Miliony dawek Moderny zawieszone po odkryciu skażenia! Japońskie władze badają śmierć dwóch zaszczepionych mężczyzn

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Dwa japońskie regiony zawiesiły stosowanie niektórych szczepionek Moderna COVID-19 po tym, gdy zauważono kolejne przypadki skażenia. Ogłoszenie, nadeszło zaledwie dzień po tym, gdy japońskie ministerstwo zdrowia poinformowało, że bada śmierć dwóch mężczyzn, którzy otrzymali dawki z innych skażonych partii Moderny.

 

Prefektura Okinawa poinformowała, że ​​zawiesiła stosowanie szczepionek Moderna w głównym ośrodku szczepień w mieście Naha. Podobna decyzja została podjęta przez urzędników, w prefekturze Gunma, na północ od Tokio. Stosowanie szczepionek Moderna, zostało zupełnie wstrzymane w Okinawie, podczas gdy region Gunma zapowiada korzystanie z partii Moderna, które nie zostały dotknięte incydentem.

Zakażenie w Okinawie i Gunmie nastąpiło tuż po zawieszeniu 1,63 miliona dawek w całej Japonii. Przyczyną takiego stanu, jest śmierć dwóch mężczyzn w wieku 30 i 38 lat, którzy zmarli w sierpniu po przyjęciu drugiej dawki Moderny. Potwierdzono, że wstrzyknięto im jedną z trzech partii zawieszonych przez rząd w czwartek.

 

Japońskie ministerstwo zdrowia poinformowało, że bada przyczynę śmierci i nie wiadomo, czy istnieje związek przyczynowy ze szczepionką. Charakter cząstek znalezionych w fiolkach, które zostały wyprodukowane w Europie, nie jest jeszcze znany. Moderna i jej japoński dystrybutor Takeda w wspólnie bronią się przed oskarżeniami informując że:

„W tej chwili nie mamy żadnych dowodów na to, że zgony są spowodowane szczepionką Moderna COVID-19 i ważne jest przeprowadzenie formalnego dochodzenia w celu ustalenia, czy istnieje jakikolwiek związek. Fiolki zostały wysłane do wykwalifikowanego laboratorium do analizy, a wstępne wyniki będą dostępne na początku przyszłego tygodnia.”

Hiszpańska firma farmaceutyczna ROVI, odpowiedzialna za produkcję tej partii, w czwartkowym oświadczeniu przyznała, że bada przyczynę skażenia, a dawki były dystrybuowane tylko w Japonii. Przedstawiciele firmy przypuszczają, że problem mógł powstać na jednej z linii produkcyjnych. Zgodnie z najnowszymi informacjami, kolejny milion dawek został tymczasowo zawieszony, po tym gdy skażenie zostało zidentyfikowane w większej liczbie partii

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika dąb-rozwadowski

Ale wpadka, producenci nie

Ale wpadka, producenci nie mają kiedy taczek załadować a co dopiero myć maszyny pomiędzy zmianami w fabrykach. Ale przekują to w sukces, znajdzie się winnych zaniedbań, zrobi się badanie że nop-y były przez zanieczyszczenia ale od teraz wszystkie szczepionki (nawet te zalegające w magazynach) będą super czyste i super bezpieczne. Kolejny łowca skór będzie publicznie do kamerki zaklinał się z ręką na sercu jakie to bezpieczne i tylko brać, brać i brać ! Piąty, dziesiąty i pięćdziesiąty zastrzyk przypominający bo systemy immunologiczne ludzi nagle dostały masowej sklerozy. I tak aż do końca aż się pacjent przy pacjencie nie ostanie, taka będzie walka o zdrowie publiczne ministra Niedzielskiego.

człowiek ma niby wolną wolę, ale niech tylko dupa zechce srać

Portret użytkownika N

No jaknzobaczą zw popularność

No jaknzobaczą zw popularność zaczepienia spadnie ro co zrobią ? Tak jak u nas dlaczego Pfizer jest lepszy od modern ... lub inny produkt. Oni naja masę działań przeciwdzialajacych w zanadrzu. Ale fakt ...dziwię się że dopuscili badania i informacje ze produkt jest zanieczyszczonych z powodu dwóch zgonów.  Przecież nie takie rzeczy u nas przechodzą i jest jak ta lala. Qidac zgonów ich procedury jeszcze jakieś tam mogą być a u nas już dawno się zamataczylo.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Wungiel

To jest bardzo ciekawy temat,

To jest bardzo ciekawy temat, bo wskazuje choćby, że w tym obozie nie ma spójności. Wyciągam popcorn i czekam, bo coś słychać jakby, że cała ta akcja "wakcynacji" niedługo rozbije się o mur rzeczywistości, że się tak wyrażę.

Sentimus experimurque, nos aeternos esse.

Strony

Skomentuj