Magiczny system wyborczy w Polsce, co nas czeka na jesieni ?!

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Na jesieni roku 2019 odbędą się wybory do sejmu. Będzie to naszego umęczonego kraju walka ostateczna, bo na horyzoncie widać już niemieckie super państwo, tworzone jeszcze po kryjomu, ale stanowczo, małymi krokami. 24 czerwca 2019 Marek Jakubiak i Piotr Liroy ogłosili wystąpienie z Konfederacji, co jest ogromnym uszczupleniem tego ugrupowania, jeśli nie rozpadem. Gdyby jednak Konfederacja dotrwała do jesiennych wyborów jej szanse będą dużo mniejsze.

Wspomnieliśmy o decydującej jesienne rozgrywce jaka się odbędzie, mogą to być ostatnie wybory, które będzie można jeszcze sprawdzić, bo słyszymy o planie wprowadzenia głosowania internetowego, które prawdopodobnie rozwiąże sprawę polską raz na zawsze: "Nie ważne kto głosuje, ale kto ma serwery i oprogramowanie", jak mawiał wybitny towarzysz. Głosowanie internetowe może mieć sens jeśli jest robione przy pomocy urządzeń typu "totolotek", gdzie wkładamy papierową kartę i otrzymujemy kwitek, z potwierdzeniem swojego typowania, data, godzina, a i przydały by się kamery w miejscach wyborczych.

Mieli byśmy dwie bazy danych, jedna papierowa, w której wyborca by otrzymywał potwierdzenie swojego głosu oraz państwo w postaci papierowego dokumentu oraz dane elektroniczne, natychmiast przetwarzane. W razie problemów wszystko można sprawdzić. Jeżeli system wyborczy będzie opierał się tylko na elektonicznych impulsach to Polska przestanie istnieć. Nie znaczy to wcale, że teraz istniejemy, ale przestaniemy istnieć całkiem, bo teraz jeszcze jest szansa na przeliczenie wyborów, gdyby doszło to totalnego szalbierstwa.

Jeśli chodzi o szanse sporej, bo 10 procentowej grupy wyborców Kukiza i Konfederacji, która pozostaje coraz bardziej osamotniona, albo porzucona przez swoich polityków, to pozostaje nam już tylko nadzieja, a w przypadku chrześcijan: modlitwa do Jezusa Chrystusa. Sytuacja wygląda coraz bardziej niepokojąco, prawdopodobnie już niedługo w Polsce zapanuje system dwupartyjny, albo inaczej system udający demokrację, wirtualny, nie wspominając coraz większej drożyzny jedzenia, czy grożącej nam powyborczej podwyżki cen prądu !

PILNE! Konferencja Marek Jakubiak- Piotr Liroy Marzec wychodzą z Konfederacji!

https://youtu.be/qyPTrMQWxK4

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika euklides

Pisowcy nie cofnęli ani

Pisowcy nie cofnęli ani jednej ustawy PO, więc niech polinowcy nie zwalają ciągle wszystkiego na drugą stronę tej samej monety. Drożyzna, fałszerstwa wyborcze, korupcja i wszechobecne złodziejstwo to zasługo POPiS.

Portret użytkownika hs100

Powiedz to jakiemuś pisowcowi

Powiedz to jakiemuś pisowcowi to cię zje  żywcem albo zadepta. Do tych zakłamanych ludzi nie docierają żadne argumenty. Po tym jak dostali pińcet odebrało im rozum i resztki godności i nigdy sie nie przyznają że popierają to draństwo za pieniądze.  Kaczyński wiedzial do jakich instynktów sięgnąc żeby dorwać się do władzy, przekupienie ludzi zawsze sprawdzało się w tym kraju.

Portret użytkownika euklides

Kompletne bzdety. Po co

Kompletne bzdety. Po co przemycać "tajne" części z Rosji jak np. Słowacy mają S-300. Jak zwykle chodzić musiało o coś całkiem innego. Jeśl chciał coś przemycić to na pewno nie części starego S-300. Łykacie wszystko jak pelikany.

Portret użytkownika Wiktor43

Jestem zdecydowanie za

Jestem zdecydowanie za głosowaniem poprzez Internet. Ci którzy twierdzą, że głosowanie internetowe można latwiej zafałszować nie za bardzo wiedzą co mówią. Wystarczy że po oddaniu głosu będzie można ściągnąć na swój dysk (lub pobrać wydruk) z ID mojego głosu i na co głosowałem. Każda baza danych ma przypisany do niej log dokonanych zmian, więc gdyby ktokolwiek po jakimś czasi stwierdził, że w bazie pod pozycją  ID  jego glosu widnieje cokolwiek innego niż on tam wpisał to byłaby podstawa do sprawy karnej.

Strony

Skomentuj