Maseczki będą obowiązkowe na świeżym powietrzu na terenie całej Polski! Trwa pełzający lockdown

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W Polsce wprowadza się obecnie tak zwany miękki lockdown. Już od 10 października wprowadzone zostaną strefy żółte na terenie całego kraju. Oznacza to, że maseczki będą obowiązkowe nie tylko w sklepach, ale też na świeżym powietrzu. Co więcej na sobotę zapowiedziano ujawnienie kolejnych niezgodnych z prawem restrykcji i obostrzeń wprowadzanych rozporządzeniem w związku z walką z wirusem grypopodobnym SARS-CoV-2.

Mało kto wierzył, że do tego dojdzie, ale ci którzy ostrzegali, że po 18 września zacznie się fala lockdownów w Europie, mieli rację. Zgodnie z przewidywaniami, po ponad dwóch tygodniach od zamknięcie Izraela, to samo znajduje się na horyzoncie w naszym kraju. Obecnie jednak zamknięcie wszystkiego odbywa się nieco inaczej niż na wiosnę. Podział na strefy powoduje, że zależnie od powiatu obowiązują inne poziomy restrykcji.Jednak stref zielonych już nie będzie nigdzie!

 

Do tej pory mieliśmy w prawie całej Polsce strefę zieloną, a tylko tam gdzie zidentyfikowanych zkażeń koronawirusem było więcej , wprowadzano dodatkowe środki ostrożności w postaci stref żółtych i czerwonych. Gdy przyzwyczajono ludzi do tych wynalazków rozpoczęto przykręcanie przysłowiowej śruby w miejscach zaklasyfikowanych w ten sposób. Zaledwie kilka dni temu wprowadzono nakaz zasłaniania ust i nosa nie tylko w zamkniętej przestrzeni publicznej, ale też na zewnątrz. Teraz dowiedzieliśmy się, że stref zielonych od soboty 10 października, nie będzie i wszędzie będzie strefa żółta a w niektórych miejscach czerwona.

 

Dolegliwość tych stref obecnie wygląda bardzo podobnie, różni się tylko ilością osób, które można zaprosić na uroczystości rodzinne i zawodowe. Jednak prawie na pewno to się zmieni i osoby w strefach czerwonych zapewne będą wkrótce doświadczały zamknięcia takiego jak cały kraj w marcu i kwietniu. Nie można wykluczyć, że celem działań polskich władz będzie rozlanie stref czerwonych na jak największą część kraju. Po zmianie metodologii liczenia przynależności do stref, mogą się w nich znaleźć niemal wszystkie duże miasta.

 

Najnowsze zmiany będzie definiować nowe nielegalne rozporządzenie wykraczające ponownie delegację ustawową ustawy o chorbach zakaźnych z 2008 roku, wedle którego uznano, że absolutnie każdy jest chory i ma chodzić w szmatce na twarzy. Jakkolwiek zakrywanie twarzy w sklepach można jeszcze zrozumieć to nakaz noszenia maseczek na ulicach jest oczywistym nonsensem obliczonym na pognębienie społeczeństwa. Zapewne znów czekają nas gonitwy z milicją i konspiracyjna czujność przy wykonywaniu każdych czynności na zewnątrz. Ale za to dzięki takim obostrzeniom z pewnością znacznie wzmoże się histeria i paranoja, która opanowuje coraz węcej osób.

"Tylko dzięki dyscyplinie unikniemy kolejnego lockdownu" - twierdzi premier Morawiecki

Eskalacja covidowego szaleństwa doprowadziła do swoistej afirmacji maseczkowgo fetyszyzmu. Maseczkizm staje się jakąś nową religią. Lekiem na całe zło. Nikogo nie obchodzi to, że nawet najbardziej przychylne maseczkom badania mówią, że maseczki zmniejszają ryzyko zachorowania najwyżej o kilka procent, a nie kompletnie znoszą ryzyko zakażeniam jak sądzi większość biednych zmanipulowanych, przestraszonych ludzi.

 

Jak do tego doszło? Najpierw media zaindukowały panikę. Potem władze zaczęły testować i wykrywać przypadki rzekomych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Początkowo opowiadano nam historyjki o śmiertelności na poziomie 3,5 proc. okazało się, że wynosi on 0,13 proc. , ale mimo to nadal testowano, panikowano, co powodowało więcej testów, zatem wykryto więcej przypadków rzekomych zakażeń, a to wywołuje powrót do początku tego cyklu - czyli do paniki, która wygeneruje więcej testów itd..

 

Kto mógł przypuszczać, że w tym wątpliwym covidowym postępie dojdziemy do tego, że pojawią się "kartki na powietrze". Wygląda na to, że nie jest to przyszłosć jakiegoś szalonego post apo rozgrywającego się za 100 lat tylko realia naszych czasów. Tylko posiadacze kartki od lekarza będą mogli normalnie oddychać, a reszta ma się dusić, ale nawet ci szczęśliwcy, posiadacze kartek na powietrze, muszą mieć się na baczności, bo władza ludowa przygotowuje sobie ustawę o bezkarności i jednocześnie poprzez wypowiedzi swoich funkcjonariuszy, szczuje zamaskowanych na osoby bez masek. W praktyce może to oznaczać, że zaświadczenie od lekarza nic nie da i każdy bez kagańca będzie mógł paść ofiarą bezkarnego ataku.

 

Oczywiście egzekwowanie obowiązkowych maseczek także w przestrzeni otwartej jest idiotyzmem i tresurą. Pory maseczki chirurgicznej są o wielkości 80 - 500 mikronów i nie zatrzymają wirusa przenoszącego się w cząsteczkach wydychanych aerozoli o wielkości 0.08 - 0.14 mikronów. Cząseczki. o wielkości 1 nanometra mają penetrację na poziomie 97 procent. No ale niepomni tych oczywistych faktów rządzący ogłosili właśnie politykę "Zero Tolerancji" dla niezamaskowanych zapowiadając łapanki w całej Polsce mimo, że nadal nie ma podstawy prawnej do karania ludzi mandatami za brak masek!

"Czy wprowadzony będzie stan nadzwyczajny w Polsce, na wzór Czech ? - Nie wykluczamy żadnej z ewentualności" - powiedział Morawiecki

Być może ta się pojawi, bo nawet Rzecznik Praw Obywatelskich, Adam Bodnar, który notabene ma zdiagnozowanego koronawirusa, stwierdził, że sytuacja dojrzała do tego, aby wreszcie ogłosić stan wyjątkowy. Nie jest wykluczone, że tak się stanie, a wtedy - o ile powstanie odpowiednia ustawa nakazująca zakrywanie ust i nosa - nie będzie już żadnej drogi ucieczki przez maseczkowym zamordyzmem.

 

 

Ocena: 

Średnio: 3.7 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika drako_tr

Po piętnastym zacznie się

Po piętnastym zacznie się prawdziwy "holokaust", wchodzimy w etap największego ucisku ale, spokojnie, właśnie teraz nie powinniśmy się wychylać, niebawem będziemy podziwiać, jak ciemiężyciele zdychają… niestety wraz ze swoim żniwem.

 __________________

 

Portret użytkownika Wiertara

z bajek mchu i paproci  oni

z bajek mchu i paproci  oni mysla o ustawie ktora ma byc miedzy 10-15 i stad juz scenariusze tworza ... nie majac pojecia ze to jest zabawa z tym co bedzie jeszcze w tym roku...na calym swiecie

Portret użytkownika Wiertara

slabo tam w tym saMosadzie

slabo tam w tym saMosadzie dezinformujecie towarzyszu draco ... zaraza jest i ludzie umieraja wg otwartej 1 pieczeci z Apokalipsy. Znasz hebrajski czy jestes takim polskim chazarem dezinformatorem jak wielu chazarkow ktorych linki sa tu wrzucane z yt ?

Portret użytkownika drako_tr

Wiertara - to ty jesteś tą

Wiertara - to ty jesteś tą zarazą i to przez ciebie ludzie wymagający leczenia umierają...tak jak umierają ci, co potrzebują natychmiastowej pomocy, jednak przez rozporządzenia zbrodniarzy z Wiejskiej, nie otrzymują jej na czas.

Tak więc dobrze ci radzę, wypierdalaj z Polski, zanim i ciebie dosięgną konsekwencje tych zbrodni, bo stałeś się współwinnym, rozsiewając dezinformację i strasząc ludzi.

Ty nawet nie wiesz, co znaczy słowo "apokalipsa", a skoro tak, to nie zapomnij przed wyjazdem wsadzić sobię w dupę swoich instrukcji i pieczęci ... tyle są warte.

 __________________

 

Portret użytkownika Wiertara

Chazarku slabo ci to idzie ,

Chazarku slabo ci to idzie , zaprzeczasz sam sobie , dawno cie rozpracowalem dezinformatorze ... pojawiles sie w tym miejscu by mieszac ludziom w glowach.oczywiscie twoi klakierzy to tez chazarki ... potem nie ma co sie dziwic ze pisza podobnie jak ty ...

z kilku kont.

mam tylko pytanie co tak sie boicie znz ze musicie tu klamac??? Nie dziala juz to ze ktos jest czubkiem koles.

Kazdy normalny co cie czyta wie ze jestes chazarem... mam ci to udowadniac ateisto od zera?

twoje cytaty w ktorych mieszasz ludziom w glowie , chcesz tego ? nawet nie umiesz sie obronic ...

prowadzacy powinien cie dawno wymienic bo ten portal spada przez takich na wszy...

Portret użytkownika drako_tr

Ja tu jestem już ponad 9 lat,

Ja tu jestem już ponad 9 lat, w przeciwieństwie do ciebie pasożydzie....to ty tu się przywlokłeś, jak gówno na bucie i jęczysz...jak ci się tu nie podoba to wynocha.

Ty nawet nie rozumiesz tego, co do mnie piszesz, zero argumentów, zero logiki .. ty nawet pisać nie potrafisz, a chcesz mi coś udowadniać?. *ROFL*   Wystarczy, że już udowodniłeś swoje pochodzenie....

Takich jak ja, jest w moim kraju, w Polsce, już ponad połowa, a takich jak ty tylko garstka...przemyśl to...prowokatorze zamulaczu.

 __________________

 

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Wiesz, parcholę co jest

Wiesz, parcholę co jest waszym znakiem rozpoznawczym?

Brak jakichkolwiek odnośników, linków, i innych źródeł, a tylko pusta szczekanina.

Nigdy sensownie nie odnosicie się nawet do treści artykułu pod którym od razu obszczekujesz komentujących. Swoje zjebanie próbujecie wmówić innym i od razu przechodzisz do obrzucania swoim gnojem każdego, kto zyskuje poparcie współkomentujących.

Kto pierwszy krzyczy :Złodziej !!?? Właśnie ZŁODZIEJ.

I jeszcze nie widziałem, żeby którykolwiek z was, parchy, rozwinął tu jakąkolwiek myśl. Nawet po polsku stylistycznie nie potraficie pisać. A jak się ładnie gotujecie, jak dostaniecie po parchatym pysku !! Jak ten herubinek, co chciał "spacją" powojować z Keri. *biggrin**biggrin* 

Argumentacja nie do przebicia: wielkie NIC, NIC, NIC.... i jeszcze NIC ! dodam. *biggrin**biggrin*

Parchate, polskojęzyczne zjeby.

Wiesz skąd to :

– „należy   wyeliminować   ludzi,   —  którzy   wykazali   się aktywnością w wysuwaniu koncepcji”.

8. Należy zwrócić baczną uwagę na ludzi wyróżniających się zmysłem organizacyjnym, umiejących sobie jednać popularność. — Ludzi takich należy pozyskać,  —  a w razie odmowy nie dopuszczać do wyższych stanowisk.

Do wszystkich organów władzy i większości zakładów pracy wprowadzić ludzi współpracujących z naszymi służbami specjalnymi (bez wiedzy władz krajowych).

Objąć szczególnym nadzorem wszelkie laboratoria i instytucje naukowo-badawcze.

— Nie mogą być realizowane te odkrycia, które mogłyby doprowadzić do wzrostu produkcji kosztem ograniczenia wydobycia surowców lub zaniechania zalecanych działań.

— W wypadku głośnych odkryć spowodować ich sprzedanie za granicę.

— Nie dopuszczać do publikacji zawierających wartości i opisy wynalazków."

I na koniec:

"Wystąpienia  publiczne władz krajowców mogą zawierać akcenty narodowe i historyczne,   — ale nie mogą prowadzić do zjednoczenia ducha narodu."

To z twojego podręcznika parcha-trola :

https://forumemjot.wordpress.com/2015/08/27/45-zasad-zniewolenia-instrukcja-nk00347-scisle-tajne-aaoc113-moskwa-3-iv-1947-r-odpis-dokumentu-pochodzace...

Nie poszalejesz już, parchu. Ale za to wpierdol masz murowany jak będzie "po zawodach".

Strony

Skomentuj