Migranci Łukaszenki obrzucają polską straż graniczną granatami hukowymi [NAGRANIE]

Kategorie: 

Źródło: Polska Policja (Twitter)

Walka o integralność polskich granic trwa już wiele tygodni, a skowyt lewicowych mediów dociera do nas nawet z zagranicy. Zaproszone przez Łukaszenkę stacje telewizyjne próbuja ukazać nasze państwo jako bezduszne podczas gdy w tym samym czasie w kierunku polskiej straży granicznej rzucane są kamienie, butelki i jak donosi MON, nawet granaty hukowe.

 

Nagrania z granicy, ukazują działania polskich służb, które przy akompaniamencie komunikatu w języku angielskim, (nawołującym do zaprzestania forsowania polskiej granicy), są atakowane przez imigrantów z Bliskiego Wschodu. Białoruskie służby zaopatrują ich nawet w granaty, które są wrzucane w kierunku polskiej granicy. Taki obraz kryzysu na linii Białoruś-Polska, nie jest jednak dostrzegany przez zachodnie media. W kampanie opluwania Polaków, zaangażowała się chociażby telewizja BBC, która przedstawia sytuację z granicy jako niczym nieuzasadnioną niechęć polskich władz, do przyjęcia ciężarnych matek z dziećmi. Nieletni, są zresztą wykorzystywani przez imigrantów jako ludzkie tarcze i chętnie pokazuje się ich mediom.

 

Polskie służby zaczęły korzystać z armatek wodnych, które w skuteczny sposób zniechęcają imigrantów do zmasowanego ataku na polską granicę. Wielu imigrantów, wciąż próbuje zniszczyć ogrodzenie graniczne za pomocą kłód lub przyrządów do cięcia metalu, w które zaopatruje ich strona białoruska. Tamtejsze władze nie mają zamiaru udzielać im innych form pomocy, ponieważ są oni jedynie narzędziem do wywarcia presji na całą Unię Europejską. Pojawiają się nawet nagrania, w których białoruscy żołnierze spychają kobiety i dzieci w kierunku granicy naszego kraju niczym bydło. Ma to zapewne zmusić naszą straż graniczną do oddalenia ich z kwitkiem lub przyjmowania niektórych na teren Polski, co jedynie podkręca nadzieje walczących z ogrodzeniem i lecących dopiero do Białorusi imigrantów.

Jak donosi Polska Policja, jeden z policjantów chroniących polskiej granicy, został dziś poważnie ranny i doznał pęknięcia czaszki po trafieniu ciężkim przedmiotem. Możliwości polskiej straży granicznej i policji są niestety mocno ograniczone ze względu na obawy władz, przed potępieniem naszego kraju przez zagraniczne media. Obrazy polskich funkcjonariuszy strzelających do imigrantów z gumowych kul, korzystający z gazu łzawiącego, czy też systemu LRAD (do rozpraszania tłumu przy użyciu fal dźwiękowych), byłyby miodem na serce Łukaszenki, który rozpętał całe to piekło aby zemścić się między innymi na naszym państwie.

 

Ocena: 

Średnio: 3.5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika baca

akurat ma tutaj rację...

akurat ma tutaj rację... przecież to do Łukaszenki uciekają a nie od Łukaszenki!!!!

Białorusini też zresztą nie wypierdalają z Białorusi za chlebem jak męczni przez kurdupla i pinokia Polacy z Polski...

a zresztą... jebał cię pis...

 

Portret użytkownika Ten Który Wie

Debilu, robisz tu sztuczny

Debilu, robisz tu sztuczny tłok od dłuższego czasu, czasami wstawiając oczywistości, dlatego otrzymałeś poklask wielu czytelników. W tym momencie udowodniłeś jednak, że jesli nie masz skąd skopiować i opublikować "własnych wniosków", okazuje się, że jestes żałosnym kretynem. Ponoć jeżdzisz ciężarówką. Pewnie dlatego, intelekt masz też ciężki, poza tym, wiele godzin w samotności sprzyja schizom. Posłuchaj pajacu. Polska jest atakowana, nasz kraj i nasza Ojczyzna ( czasami, gdy trzeba, mogę byc nawet pompatyczny) a ty szmato na nią plujesz. Polska to nie PIS, kretynie. 

technicznie rzecz ujmując, w pewnym sensie abstrahując; w sumie nie, aczkolwiek mnoga była suma dłuższych wąsów u tamtego suma

Portret użytkownika Ten Który Wie

W Powstaniu Warszawskim

W Powstaniu Warszawskim ginęli tacy, co nie mieli nawet grabi. Szli z gołymi rekami, walcząc o wolność dla takich "Lechitów" jak ty. Żaden z tych Powstańców nie przypuszczał, że oddaje życie za kraj w którym za kilkadziesią lat będzie żyło pokolenie, które będzie tak puste i głupie, że nie zrozumie nawet sensu słowa Wolność czy Niepodległość. Kretynie, to nie granica PIS-u jest atakowana, tylko granica Polski. Ten brak rozróżnienia podstawowych pojęć jest żenujący. Co ja tu robię? W przeciwieństwie do ciebie, nie jestem w pracy. Wyp... do Mińska.

Portret użytkownika dominikq

polska jak wszystkie kraje

polska jak wszystkie kraje uczestniczy w globalizacji ale anglik z niemcem leca w chuja kiedys amerykance - usa plus izrael - sie wkurwia i tym anglosaskim skurwysyna wojne wypierdola w domysle - usa kontra rosja na terytorium ukrainy aby niemiec z glodu nie zdychał,

Strony

Skomentuj