Na skutek rozpadu UE grozi nam agresywna lewacka dyktatura

Kategorie: 

Źródło: Internet

Nie jest zaskoczeniem fakt, że po sensacyjnej decyzji Brytyjczyków o opuszczeniu Unii Europejskiej, odpowiedzialni za ten bałagan eurolewacy nie byli zdolni do honorowego zachowania i nikt nie podał się do dymisji. Zamiast tego usłyszeliśmy groźby Tuska, że na więcej "exitów" UE już nie pozwoli.

 

Szaleńcza polityka europejskiego lewactwa przyniosła pierwszy nieoczekiwany skutek. Zgodnie z wolą obywateli Wielkiej Brytanii, ich kraj może teraz wystąpić z UE. Jeśli rzeczywiście do tego dojdzie, wynik referendum oznacza bankructwo dotychczsowej polityki unijnej, ale wydaje się to pojmować jedynie prekier Wielkiej Brytanii, David Cameron, który ogłosił dymisję.Wszystko wskazuje na to, że takiego planu nie ma ani rzekomy prezydent UE z nadania Niemiec, Donald Tusk, ani luksemburski kombinator podatkowy i szef Komisji Europejskiej, Jean Claude Junkers, anj wyszczekany bibliotekarz Martin Schulz pełniący obowiązki szefa Parlamentu Europejskiego. Ludzie ci nie mają honoru i udają głupich.

 

Dla każdego średnio rozgarniętego człowieka jasne jest, że Unia Europejska, do której wstępowała Polska w 2005 roku, i ta, w której nasz kraj znalazł się obecnie, to zupełnie inne organizacje. Oczywiście zmiana nastąpiła na gorsze. Do władzy dorwała się jakaś lewacka klika, która od początku miała za zadanie przeobrażenie Europy według jakiegoś obłąkanego planu zniszczenia państw narodowych i stworzenia nowego pseudonarodu europejskiego, o którym w kółko mówią różne rzekomo "nowoczesne" polskie partie polityczne. To właśnie szaleństwa w postaci nieprawdopodobnie absurdalnej biurokracji czy niemieckiego zaproszenia do zalania Europy przez islamską inwazję, spowodowały, że Anglicy postanowili zerwać z UE. Kraj ten i tak ma zresztą wielkie problemy z własnymi islamistami ze swoich byłych kolonii, którzy literalnie przyjmują ulice ich miast.

Na skutek niespodziewanego Brexitu można się było zatem spodziewać, przynajmniej jakiejś refleksji ze strony wladz unijnych. W odpowiedzi pojawiły się tylko groźby Tuska, że UE nie pozwoli na więcej "exitów". Chyba planuje się jakiś wariant siłowy, bo pojawia się za dużo doniesień o planach stworzenia unijnej armii. Wszystkie informacje na ten temat utajniono przed brytyjskim referendum, aby nie zostały wykorzystane przez przeciwników UE. Fakt ten wskazuje na to, że nie ma dobrych intencji w stworzeniu europejskich sił zbrojnych skoro uznano, że może to mieć negatywny odbiór społeczny.

Teraz można się będzie spodziewać, że sprawy znacznie przyspieszą. Już wczoraj w Berlinie spotkali się przedstawiciele prawdziwej UE, tej kolonizującej, a nie kolonizowanej. Zapraszała oczywiście pani Aniela Merkel, czyli rzeczywista szefowa Unii Europejskiej. Pominięcie reszty krajów członkowskich Unii w oczywisty sposób manifestuje ich pozycję polityczną. Jako pewna przeciwwaga dla tego bezczelnego zagrania europejskich hegemonów jest jutrzejsze spotkanie w Pradze tak zwanej Grupy Wyszehradzkiej z Polską w składzie, na które jednak podobno zaproszono szefa MSZ Niemiec. Pojawiają się też niesprawdzone niestety informacje, że jakiś szczyt 20 pominiętych państw członkowskich odbędzie się w Warszawie.

 

Z ostatnich wypowiedzi przewodniczącego PE Martina Schultza wynika, że odpowiedzią eurolewctwo jest odporne na bankructwo swoich idei i odpowiedziąa na nie będzie ... a jakże, jeszcze więcej federalizmu, centralizmu i lewactwa. Niemiecki  polityk zapowiedział już też pogłębienie "integracji europejskiej" rozumianej jako pozbawienie resztek suwerenności kolonizowanych państw tak zwanej "nowej unii". Schultz bez żenady stwierdził, że odpowiedzią na wyzwania po Brexicie jest więcej władzy w rękach unijnych lewaków i mniej w państwach narodowych, zwłąszcza, że obywatele UE widząc jej absurdy, maja ostatnio coraz częściej tendencje do głosowania inaczej niż wskazuje na to prounijna propaganda.

 

 

Ocena: 

Średnio: 4.2 (5 votes)

Komentarze

Portret użytkownika taght

Niestety muszę wyprowadzić

Niestety muszę wyprowadzić czytelników z błędu w jaki wprowadza was autor. Brytyjczycy głosowali za wyjściem ponieważ uważają że dzięki temu Polacy zwolnią im miejsca pracy i dostaną dzięki temu wysokie zasiłki. Bo głosowaniu ludzie dopiero zdawali sobie sprawę za czym głosowali i chcieli odwołać swoje głosy. Głównym zapytaniem w Google po głosowaniu w uk było pytanie co to eu. Brytyjczycy strzelili sobie w stopę i zaczynają zdawać sobie z tego sprawę. Mówię to jako mieszkaniec uk który tu żyje od kilku lat i jest blisko społeczności więc wiem naprawdę o co się rozchodzi. Większość brytyjskich obywateli nie ma pojęcia o polityce.

Portret użytkownika taght

Ty dalej nie rozumiesz że tam

Ty dalej nie rozumiesz że tam gdzie ludzie czują się wolni wszystko lepiej się rozwlwija. Więc powiedz mi po co kto kolwiek chciał by wracać do tego faszystowskiego religijnego kraju, twoje nie doczekanie. Ludzie tacy jak ty są powodem beznadziejnej sytuacji w kraju.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Buhahhaaaa..!!. Tacy jak ty

Buhahhaaaa..!!. Tacy jak ty muszą iść na zmywaki i wycierac swoimi tyłkami okolice dworców i pubów by dorobić anusem. Ja w Polsce mam się dobrze, bo tacy jak ja mają dobrze. Wystarcza im co mają. Problem mają tylko zboki, bo my Polacy zboków nie tolerujemy i nie przez względy religijne. Mocherów tez nie tolerujemy bo to tez zboki onanizujące sie swoją"religią". Tacy jak ja budowaliśmy Polskę, którą wszelkiej maści zboki zrujnowały i zdradziły. To twoje zboki z PO, SLD, PSL i KK  przecież wygnały Polaków na zmywaki... a religijne zjeby jeszcze na nich głosowały..!

Portret użytkownika taght

Jestem lakiernikiem w UK więc

Jestem lakiernikiem w UK więc mam porządną prace i sobie wypraszam, mam tutaj rodzine i dobrze się nam żyje, tutaj można rozwinąć skrzydła a w Polsce co? W polsce jeżeli ktoś zaczyna przejawiać własną ekspresję i ma poglądy odbiegające od tłumu baranów skazany jest na szyderstwo z ich strony. Nikt mnikogo nie wyganiał matole, po prostu dostaliśmy szansę i ją wykorzystaliśmy, jestem nie mal pewien że siedzisz u mamusi na granuszku leniu i jedyne co potrafisz to wkur**** innych i obwiniać pedałów za swoje marne życie, jesteś dokładnie taki sam jak ci brytyjczycy którzy głosowali za brexitem. Jak ty śmiesz prosić nas byśmy wrócili do kraju z kapitałem skoro przez takich jak ty wyjechaliśmy!!!

Strony

Skomentuj