Najazd uchodźców na Europę przybiera na sile - wielka wędrówka ludów czy zaplanowana inwazja?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Mieszkańcy Europy są w szoku widząc co dzieje się z ich kontynentem. Nieprzerwana wzbierająca rzeka uchodźców zalewa Unię Europejską. Tak wielkiej migracji ludności świat nie widział od II wojny światowej.

 

Promowany w mediach przekaz zdaje się rysować obraz uchodźcy jako biednego uciekiniera z terenu objętego wojną. Pokazywane są drastyczne obrazki, które mają wzbudzić w nas współczucie. Wmawia się nam, że ta fala ludzi ucieka przed Państwem Islamskim i dlatego trzeba ich przyjąć. Okazuje się jednak, że rzeczywistość jest zupełnie inna.

 

Według badań przeprowadzonych w Niemczech, aż 58% uchodźców wcale nie ucieka przed wojną, tylko przemieszcza się na nowy kontynent ze względów finansowych. Chodzi o zasiłki i mieszkania, które na prawo i lewo rozdają im socjalistyczne rządy w Europie.

Premier Węgier, Wiktor Orban skrytykował obecną politykę imigracyjną UE. Jego kraj boleśnie doświadczył islamskiego potopu i nadal trwa tam wielki kryzys migracyjny skutkujący kumulowaniem się uchodźców na węgierskich dworcach kolejowych. Niektóre z nich są scenerią wydarzeń nie widzianych nad Dunajem od kilkudziesięciu lat.

 

Węgierski przywódca ostrzegł, że to co widzimy obecnie to przeniesienie Afryki do Europy i z Afryki nie uczyni to Europy, ale z Europy Afrykę jak najbardziej. Próbuje się nam wmówić, że obce nam kulturowo hordy muzułmanów, które nami gardzą, mogą w jakiś sposób wzbogacić kulturowo nasze społeczeństwo.

Orban na łamach niemieckiej prasy oskarżył unijną politykę imigracyjną i wezwał do ochrony granic przed tą współczesną wędrówką ludów. Obecna masa uchodźców zalewająca Europę to skutek stworzenia Państwa Islamskiego, czego dokonały zachodnie służby wspierające tak zwaną "syryjską opozycję". Pomogło też zniszczenie Iraku i pozostawienie tego kraju w stanie bez przywództwa.

 

Zastanawiające jest też to jak bardzo nakręciła się skala napływu uchodźców. Przecież na żadnym z frontów wojennych wywołanych przez USA i kraje UE, nie doszło ostatnio do szczególnej eskalacji, która uzasadniałaby tak wielkie migracje. Gdy jednak dziennikarze pytają uchodźców skąd pochodzą, coraz częściej słyszą, że są oni z Pakistanu, Nigerii, Ghany. Wygląda to tak jakby ktoś dał zielone światło i nagle wszyscy ruszyli do Europy.

Poza tym skoro są to rzekomo w większości prześladowani przez Państwo Islamskie chrześcijanie z Bliskiego Wschodu, co wmawiają media, to dlaczego gdy służby roznoszą jedzenie i napoje to wszyscy krzyczą "no halal", co oznacza brak koszerności i odmawiają spożycia czegokolwiek. Wykrzykują przy tym, że nie chcą iść do obozu tylko jechać do Niemiec.

 

Zastanawiające jest też to, że muzułmańscy uchodźcy nie uciekają do bogatych państw islamskich, nie szturmują ambasad USA, nie ciągnie ich do Chin, tylko wybierają niebezpieczną drogę do Unii Europejskiej, bo nawet nie do całej Europy? Przecież Arabia Saudyjska, Katar, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Bahrajn – to wyjątkowo zamożne państwa, w dodatku pod różnymi względami silnie związane z Syrią i Irakiem, skąd między innymi przybywają do Europy azylanci. Wydawałoby się więc, że są idealnymi kandydatami na przyszłe miejsca schronienia dla nich.

Dlaczego zatem tak się nie dzieje? Może dlatego, że w tych krajach nie ma socjalizmu i ich władze rozdają pieniądze wyłącznie swoim poddanym. Nie ma więc tam po co jechać, mimo, że kulturowo kraje te są bardzo zbliżone. Gdyby ludzie, którzy szturmują Europę chcieli po prostu uciec przed wojną, nie zadawaliby sobie tyle trudu i nie ryzykowaliby życiem swoim i swoich najbliższych byle tylko dotrzeć do UE.

 

Niestety Polska jako kraj podporządkowany Brukseli, jest zmuszona do przyjęcia uchodźców w ilości takiej do jakiej zostanie zobowiązana. Obecnie następuje stopniowe oswajanie społeczeństwa, że przyjedzie nie tylko 2200 uchodźców, ale być może 10 tysięcy, a w niektórych źródłach sugeruje się nawet 30 tysięcy uchodźców z rozdzielnika i to na początek.

 

To niesamowite jak szybko UE, jako spuścizna po III Rzeszy, doszła do takiego samego poziomu dehumanizacji jak w tamtych mrocznych czasach. Ponieważ uchodźcy skandują: Germany, Germany i No Camp, No Camp, można założyć, że już do nich dotarły informacje o planowanym rozlokowywaniu uchodźców według unijnego rozdzielnika. Wydarzenia z Węgier pokazują, że nie da się utrzymać tych ludzi w krajach tranzytowych, o ile nie umieści się ich w zamkniętych i strzeżonych przez wojsko obozach. Znowu zatem będziemy mieli niemieckie obozy koncentracyjne tylko tym razem uchodźców do ich kraju, ale znajdujące się na terenie Polski. Kto wie jak to się wszystko skończy i co ostatecznie planują decydenci z Berlina.

Dobrze dla nas, że Polska jest krajem biednym i z pewnością zdecydowana większość zmuszonych do przyjazdu do naszego kraju uchodźców będzie z tego faktu bardzo niezadowolona. Trudno im się zresztą dziwić, bo z Polski się raczej ucieka niż się w niej osiedla. Na dodatek są tutaj żenująco niskie zasiłki, bardzo opresyjne prawo i fiskalizm posunięty do granic absurdu. Za to w Niemczech każdemu z uchodźców przysługuje "kieszonkowe" kilkaset euro władze znajdują mieszkanie i opłacają je. No dosłownie Allah - w postaci pracujących Niemców im to wszystko po prostu zapewnia.

 

Socjalizm zawsze prowadzi do niebezpiecznych wynaturzeń, tym razem socjalizm przyczynia się do kolonizacji społeczeństw oferujących tak zwane państwo opiekuńcze. Ile jeszcze musi się stać, aby socjaliści przestali w końcu swym rozdawnictwem powodować tą pełzającą katastrofę dla całego kontynentu?

 

Niemcy wiedzą, że nie są w stanie przyjąć takiej masy ludzi i dlatego pojawia się temat przymusowych "polskich uchodźców". Berlin chce w ten sposób przynajmniej na jakiś czas rozdzielić kłopot. Uchodźcy jednak gardzą Europą Wschodnią. Wczoraj demonstracyjnie wyrzucali węgierską wodę w butelkach i oferowane im jedzenie. Ludzie ci zrobią wszystko, aby uciec do swoich upragnionych socjalnych rajów i nie pomoże im nawet zawieszenie funkcjonowania Strefy Schengen, co z pewnością nastąpi w najbliższym czasie. Może pomóc tylko likwidacja zasiłków. To rozwiązanie jest jednak nie do zaakceptowania dla przesiąkniętych socjalizmem mieszkańców Starego Kontynentu, a to oznacza naszą zagładę jako cywilizacji europejskiej.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Nie ma co tęsknić za komuną.

Nie ma co tęsknić za komuną. Wystarczy wyjść ze strefy Schengen i na granicach postawić żołnierzy z CKM-ami i problem z uchodźcami sam się rozwiąże. Jak czarnuch czy inny Arab zbliży się na 100 m od słupka granicznego to strzał ostrzegawczy a na 50 metrach seria z CKM-a w dziada i reszta od razu się wycofa.
 

 

Portret użytkownika lumpex

Navaho, proszę - jeśli nie 

Navaho, proszę - jeśli nie  umiesz pisać bez błędow, to  przed  wrzuceniem posta, sprawdź sobie poprawność  swoich słów w jakimś słowniku ....
Kaleczysz język ojczysty (no chyba, że to nie jest twój  jezyk ojczysty...), co mnie niezmiernie smuci.

Portret użytkownika Zbigniew

Rządzący Europą poprostu są

Rządzący Europą poprostu są opetani jakimś amokiem. To co się dzieje poprostu w głowie sie nie mieści. Ludzie, najwyższy czas wyjść na ulice i zawalczyć o swoje prawa bo jak nie to zginiemy marnie. Jak sie nie obudzimy teraz to póżniej będzie już za póżno. Tylko czekać jak "biedni uchodzcy" wyciągną czarną flagę i zacznąć drzeć capatymi mordami: allah akbar.

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Nie podoba mi się to

Nie podoba mi się to propagandowe zdjęcie z Iranem lat 70-tych i Iranem obecnie. W latach 70-tych Iran był żydowską kolonią gdzie Irańczycy pracowali za miske ryżu albo umierali z głodu. Gdyby nie sankcje zachodu i izolacja Iranu która była karą za obalenie żydowskiego agenta Pahlawiego to Iran byłby dzisiaj najbogatszym krajem Zatoki Perskiej.
A fakt że Iran stał się krajem islamskim a nie marksistowskim mimo tego że więcej rewolucjonistów roku '79 było czerwonymi zawdzięczamy USA i CIA którzy woleli tam rząd radykałów niż komunistów bo czerwoni mogli się dogadać z ZSRR i manipulować dowoli cenami ropy naftowej. Mało kto wie że w Paryżu w 1980 roku ludzie "antyamerykańskiego" radykała Chomeiniego dostali od CIA 5 walizek po 10 mln dolarów. Ciekawe za co...

 

Portret użytkownika inzynier magister

USA planowo robija kraje

USA planowo robija kraje islamskie bo zgodnie z ich planami do europy ma napłynąć miliony uchodzców i rozbić europę, ten ich plana jest taki bo same USA są krajem rozbitym i na skraju wojny kulturalnej ! W USA wszystko jest multi kulti i to samo chcą dla europy, niestety Putin i Rosja się niedaje i to szczęście bo inaczej byśmy stali się krajem mieszańców i kulturalnie zniszczonym jak USA i UE ! Naszą szansą jest wiara chrześcijańska i modlitwa różańcowa bo inaczej nas zniszczą te banksterskie szmaty ! Ta banksterska zaraza z USA i UE boi się najbardziej chrześcijaństwa oraz moralności dlatego niszczą co się da, u nas w Polsce musimy się bronić przed agenturą masońską która jak widać po tusku rozwaliła przemysł w Polsce, sprzedali wszystko a co się nie dało sprzedać zniszczyli jak stocznie i kopalnie.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika niewolnik

Ja tylko czekam kiedy

Ja tylko czekam kiedy imigranci zaczna wprowadzac wlasne prawa i mordowac wszystkich ktorzy sie niepodporzadkuja. Wtedy ludzie zdadza sobie sprawe co zrobili i jaka przyszlosc zapewnili wlasnym dzieciom i wnukom. 800tysiecy w media przekazuja te klamstwa? A kto ich liczyl? Moim zdaniem to lekko 2miliony rocznie co nam da 10-12 milionow do 2020, wsrod tych 12 milionow bedzie pol miliona mlodych, wyszkolonych juz wczesniej do zabijania z zimna krwia, mlodych zalnierzy allaha. Mowcie co chcecie ale wojna juz jest przesadzona, zacznijcie sie do niej przygotowywac i wlasne dzieci.

Strony

Skomentuj