Na szczycie klimatycznym w Glasgow, papieża Franciszka i Watykan, miała reprezentować... Greta Thunberg

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Papież Franciszek początkowo miał polecieć do Glasgow na światowy szczyt klimatyczny, w którym biorą udział wszyscy, oprócz prezydentów Rosji i Chin. Zmienił jednak zdanie. Wysunięto więc zaskakującą (albo i nie) kandydaturę osoby, która miałaby reprezentować Watykan.

Słynna szwedzka aktywistka klimatyczna - Greta Thunberg - od kilku lat traktowana jest jak głowa państwa. Prezydenci i premierzy oraz szefowie globalnych organizacji, przyjmują ją "jak swoją". Można wręcz uznać, że zrobienie sobie zdjęcia z Gretą, jest oznaką bycia na topie.

 

Trzeba jednak przyznać, że pomysł, aby to Thunberg reprezentowała Watykan na szczycie klimatycznym, jest chyba jak dotąd najbardziej absurdalnym dowodem dziwnego fenomenu tej młodej dziewczyny, instruowanej przez ekoglobalistów, którym zależy na wdrożeniu "Zielonego Ładu". Szwedka poza strojeniem groźnych min i wypowiadaniem frazesów, nie ma za wiele do zaproponowania ludziom, którzy mają za zadanie wdrażać konkretne, techniczne rozwiązania, mające uzdrowić ziemski klimat.

Okazuje się, że na pomysł uczynienia Thunberg emisariuszką Stolicy Apostolskiej, wpadł jezuita - Thomas Reese. Greta Thunberg, które nie jest nawet katoliczką, miała zająć na szczycie w Glasgow fotel samego Papieża Franciszka. Co więcej, miała zostać wyposażona we wszelkie pełnomocnictwa do reprezentowania Watykanu.

 

Na szczęście do tego nie doszło i choć pojawiła się ona w Szkocji, to jednak w znanej sobie roli. Gdyby jednak pomysł jezuity został zaakceptowany, mielibyśmy do czynienia z kuriozum bez precedensu.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dominikq

ufoludki przeszukujace

ufoludki przeszukujace wnetrze ziemi dla metalu o wysokiej gestosci ktora - moj domysl - jest w 25 procentach pusta maja ludzkosc w dupie o ile taka posiadaja, elity nie wiedza nie posiadaja planow na przyszlosc czy stawiac na chemiczne produkty czy biologiczne,

Portret użytkownika Im24

No i wszystko jasne.

No i wszystko jasne.
teraz skoro władza w Watykanie wyprawia takie rzeczy no to już wiadomo "co się święci".
czas na apokalipsę jest bliski, policzcie lata nie wszyscy wiedzą o zakazanej arechelogii - wiele zmieniono aby to ukryć, bedziecie dalej ich nie wolnikami gdy wrócą? jest nas tak dużo na świecie że nie będą dbać o to czy będziemy umierać w pocie czoła wydobywając a potem znów uczynią potop czy inne świństwo, abyśmy znów przez wieki się odradzali,
zobaczymy spektakularny koniec przykro mi.
Okaże się już wkrótce co za diabeł tkwi w szczegółach, gdzieś w kosmosie już się czai i zbliża.
A my siedźmy nic nie róbmy tylko się mdlijmy, tylko na tyle naprawdę nas stać?.
bo skoro tylko tak to po co i pracować może zróbmy lockdown tym baranom,
skoro apokalipsa bliska to po co nam praca a tylko tak wywrócimy im plan do góry nogami,

Umysł to niebezpieczna broń użyj jej, nie bądź baranem to tyczy się każdego z was.

Twój umysł nie jest fizyczny - ja tp już wiem a TY?
Pozdrawiam.

Strony

Skomentuj