Naczelny medialny „ekspert od COVID-du” chce lockdownu z wojskiem i policją na ulicach

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dr Michał Sutkowski - prezes Warszawskiego Kolegium Lekarzy Rodzinnych - uważa, że twardy lockdown, to za mało, aby powstrzymać pandemię COVID-19 w Polsce. Jego zdaniem konieczne są bardziej drastyczne środki.

 Co konkretnie powiedział dr Sutkowski? 

Lockdown stał się nieunikniony. Moim zdaniem jest być może nawet za miękki. Ja widziałbym wojsko i policję na ulicach. Nie dlatego, aby się znęcać nad ludźmi, ale nad wirusem. Trzeba go jak najszybciej wybić, aby wracać do normalności.

Prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych jest więc zdania, że najlepiej jest zamknąć wszystko i jeszcze wdrożyć w praktyce rozwiązania rodem ze stanu wojennego, aby po trzech tygodniach „nie będzie niczego” odtrąbić, że pandemia została zduszona i możemy wrócić do „normalności w reżimie sanitarnym”, by za kolejne dwa tygodnie pojawiła się mutacja wirusa z Antarktydy i Saturna, która wymusi nie tylko lockdown, nie tylko wojsko i policję na ulicach, ale i prewencyjne ataki nuklearne, które mają zapobiec „apokalipsie zombie”.

Doszliśmy już do granic absurdu, ale jak widać każdego dnia są one sukcesywnie przekraczane.

 

Źródło: https://www.pch24.pl/dr-sutkowski-uwaza--ze-lockdown-jest-za-miekki--ja-widzialbym-wojsko-i-policje-na-ulicach,82758,i.html

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika MlotoWiertara

skoro Polacy nie potrafia

skoro Polacy nie potrafia walczyc to moze jak bedzie dopiero wojsko to sie naucza.

Narod ktory lubi wyzsza szkole jazdy wtedy sie dopiero rusza kiedy jest za pozno. ( madry po szkodzie)

I woli jako dziadkowie o kulach walczyc z karabinami przy swiszczacych kulach niz teraz poki sa mlodzi i silni bo odwagi wciaz brak!!!

 

Portret użytkownika Rikuś.Cichalek2

"Prezes Warszawskich Lekarzy"

"Prezes Warszawskich Lekarzy" no proszę państwa to doprawdy wspaniała fucha, nic tylko brać kasę, za nieróbstwo. Wystarczy spojrzeć na tę gębę, a potem już tylko nic dodać ani nic ująć. Ale poliniaki dostaną odpowiednią dozę bzdur z telewizora i uwierzą w wszelkie oszustwo. A prezes to jest taki h...owina co nic nie robi a tylko bierze kasę. Poliniaku zastanów się czy żeby wyprodukować dobre ciągniki to potrzebny jest prezes jakiś, odpowiedź brzmi NIE, nikt nie potrzebuje prezesów ani dyrektorków, a do bidry na kase i zapier.....ać swoimi rączkami na chlip. Jak nic nie potrafisz to do telewizji pajacować.

Portret użytkownika ROCCO.3

Ryj spuchnięty od gorzały

Ryj spuchnięty od gorzały czyli co , zapłacili pajacowi za to żeby ogłupiał tępych telewizoraków czyli poliniaków. Pan nasz wspaniały prezydent przecież powiedział że to polin, nie polska ale polin. Tak wam tego nie puścili w tv ażeby nie trudzić waszych sformatowanych łbów.

Portret użytkownika r.abin

Z covidem - jak z

Z covidem - jak z "ociepleniem klimatu" i "budową socjalizmu".W miarę postępu, alka klasowa, narasta. - przybywa "testów pozytywnych" i CO2. Trza się szykować na "bój (to jest nasz) ostatni"

Strony

Skomentuj