Mutant Delta o objawach przeziębienia atakuje ludzi strachem

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Covidianie, paranoicy i hipochondrycy mogą odetchnąć z ulgą. Jest nowy straszny wariant koronawirusa SARS-CoV-2, którego mogą się bać. Media już podgrzewają niepokojącą atmosferę i sieją grozę strasząc tak zwanym wariantem Delta. Jest on tak zdradliwy, że jego objawy są takie same jak przeziębienia. Chorych boli głowa, gardło a nawet mają katar!

Mutant Delta chociaż jest mylony z przeziębieniem, ma być zdaniem mediów śmiertelnie niebezpieczny. Propagandyści przekonują, że skutki zakażenia mogą być straszne. Wśród nich wymieniana jest długa lista chorób. Grozi rzekomo utrata słuchu, a także tak modne ostatnio dzięki szczepionkom zakrzepy prowadzące w ekstremalnych przypadkach do gangreny i utraty kończyn. Co ciekawe dokłądnie tak jak w przypadku niektórych ciężkich NOPów po przyjęcia preparatów zwanych szczepionkami przeciw Covid.


Pomimo szczepień i lockdownów mutujący wirus znowu zmutował. Osławiony wariant Delta został już wykryty w 74 krajach. Powoli stopniowane jest napięcie tak aby motłoch nie zapomniał, że jest tresowany pandemią. W lecie można latwo zapomnieć o koronawirusowej hucpie. Niektórzy wierzą, że to już koniec pandemii, ale nic bardziej mylnego. Ten biznes będzie trwał do końca świata i jeden dzień dłużej. Gdy już się będzie myślało, że to już koniec można będzie zdesantować nowego jeszcze straszniejszego mutancika i zacząć zabawę od początku.

 

Jest to już jasne jak słońce, że niedługo wykreowana będzie tak zwana "czwarta fala" pandemii covidka. W tej chwili wygląda na to, że będzie ona urządzona  za pomocą przeziębienia z katarem. To genialne w swej prostocie, bo faktycznie to koronawirusy powodują przeziębienia i wywołują nieżyt nosa. Lekarze w Wielkiej Brytanii apelują do przeziębionych aby się testowali. Istnieje jednak podejrzenie, że gdy ktoś choruje w domu ma przeziębienie a gdy tylko pójdzie do przychodni do lekarza od razu może się okazać, że ma covidka. 

 

Pod pretekstem  walki z nową wysoce zaraźliwą mutacją Delta władze Wielkiej Brytanii zdecydowały przedłużenie obostrzeń covidkowych aż do 19 lipca, mimo że niedawno ogłosiły, że 21 czerwca będzie końcem covidka w UK. Nasi rządzący przynajmniej otwarcie nam powiedzieli, że covidek wziął urlop na wakacje i wraca już potem. Nie jest do końca pewne czy wtedy oglądacze telewizji będą jeszcze straszeni covidkiem Delta czy jakimś nowym, wszak grecki alfabet ma 24 litery i można jeszcze rozkręcić znacznie więcej wariantów, stosownie do potrzeb.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (5 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Teresa z Torunia

Astra Zeneca przybija trumien

Astra Zeneca przybija trumien wieka. Johnson & Johnson to filma troskliwa, od niej śmierć na pewno nie będzie miła. Pfizer, twórca niebiejskiej przez polaków wywikany; po dziabnięciu igełką nie zagoją się wam rany. Nowoczesna moderna; po niej większość populacji będzie umysłowo bierna. Po radzieckim sputniku będą mówić ci ty suchotniku. Szczepmy się rano, szczepmy się w nocy aby być w korporacji mocy.

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika Demiurg

Akurat to się zgadza.

Akurat to się zgadza. Narracja: nowa, bardzo groźna odmiana koronawirusa wymyka się szczepieniu dlatego konieczna jest trzecia dawka szczepionki, by uniknąć zakrzepu, gdyby złapało się odmianę Delta.

Jeśli jednak po odmianie Delta zakrzep wystąpi to zostanie to zwalone na odmianę Tajlandzką.

Portret użytkownika nauta

Będzie to samo, co zawsze

Będzie to samo, co zawsze durniu/idiotko. Wyjaśnienie jest proste: niezaszczepiony, powikłań mieć nie może a katar nie powoduje zakrzepów, które stają się plagą nie od dziś ale teraz, dzięki "szczepionkom" przybrały monstrualne rozmiary.

Portret użytkownika maggi

Dzięki za odpowiedź  Zawsze

Dzięki za odpowiedź *angel* Zawsze jak ktoś bluzga i obraża to jest to dla mnie  cenna informacja, bo to znaczy że nie ma innych argumentów,  łże albo jest zapłacony  (trzeba wykazać w PiT chociaż nie wiem jak z tym jest na Białorusi i w Izraelu *pardon* ) No więc czego się tym razem dowiedziałam:

Ci lepsi czyli niezaszczepieni będą mieć tylko lekki Delta Katar którego nawet nie trzeba leczyć. Może jakaś witaminka albo proszek musujący z apteki. Oczywiście nikogo nie zarażą, będą normalnie chodzic do pracy i miejsc publicznych, nie będą też mieć objawów Covidowych czyli wysoka gorączka, duszenie się, brak powietrza, problemy z krążeniem, powikłania , pobyt w szpitalu, resipira (są wolne).

Te wszystkie doleglowości Delta Kataru zarezerwowane są dla wyszczepionych czyli dla mnie. No trudno, sama chciałam *sorry2* Obiecałam zdawać relację z postępującej degenaracji po szczepieniu co też niniejszym czynię.

Piękna pogoda chociaż dla mnie trochę za ciepło, więc raczej poruszam się w cieniu. Lekki katar jak zwykle o tej porze, alergia. Ale tego się już nie wyleczy zresztą nie zwracam uwagi. Zastanawim się nad deserem, może by tak lody ? No to do zobaczenia *acute*

Portret użytkownika Wiertaranachazara

Maggi a gdzie ty masz cien w

Maggi a gdzie ty masz cien w Izraelu? Chyba pod sciana placzu?

Gdyby nie slowo zaplacony :O zamiast oplacony , to bym  uwierzyl ,ze  jestes polskojezyczny , no ale po takim zonku , to od razu wiem ,ze jestes chazarkiem udajacym kobiete.

 

Strony

Skomentuj