Masowa konfiskata broni w RPA. Państwo przygotowuje się do okradania społeczeństwa

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Rod Waddington/CC BY-SA 2.0

Republika Południowej Afryki zmierza w kierunku tyranii. Jak doskonale wiadomo, uzbrojone społeczeństwo potrafi bronić się nie tylko przed terroryzmem, ale też przed pazernością rządu. Dlatego RPA zamierza najpierw rozbroić obywateli, a potem dobrać się do ich własności.

 

W zeszłym roku, Sąd Najwyższy w North Gauteng orzekł, że sekcje 24 i 28 w ustawie o kontroli broni palnej są niekonstytucyjne. Zgodnie z sekcją 24, właściciele broni palnej, którzy chcą odnowić licencję, muszą tego dokonać na 90 dni przed datą jej wygaśnięcia. Natomiast w sekcji 28 był zapis mówiący, że jeśli licencja zostaje unieważniona, broni należy się pozbyć lub przekazać ją państwu w ciągu 60 dni.

 

Na początku sierpnia, Sąd Konstytucyjny Republiki Południowej Afryki ogłosił, że 300 tysięcy osób, które nie odnowiły licencji, musi oddać broń na najbliższy posterunek policji. Gdy weźmiemy pod uwagę zaplanowany przez socjalistyczny rząd skok na własność białych rolników dojdziemy do wniosku, że te dwie kwestie są ze sobą ściśle powiązane.

RPA przymierza się do odbierania ziemi należącej do białych, aby następnie przekazać ją czarnym. Kradzieży tej towarzyszy kampania nienawiści pod adresem białych ludzi, którzy w większości rozważają emigrację, ale są też tacy, którzy zamierzają się bronić przed szalonymi pomysłami socjal-rasistów.

 

Rzecz w tym, że farmerzy nie zrezygnują dobrowolnie ze swojej własności. Rząd w RPA będzie musiał użyć siły, co najprawdopodobniej spotka się z reakcją. Dlatego zaczęto od rozbrajania, aby społeczeństwo nie mogło stawiać oporu przed usankcjonowanym prawnie rozbojem. Gdy ludzie oddadzą broń, złodziejski rząd będzie mógł okraść białych rolników, a potem przystąpić do okradania całego społeczeństwa.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Wczorajszy

Nie pamietamy, że biali

Nie pamietamy, że biali wzięli sobie własność czarnych a teraz lament, że dzicy kradną.

Notabene czarni wcale nie chcą tej ziemi uprawiać ale trzeba wskazać winnego biedy więc bić białego luda.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

a gdzie jest napisane, że

a gdzie jest napisane, że Europa należy się białym? Zresztą kto by to miał napisać? Nie wzięli wbrew propagandzie ziem niczyich bo były tam plemiona afrykanczyków od tysięcy lat. To, że nie było słupków granicznych to dowód, że takie słupki jak ty granicznymi nigdy nie będą...

cyt: "... Pierwszymi mieszkańcami współczesnego RPA byli Buszmeni. Trafili oni na te obszary w I tysiącleciu p.n.e. W I tysiącleciu naszej ery przybyli tu Hotentoci, a od IX wieku zaczęły napływać plemiona Bantu, które zepchnęły dotychczasowe ludy na południowy zachód. Pierwsi Europejczycy pojawili się w XV ..."

Portret użytkownika clojzy

Żadna rewolucje ani ruchy

Żadna rewolucje ani ruchy społeczne nie wybuchają bez różnej maści służb. Żadne.
Tutaj też w ciemno stawiam na duet ussańsko koczowniczy. Wuj wie co oni tam robią, ale ewidentnie roztacza się stamtąd ten sam syf koszerno-hamburgerowego szamba jaki roztaczał się przed jaśminową rewolucją, majdanem, pomarańczową rewolucją, "rewolucją" uwalniającą od "tyranów" jak saddam czy kadafi. Ten sam styl.

Portret użytkownika Kwazar

Ląd afrykański z jego

Ląd afrykański z jego czarnymi mieszkańcami zasługuje na szczególne delikatne traktowanie.Na tak delikatne że, zanim sie tam bialy pokapuje ze swej delikatności to go wymordują.Tam rządzi czarna sprawiedliwość.Nikt nic nie ma i mieć nie może a biały tym bardziej nie może jako że, to z zasady przekonań czarnych On zawsze jest tym znęcającym się i musi płacić bo ma dużo pieniądza a czarny nie.

Portret użytkownika Kwazar

Tak, to były iście straszne

Tak, to były iście straszne czasy.Poważnie.Tak straszne że niejeden czarny marzy o powrocie w to średniowiecze.Dzisiaj to dopiero mamy nowe czasy.W tych nowych czasach, to czarny przygotowuje tam, białemu iście czarne czasy. Nie sądzę jednak żeby jakikolwiek biały jeszcze raz potem do nich zatęskinił.

Strony

Skomentuj