Martin Schulz, który chciał zmusić Polskę do przyjmowania uchodźców, chce zostać kanclerzem Niemiec

Kategorie: 

Źródło: © European Union 2014 - European Parliament

W tym roku odbędą się wybory na kanclerza Niemiec. Wybór jest co prawda niewielki - każdy z kandydatów promuje jedynie słuszną politykę przyjmowania wszystkich uchodźców, wraz z islamskimi terrorystami. Co tam - najpierw ich przyjmiemy, a jak będą wśród nich terroryści i gwałciciele, to potem będziemy się martwić. Taki tok myślenia prezentują władze Niemiec, Szwecji, a także niektóre feministki z Polski.

 

Niemiecka prawica, Alternatywa dla Niemiec (AfD), zyskuje coraz większe poparcie społeczne. Lecz w nadchodzących wyborach na kanclerza wystartują tylko dwie osoby. Będzie to Angela Merkel z partii CDU, która po raz czwarty będzie ubiegała się o to stanowisko. Przeciwko niej wystartuje znany bibliotekarz Martin Schulz z partii SPD, który niejednokrotnie groził Polsce. Gdy ogłosił swoją kandydaturę sondażownie pokazały, że SPD nagle zyskała na popularności.

Źródło: © European Union 2012 EP/Pietro Naj-Oleari

Za swojej kadencji, Angela Merkel dała się poznać jako zwolenniczka islamizacji Niemiec i całej Europy - od Hiszpanii, po Grecję. "Kryzys" związany z tzw. uchodźcami sprawił, że na naszym kontynencie nastąpił wyraźny podział na zwolenników i przeciwników polityki otwartych drzwi. Spotkało się to z wielkim oburzeniem w Unii Europejskiej, która nie zgadza się na to, aby rządy w Europie Wschodniej miały prawo decydować, czy czegoś chcą, czy nie chcą. Ważne, że chce tego Unia.

 

Wspomniany wcześniej Martin Schulz jest skrajną wersją Angeli Merkel. To właśnie on straszył między innymi Polskę, że jeśli nasz kraj nie przyjmie migrantów, wraz z potencjalnymi zamachowcami, to zostanie do tego po prostu zmuszony. Pojawiały się groźby zawieszenia członkostwa niektórych państw w Unii Europejskiej, nakładania specjalnych sankcji czy pobierania skandalicznych opłat w wysokości miliona złotych za każdego nieprzyjętego uchodźcę. Wraz z planami przekształcenia Unii Europejskiej w Stany Zjednoczone Europy pojawiło się zagrożenie, że unijne wojska będą mogły wkroczyć do Polski i siłą ulokować tu przybyszów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Martin Schulz mówił przecież o użyciu siły.

 

Jeszcze w styczniu 2017 roku, polityk znów coś wspominał o konsekwencjach finansowych dla państw, które nie chcą przyjąć uchodźców. Niektórzy uważają, że w takiej sytuacji, ponowne zwycięstwo Merkel byłoby bardziej korzystne dla Polski. Migracja i tak nie zostałaby wstrzymana a obaj kandydaci na kanclerza Niemiec, podobnie jak prezes PiS Jarosław Kaczyński i węgierski premier Viktor Orbán, popierają utworzenie europejskiej armii. Jednak Schulz bardziej radykalnie podchodzi do kwestii tzw. uchodźców a wojska europejskie faktycznie mogłyby kiedyś zawitać do Polski - w ramach "misji pokojowej".

 

Źródła:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/polityk-ktory-moze-zdetronizowac-merkel-wygrywa-w-sondazac...

https://ndie.pl/kandydat-kanclerza-niemiec-nawoluje-przyjmowania-uchodzcow-grozi-sankcjami/

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niemcy-groza-polsce-uzyciem-sily-jesli-nie-zgodzi-sie-pr...

http://wpolityce.pl/polityka/325843-oryginal-martin-schulz-kandydat-na-kanclerza-dla-ktore...

https://dorzeczy.pl/codzienne-felietony/21286/Dr-Rydlinski-Kaczynski-moze-uzyskac-od-Merke...

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Niemcy sterowane przez

Niemcy sterowane przez sorosów pra do wojny, tej domowej  UE zwłaszcza ! Straszne, znowu niemcy, tym razem nowi hitlerowcy NWO zrobią masakręz chrześcijanami i cywilizacją chrześcijańską ! "Francuscy politycy szczycą się faktem, że po wprowadzeniu umożliwiającego rozszerzenie działań policji stanu wyjątkowego, doszło do spadku liczby ataków na żydów (o 58,5 proc.) i muzułmanów (o 57,6 proc.). Nie widzą jednak problemu w stale rosnącej liczbie ataków na chrześcijan.Według danych francuskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych wyznawcy islamu są najmniej narażoną na agresję grupą religijną. Wpływ na to mają wydatki związane z wielką kampanią na rzecz walki z islamofobią, rasizmem i antysemityzmem. Jak dotąd kosztowała ona ponad 100 mln euro.Całkowicie przemilcza się fakt, że od roku 2008 liczba ataków na chrześcijan we Francji wzrosła aż o 245 proc.! Tylko w ubiegłym roku zanotowano o 17 proc. więcej ataków na chrześcijan niż w roku 2015. Najczęściej antychrześcijańska agresja przejawia się w aktach wandalizmu, takich jak oszpecanie świątyń bluźnierczymi napisami oraz w kradzieżach i pobiciach.": http://www.pch24.pl/rosnie-liczba-atakow-na-chrzescijan-we-francji--wladze-milcza-i-bronia-muzulmanow,49457,i.html#ixzz4YfoSfefP

 Już od dawna islamski fanatyzm przygotowuje się do końcowej bitwy. Przypuszczą decydujący atak 13 maja 2017 roku, dokładnie sto lat po ukazaniu się Fatimy.” Czy słowa Ali Agcy, skierowane do Jana Pawła IImają jakiś związek z muzułmańską nawałą?Chaos informacyjny w sprawie imigrantów staje się coraz bardziej niepokojący. Ewa Kopacz powiela za Michałem Kamińskim żenujące porównanie liczbowe do kibiców wypełniających stadion Legii i zapewnia, że Polska nie powinna stawiać oporu wobec propozycji unijnych komisarzy.

Ali Agca w swojej książce „Obiecali mi raj”, opisującej kulisy zamachu na Jana Pawła II, powiedział coś, co blisko koresponduje z dzisiejszym stanem rzeczy.Oczywiście niedoszły zabójca papieża nie jest być może postacią wiarygodną, ale warto zwrócić uwagę na niektóre jego słowa. Wspominając rozmowę z Ojcem Świętym w więzieniu, mówi że papież spytał, dlaczego chcieli go zabić, skoro jest przyjacielem braci muzułmanów. Agca odpowiada: Chcieli zabić nie tyle z wrogości, ile dlatego, żeby urzeczywistnić to, co oni uznają za prawdziwą, trzecią tajemnicę Fatimy. Zdaniem muzułmanów w Portugalii ukazała się córa Mahometa, Fatima, która miała przepowiedzieć koniec Watykanu i początek nowej ery, w której świat miał się znaleźć w objęciach islamu. Twoja śmierć musiałaby przyspieszyć powrót Mahdiego, a w rezultacie koniec takiego świata, jaki znaliśmy aż do dzisiaj.

Rozwiązać organizacje Sorosa! Prof. Jerzy Robert Nowak i dr Zbigniew Kękuś o przyszłości Polski.

https://www.youtube.com/watch?v=ri3z95Mmw9g

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj