ,ktorzy juz maja przyzwolenie przez system na robienie zadym pod pretekstem bycia kibolem. Ale te same smiecie juz nie zrobia demonstracji antycovidowych.

Portret użytkownika Moving Target

"KARTY SZCZEPIEŃ Najbardziej

"KARTY SZCZEPIEŃ Najbardziej Poszukiwanymi Podróbkami" - (29-05-2021)

Podczas gdy fałszywe świadectwa szczepień były początkowo oferowane za pośrednictwem darknetu, teraz coraz popularniejsze stają się grupy i kanały na Telegramie. 
Sfałszowanie kompletnego paszportu szczepień  lub nawet tylko dołączenie dowodu szczepienia do prawdziwego paszportu jest bardzo łatwe – powiedziała rzeczniczka prokuratury. Dodała, że puste karty szczepień można legalnie zamówić w Internecie, a pieczątki lekarskie również łatwo uzyskać online. Fałszowanie numerów partii również nie stanowi większej przeszkody. – Numery partii, którymi musi być oznaczony wpis szczepionki, są pobierane przez fałszerzy z niezliczonych zdjęć na portalach społecznościowych, które świeżo zaszczepione osoby zamieszczają na swoich kartach szczepień – wyjaśniła rzeczniczka prokuratury

https://m.dw.com/pl/niemcy-karty-szczepie%C5%84-najbardziej-poszukiwanymi-podr%C3%B3bkami/a-57713287

Portret użytkownika MlotoWiertara

z tym latwym dostaniem na

z tym latwym dostaniem na alegro czy w necie dokumentow by podrobic szczepionki to jest WENTYL BEZPIECZENSTWA , zeby bydlo myslalo ,ze im nic nie grozi i beda cwaniakowac.

NWO sie tak zabezpieczylo ,ze bydlo nie ma szans , poniewaz nie posiada w swoich rekach takiej technologii , ani markerow , ani skanerow , a juz nie mowiac o umiejetnosci ujarzmiania nanoczasteczek , morgelonow czy innych sztucznych tworow.

No ale bydlo ma myslec,ze NWO pokona swoim cwaniactwem , bo tak latwiej

Zydzi tez mysleli ,ze przekupia Niemcow... zaplaca i z glowy im kapelusz nie spadnie.

Obrazem tego jest anegdota z lodzkiego getta , gdzie corka widzac dolary tate , ktory chce kupic chleb pyta

Tate ,dlaczego chcesz tyle dolarow wydac na chleb , przeciez za to mozesz kupic dom

a Tate NATO ... Corko pamietaj . pieniedzmi sie nie najesz ale gowno wytrzesz

 

Portret użytkownika MlotoWiertara

Czyli kanibalizm zamiast

Czyli kanibalizm zamiast obiiecanej od panstwa miski ryzu. Poniewaz wywolaja glod.

To spowoduje ,ze wierzacy lamiac zasady kanibalizmu beda potepieni przez Boga... dobra sztuczka... Lucyfer sie ucieszy z kolejnych wierzacych , ktorzy sie stocza moralnie... Islamisci zjedza wiepszowine a chrzescianie bydlo z rzezni na 2 nogach..

 

Strony

Skomentuj