Migranci Łukaszenki szturmują polską granicę w Kuźnicy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Tysiące migrantów sprowadzonych przez prezydenta Białorusi Aleksandra Łukaszenkę zostało spedzonych w formię zwartej kolumny do przejścia granicznego w Kuźnicy. Chcą legalnie przekroczyć polską granicę, a nie można wykluczyć też szturmu. Co zrobi "polski" rząd ?

Porządku na granicy z Białorusią strzeże już 12 tysięcy żołnierzy Wojska Polskiego. Dołączają do nich policyjne siły, które mają pomóc odeprzeć atak tysięcy migrantów na polską granicę.

W stronę przejścia granicznego w Kuźnicy zmierza duża grupa imigrantów. Według rzecznika ministra-koordynatora służb specjalnych, Stanisława Żaryna, ma dojść do pierwszej, masowej próby wtargnięcia na terytorium Polski. Po białoruskiej stronie przejścia granicznego w Kuźnicy jest formowana grupa szturmowa migrantów Łukaszenki dowożonych taksówkami z Grodna.

Według dostępnych informacji białoruskie służby instruują migrantów by do ataku na granicę RP używać dzieci. Jednak z obserwacji grupy wynika, że przeważają tam młodzi mężczyźni o ciemnej karnacji skóry.

Do zapowiadanego szturmu granicy jeszcze nie doszło, ale na przejściu granicznym w Kuźnicy zgromadził się już spory tłum. Do tej pory migranci Łukaszenki przedostawali się do Polski przez lasy, zatem frontalny atak na przejście graniczne to zupełnie nowa strategia. Łukaszenka ma świadomość, że nadciągają mrozy i próbuje wypchnąć do Polski tak dużo amatorów niemieckich zasiłków ile tylko da radę zanim zaczną mu zamarzać na ulicach białoruskich miast.


 

 

Ocena: 

Średnio: 4.5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

chociaż śmiercionki są

chociaż śmiercionki są podawane biednym zmanipulowanym Polakom to i tak trzeba się modlić za ten rząd bo ryży folksdojcz by nam tu zrobił taką rewolucję że byśmy musieli zamknąć całe państwo i wyjechać razem z emigrantami do niemieckich obozów koncentracyjnych na przymusowe roboty !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zn

Modlić trzeba się za

Modlić trzeba się za wszystkich bo duchowo, w Bogu jesteśmy, niestety, jednością nawet z komuchopatolami i innymi masono-dewiantami i ich marionetkami czy programowymi ludobójcami depopulacyjnymi.

A depopulacyjne znakowanie ludzi trwa...

,,Tobiasz Żuchewicz - WIR - Nasz Głos. Zgłoszenia NOPów - 11. 08. 2021"  https://www.cda.pl/video/815459373
  https://www.youtube.com/watch?v=_TkTc-78A_A

,,Tajne forum lekarzy - ukrywana prawda o szczepieniach - 29. 07. 2021" https://www.cda.pl/video/80979927c  

 

 

Dlatego:

,,TARNOGORSKI - Ksiądz prosi wiernych, aby nie przyjmowali preparatów. Jako kapłan, mam obowiązek o tym mówić - 25. 08. 2021"   https://www.cda.pl/video/8233325b6

 

tvPodkarpacie.pl - JERZY ZIĘBA: Polska jest obrzydliwie bogatym krajem, a Polacy są niewolnikami - 26. 08. 2021  https://www.cda.pl/video/8248820e2
 https://www.youtube.com/watch?v=NNAl4Mhx__s

PS.

Nadal uważasz że to okultystyczni masoni ,,wmawiają nam" że to są Czasy Ostateczne?.

Oni je organizują (systemowo demoralizują i ogłupiają ludzi, niszczą coraz szybciej podstawy funkcjonowania, rolnictwo, przemysł itd.) za grzechy ludzkości (czyli wszystkich ludzi, nas też) za zgodą Stwórcy któremu miarka już się przebrała.

Następuje kulminacja pełzającego od ,,911" Armagedonu czyli trwa dopinanie planu trzech wojen światowych Alberta Pike'a.

Zanim dojdzie do Paruzji będzie jak u Hitchcocka: ,,najpierw trzęsienie ziemi, a potem napięcie będzie narastać"
 

Matko Boska ochroń nas przed Gniewem Bożym wypraszając łaskę ratunku u Boga w Trójcy Jedynego, prosimy!. Króluj nam Panie Jezu!.

Portret użytkownika StrasznaPrawda

PIS to największe

PIS to największe nieszczęście jakie mogło spotkać naród Polski i ta sytuacja jest idealnym zobrazowaniem co oznacza okupacja USrAelsko-Londyńsko-Watykańska.

Natomiast Łukaszenka wie, że szykuje się w najbliższych latach przerzut korzennych w te regiony Europy głównie do Polski i na Ukrainę więc ten genialny przywódca chce nas uratować dając znak co to będzie oznaczać gdy sPISek zacznie ich tutaj sprowadzać przy pomocy USA i Anglii. To samo będzie na Ukrainie gdzie Londyn ładuje setki milionów aby przygotować całą infrastrukturę do przerzutu korzennych.

Portret użytkownika kolo21

Portal Wirtualna Polska

Portal Wirtualna Polska zawiesiła sie atak hakerski? I dlaczego PIS ich goni przecież P.O i Kopara razem z rudzielcem chcieli ich miliony wpuścić do nas. Za to pis wcisnął nam miliony ukrów. Sam nie wiem co lepsze UPAiniec czy Ciapaty.

kolo21

Strony

Skomentuj