MSWiA nazwało uchodźców wysiedleńcami z Ukrainy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak donosi Radio Eska – miasto Starachowice postanowiło na spotkaniu Rady Miejskiej zmienić nazwę mostu na rzece Kamiennej, położonego w ciągu ulicy Kamiennej, na „Obrońców Ukrainy 2022 roku”. „Demagog” ogłosił jakiś czas temu, że informacja iż Ukraińcy są przesiedleńcami to fejk. Tymczasem Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji nazwało uchodźców z Ukrainy osobami WYSIEDLONYMI. Przejęzyczenie, czy niechcący im się chlapnęło?<--break->

Konfederacja, choć nie było jeszcze międzynarodowego śledztwa w Buczy, ogłosiła już, że Władimir Putin jest winny tamtejszej zbrodni wojennej i powinien zostać ukarany przez Międzynarodowy Trybunał Karny. Jak widać, politycy Konfederacji niczym nie różnią się od polityków PiS-u.

Nie zgadza się z nimi Janusz Korwin-Mikke, który uważa wydarzenie z Buczy za fejka (pisownia oryginalna). „To MOGĄ być ofiary Rosjan. Albo rodzina zamordowana przez Ukraińców, bo poszła na kolaborację. To w ogóle nie muszą być trupy: nie widać ran. I dlaczego twarze, jak i na innych zdjęciach, zasłonięte? Wy jesteście ŚLEPYMI WYZNAWCAMI – a ja podczas wojny nie wierzę NIKOMU”; „Zauważyłeś, że domy są prawie nietknięte (Prawdopodobnie nie…)? Zastanawiałeś się, dlaczego ludzie chowani są w masowych grobach – a nie pochowani przez ich bliskich (w Buczy mieszkało 36 tys. osób)? krewni usuwają te ciała z ulicy?; Spójrz i pomyśl! To nie boli”; „Ludzie nie wierzyli mi w/s Wyspy Węży; miałem rację. Nie wierzyli w/s SZPITALA w Mariupolu – miałem rację co jeszcze potwierdziła potem ta influencerka (kręcąc strasznie, bo chciała ukryć, że brała udział w ustawce!). A teraz Bucza” – napisał na „Twitterze”.

 

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Źródło: WolneMedia.net

Ocena: 

Średnio: 4.3 (9 votes)

Komentarze

Portret użytkownika kuba8131

Gwoli ścisłości.

Gwoli ścisłości. Przesiedleniec to osoba która musiała opuścić kraj przymusowo bo mu prawnie nakazali, uchodźca to ktoś kto opuszcza kraj niby dobrowolnie (nikt teoretycznie mu nie nakazuje) ale jeśli tego nie zrobi to będzie mógł zostać zabity albo prześladowany (coś jak w wielu krajach niedawno było ze szczepionkami, niby dobrowolne ale jeśli ktoś nie chciał wziąć to różne represje go czekały). Migrant to ktoś kto w pełni dobrowolnie wyjeżdża z kraju np. żeby więcej zarobić, bardziej mu się podoba inny kraj itp.

Tak czy inaczej możliwe że jest plan żeby Ukraińcy wyprowadzali się z Ukrainy do Polski ale ja nie wypowiem się bo nie mam dużej wiedzy o tym.

,,Europa albo będzie chrześcijańska albo nie będzie jej wcale" - Robert Schuman

Portret użytkownika kolo21

Niebiańską Jerozolimę bedą

Niebiańską Jerozolimę bedą tworzyć. Ukrom władza włazi w dupska a by nie marudzili. Zacznie sie gdy przestaną to robić. W 2014 wpuścili ich i dogadzali im  a by wieści poszły do rodzin i znajomych na upainie jak to u nas jest zajebiście. Więc teraz milionami zwalili sie do nas pasożyty. Duża część polaczków wynajmuję im mieszkania i biję kapuchę na tym więc jest full zadowolona. A że Polska przestaję istnieć mało ich to interesuję.

kolo21

Portret użytkownika wodzu

- Coraz częściej spotykamy

- Coraz częściej spotykamy się z okropnymi historiami. Takimi jak gwałt na 16-letniej ciężarnej dziewczynce i 78-letniej babci w jednej z wiosek - przyznaje szef administracji wojskowej w Krzywym Rogu pod Chersoniem. Polskie media już przechodzą do normalności tam na Ukrainie zgwałcona 16 latka przez wujka to standard ! , czy Polskim standardem będzie zgwałcona 15 latka przez Ukrainach w celach prokreacji ?

Portret użytkownika 777

Macron nazwał premiera

Macron nazwał premiera Morawieckiego „prawicowym antysemitą”. Na słowa zareagował Donald Tusk… uznaniem.

Polski premier jest skrajnie prawicowym antysemitą, zakazującym LGBT – powiedział w rozmowie z gazetą „Le Parisien” prezydent Francji Emmanuel Macron.

Prezydent Macron nazywając polskiego premiera „prawicowym antysemitą” odniósł się do krytyki, którą pod jego adresem wystosował szef polskiego rządu.

– Panie prezydencie Macron, ile razy negocjował pan z Putinem, co pan osiągnął? Czy powstrzymał pan którekolwiek z tych działań, które miały miejsce? – pytał w poniedziałek prezydenta Francji Emmanuela Macrona premier Mateusz Morawiecki, nawiązując do wydarzeń w Buczy. – Ze zbrodniarzami się nie negocjuje, zbrodniarzy trzeba zwalczać – dodał. – Z Hitlerem nikt nie negocjował. Negocjowalibyście z Hitlerem, ze Stalinem, z Pol Potem? – dopytywał polski premier.

Strony

Skomentuj