Miażdżący raport! Nawet 70% chorych na Covid nosiło maski

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Docierają do nas coraz bardziej sprzeczne i sensacyjne informacje dotyczące badań nad naturą koronawirusa SARS-CoV-2. Okazuje się, że ryzyko zakażenia jest tym większe, im częściej nosimy maseczki, które w założeniu mają chronić nas przed infekcją!

Z raportu Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (Centers for Disease Control and Prevention - CDC) wynika, że w okresie od 1 do 29 lipca w USA tylko niecałe 4 proc. osób zakażonych koronawirusem nie nosiło maski nigdy. Natomiast aż ponad 70 proc. nosiło ją zawsze.

Spośród osób, które miały pozytywny wynik na obecność SARS-CoV-2, przeważająca większość nosiła więc maski cały czas. Tylko niecałe 8 proc. badanych nie nosiło ich w ogóle lub robiło to rzadko.

Osoby zakażone przebadano w kontekście tego, jak często nosiły maskę w ciągu ostatnich 14 dni przed wykryciem koronawirusa. Tylko sześć osób odpowiedziało, że „nigdy”, tyle samo orzekło, że „rzadko”. 11 osób odpowiedziało, że „czasami”, 22 „często”, natomiast aż 108 odpowiedziało, że „zawsze” nosiło maski.

Zatem tych, którzy maski nosili  zawsze było 70,6%, a i tak zostali oni zakażeni.

Autorzy raportu wyniki skomentowali tak, że status każdego przypadku COVID-19 może także podlegać błędnej klasyfikacji z powodu niedoskonałej czułości lub specyficzności testów opartych na PCR.

A zatem konkluzja jest następująca: Testy nie dają wiarygodnego wyniku, a maseczki nie dają wiarygodnej ochrony. Tymczasem, zabawa w trzymaniu społeczeństwa „za mordę” trwa w najlepsze.

 

 

Ocena: 

Średnio: 3.5 (8 votes)

Komentarze

Portret użytkownika drako_tr

Alien, Ty węz się i sam czymś

Alien, Ty węz się i sam czymś spryskaj, najlepiej moczem...spryskiwanie czymkolwiek maski, przyśpieszy tylko osłabienie organizmów ludzi w maskach.!!!

Wiele razy pisałem, że noszenie kagańca jest samobójstwem rozciągniętym w czasie, bo osłabia układ immunologiczny, kaganiec blokuje prawidłową wymianę gazów i blokuje wydostawanie się bakterii ...zatkaj maseczką rurę wydechową auta, a zobaczysz, jak daleko zajedziesz.

Teraz to już wszyscy maseczkowi covidianie będą padać jak staruszkowie, którym w/w układ osłabł wraz z wiekiem ... i nie będą padać na żadnego kowida, tylko na grypę, lub zapalenia płuc.

 

 __________________

 

Portret użytkownika b@ron

po tym coś napisał wnioskuję

po tym coś napisał wnioskuję że u ciebie w rodzinie panuje całkowity zakaz noszenia majtek... te dopiero blokują wymiane gazów i wydostawanie się bakterii...

a co do masek... maseczka jednorazowa, nie oznacza, że masz ją założyć dziś i ściągnąć po epidemii

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika drako_tr

Rozumiem [email protected], że

Rozumiem [email protected], że zaprzeczasz udowodnionym faktom, nt. noszenia maseczek przez osoby zdrowe...zapewne Ty i wszyscy Twoi znajomi zmieniacie maseczkę co 15 minut Biggrin ... ci z artykułu też pewnie jedną maseczkę noszą od początku "epidemii strachu".

A teraz niespodzianka - dziecko ulega wypadkowi, idziesz z nim do szpitala...ale nie udzielą Twojemu rannemu dziecku pomocy, nawet jakby było konające, jeżeli nie podpiszesz fałszywego oświadczenia, że odwiedzasz szpital, bo podejrzewasz u dziecka covid...to jest właśnie te ludzkie kurewstwo, o którym Ci pisałem wcześniej.

Zobacz jak ludzkie wywłoki, generują fałszywe statystyki zarażeń:

Szpital ? Wybij go sobie z głowy ! Rozciąłeś nogę ? twarz ? masz rodzić ? masz zapalenie wyrostka ?

 

 __________________

 

Portret użytkownika b@ron

drako, jakiś ty łatwowierny..

drako, jakiś ty łatwowierny... weź znajdź sobie druk który musisz wypełnić przed przyjęciem do szpitala i pomyśl czy gostek na filmiku ma się o co rzucać...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika drako_tr

Kurwa mać [email protected], słyszałeś,

Kurwa mać [email protected], słyszałeś, co mówią w filmiku na początku???, czy nawet nie raczyłeś tego posłuchać...zapodałem Ci odpowiedni do filmiku formularz z PODEJRZENIEM ZAKAŻENIA!!!?... NIE PRZEKRĘCAJ FAKTÓW!!!

Wiesz, co teraz co zostanie zapisane w szpitalnych księgach przyjęć?...że przyjęto pacjenta z podejrzeniem zakażenia, nie z urazem twarzy...

Widzisz, jak wszystko przekręcasz na swoje kopyto?...byle tylko pasowało do Twojej wypaczonej przez TV wizji …

 __________________

 

Portret użytkownika b@ron

może im druków brakło... to

może im druków brakło... to nie wiem czy wiesz, ale możesz druk sobie ściągnąć przed przybyciem do szpitala i ściągnij sobie taki jak ja ci podałem ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj