„Najmądrzejszy człowiek w Ameryce” ostrzega przed szczepieniami! "Elita uważa się za „rasę panów”"

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Christopher Langan, to Amerykanin okrzyknięty przez tamtejsze media mianem „najmądrzejszego człowieka na świecie”. Wynik jego testu IQ, wynosi 210 punktów, co zdecydowanie jest imponujące. Ta niedawna chwała USA, popadła w medialną niełaskę po swoich ostatnich wypowiedziach dotyczących szczepionek na COVID-19.

 

Langan opublikował niedawno post na Facebooku, w którym odniósł się do swoich obaw związanych ze szczepieniami mającymi chronić przed chorobą COVID-19, obowiązkowym reżimem sanitarnym i jego zgubnymi konsekwencjami dla ludzkości. Langan przyznał, że obawy dotyczące wzrostu populacji są uzasadnione, ale uważał, że podejście elity jest wysoce nieetyczne i źle poinformowane. W wyniku swojej analizy doszedł do kontrowersyjnych wniosków.

„Krótko mówiąc, dzięki napychaniu kieszeni i popychaniu wszystkich innych, elita uważa się za „rasę panów”, rodzaj globalnego stowarzyszenia hodowców zwierząt gospodarskich, dla którego reszta gatunku jest tylko stadem posłusznego bydła, hodowanego dla służalczości i o inteligencji wystarczającej do wykonywania rozkazów.”

Według Langana, plan szczepień doprowadzi do stopniowej sterylizacji populacji w celu utrzymania wyższości klasy rządzącej nad ogłupiałymi masami. Tego typu wypowiedzi ze strony człowieka o ilorazie IQ wyższym niż u Alberta Einsteina, są ignorowane przez tamtejsze media oraz cenzurowane przez Facebook, przez co po jego apelu pozostały jedynie zrzuty ekranu. Zapewne już wkrótce, stosowne outlety medialne przykleją mu łatkę szaleńca.

Oczywiście jak narazie, szczepienia nie są obowiązkowe. Zamiast ustawowego nakazu, stosuje się natomiast sanitarny apartheid, który rozwija w coraz więcej sfer naszego życia. Począwszy od paszportów szczepień i statusie nadczłowieka w przestrzeni publicznej, już wkrótce osoby niezaszczepione mogą stanąć przed trudnym wyborem. Albo stracą pracę, dostęp do podstawowych usług i prawa do wychodzenia z domu, albo wstrzykną sobie eksperymentalny preparat, który nie chroni przed zakażeniem, ale może wywołać niespodziewane skutki uboczne. Wszystko to w imie "powrotu do normalności". To właśnie przed taką przyszłością, ostrzega Christopher Langan.

 

Ocena: 

Średnio: 3.7 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika ​euklides

Ten foliarz ma podobne

Ten foliarz ma podobne przemyślenia do moich... Debili, zbrodniarzy i złoczyńców trzeba odsunąć od koryta, a światem muszą zacząć rządzić ludzie wybitni, uczciwi, sprawiedliwi, inteligentni, mądrzy, altruistyczni, prawi.

Portret użytkownika Odwazniak

Tylko, czy system jest w

Tylko, czy system jest w stanie stworzyć takie dobre i miłe osoby? Kiedy istnieje mental zaborcy (albo ja dymam, albo mnie)?

Ileż wrażliwych i dobrych osób "naprawiła" psychiatria? I farmacja? Ileż dobrych osób zniszczyła szkoła i stały się barbarzyńcami? Ile osób zniszczył kościółek?!? Ile osób stało się roszczeniakami po oglądaniu bajeczek disneja (pioseneczek gwiazdek) w wieku programowalnym? Ile wrażliwych osób targnęło się przez system?
 

System mamy tak zaprojektowany, że osoby uczciwe nie mają szans, tzn, pardon, mają szansę mieszkać pod mostem, czy w altanie śmietnikowej, albo żyć w nieustannym stresie, bo szef Kali jest debilem i nie umie liczyć procentów, jak okrada to dobrze, a jak ktoś go wydyma na stówkę, to w żałobie jęczy pół roku, albo poborca czai się za rogiem, wszędzie kanary, kamery, wszyscy kłamią, i taka dobra osoba albo staje się gorsza od oprawców, albo znika z sytuacji socjalnych i zamyka się we własnym pokoju.

Dokąd nie zaczniemy jako ludzkosc podziwiać autorytety czyniące dobro, zamiast kombinatorów i sprzedajnych qrew za to, że im samochód bardziej błyszczy, to nic się nie zmieni.

Portret użytkownika inzynier magister

jak powstanie komisja śledcza

jak powstanie komisja śledcza do zbadania mordu szczepionkowego w Polsce to bardzo łatwo ustalić ilu ludzi pomordowała mafia szczepionkowa ! Wystarczy wziąść oficjalne dane kto został potraktowany preparatem depopulacyjnym i w jakim czasie po wstrzyknięciu zmarł, choroby nie mają znaczenia bo osoba zmarła po szczepieniu czyli depopulacyjnym wstrzyknięciu ! Będziemy wiedzieć ile osób zamordowali polskojęzyczni nowu hitlerowcy NWO ! Niech nas ma w swojej opiece Jezus Chrystus Pan i Zbawiciel !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Demiurg

Tak tak, powstanie. Tak jak

Tak tak, powstanie. Tak jak powstały komisje do badania pedofilii w kościołach i do badania zbrodni koscioła przeciw ludzkości (Kanada, Afryka, Ameryka Łac., wspieranie Hitlera, wyświęcanie morderców, itp). 

Portret użytkownika Mariusz 019238

Coraz więcej zaszczepionych

Coraz więcej zaszczepionych baranów wokół mnie.Niedługo będę w mniejszości, nie przejmował bym się gdybym był sam ale mam dwie małe córki.Jaka przyszłość nas czeka ? Już namawiają do igły ich argument: zobacz jestem po drugiej dawce i nic mi nie jest.Moze są już jakieś grupy do których się można dołączyć bo samemu będzie ciężko z tymi bezmozgami walczyć rząd warszawski będzie nas gnębił ich rękami.

Strony

Skomentuj