Łukasz Szumowski zakażony koronawirusem!

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Dzisiaj polskie media obiegła szokująca informacja. Okazało się, że koronawirusowy "oprawca" Polaków, były minister zdrowia Łukasz Szumowski, zakaził się koronawirusem SARS-CoV-2. Tak przynajmniej świadczy wyniki testu RT PCR, któremu został poddany. Tym samym Łukasz Szumowski znalazł się na kwarantannie.

 

Od rana Polacy są informowani, że człowiek kojarzony z koronawirusowymi , nie rzadko absurdalnymi restrykcjami, były minister zdrowia Łukasz Szumowski jest zarażony koronawirusem. Wraz z nim pozytywny wynik testu wykazały badania kilku członków jego rodziny.

 

Oznacza to, że czeka ich teraz dryl niemal więzienny, w postaci tak zwanej kwarantanny - obostrzenia wprowadzonego przez samego pana Szumowskiego. Można zatem powiedzieć, że padł ofiarą swoich własnych zarządzeń.

Uwięzienie Łukasza Szumowskiego wraz z rodziną, dobitnie wskazuje na to, jak absurdalny system stworzono w celu zwalczania patogenu, który powinien być zaklasyfikowany jako kolejny wirus grypopopobny i którego zwlaczanie nie powinno dezorganizować życia publicznego, nie powinno prowadzić do więzienia obywateli wbrew ich woli, a już na pewno nie powinno prowadzić do utraty zainteresowania wszystkimi stanami chorobowymi poza Covidem.

 

 

Ocena: 

Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika drako_tr

hahaha .... jemu to podwójna

hahaha .... jemu to podwójna kwarantanna się należy... 80 dni absolutnej izolacji... Biggrin

I w takli oto sposób, "... system stworzony w celu zwalczania patogenu..." zwalczy patologię Lol

Dobrze by było wszystkim knurom z Wiejskiej taka kwarantannę zafundować....z dziennym posiłkiem w postaci koryta ryżu.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Karma... the bitch.

Karma... the bitch. *biggrin**biggrin*

Wydaje mi się, że koniec nadchodzi wielkimi krokami. Popatrz no Drakonie co też znalazłem z nowości. Może Cię zainteresować, kto teraz kieruje biegiem wydarzeń na całej naszej kulce :

https://www.youtube.com/watch?v=UT1oRIjPb3c&feature=emb_logo

Proponuję zacząć od 5-tej minuty równo, bo gostek na początku strasznie się kałapućka po tym bodajże 5 joincie, czy 6-tym browarze. A 11 min.40 sek. wyjaśnia wszystko.

Pozdrówka.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Siemano.

Siemano.

Obejrzałem tym razem do końca, bo przedwczoraj zacząłem i nie skończyłem "Mistrzów..."

Zgadzałoby się. Nie wiem, czy już nie robimy za czeladnika. *biggrin*

W końcu zobaczyłem Kimberly Van Goughen w całej okazałości i w ruchu. Wiesz, do wiedźmińskich umiejętności należy rozpoznawanie manieryzmów, ocena mimiki, tempa wypowiedzi, skrótów myślowych, tembu głosu, pewności siebie i temu podobnych. Niby ma 98% genów wszystkich Ziemian, ale ja znajduję w jej sposobie bycia i komunikacji wiele elementów pochodzenia zdecydowanie wyższego, pozaziemskiego. I dobrze.

A propos Niebiańskich to nie bez powodu 100 największych teleskopów jest wyłączonych z dostępu przez kovida. Za dużo byłoby widać i uwaga publiki ze strachu przed wirusem mogłaby by się na niebo przenieść, oraz ch.. bombki strzelił z plandemią.

Niech to zasuwa w jakimś w adekwatnym, kosmicznym tempie, bo mi się już do roboty nie chce chodzić *biggrin**biggrin*

Pozdrówka familijna i pewnie do zobaczenia w klasie. *biggrin*

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

Na mój nos, to ewangelista

Na mój nos, to ewangelista Sekty Covidowej w III RyPy nie rozliczył się jak należy z marży i udziałów na geszefcie związanym z Plandemią, zakupem bezodrzutowych respiratorów z tłumikami ognia i wystrzału, itp. no i bidulek zachorował bezobjawowo na telaviwzyjnego "wirusa". 
Ale zejście Łukasza (być może już niedługo śniętego, jak ryba) może być jak najbardziej objawowe i należycie wykorzystane przez propagandę Sekty... 
Wszak czołowi Covidianie prawdziwych umrzyków potrzebują do statystyki, jak kania dżdżu. A już takich znanych jak ten kryminalista, to co najmniej w trójnasób.

 

Portret użytkownika S

Tja... żebyśmy się nie

Tja... żebyśmy się nie zdziwili, że będzie siedział w domu. Kto mu podskoczy? Patrol Policji? Nie bądźcie śmieszni. A tak wogóle, to ja sądzę, że to raczej kolejny "GRYPA-celebryta", żeby podtrzymać w narodzie panikę. Przecież jak nawet "sławni" chorują, to musi być to poważna plandemia, prawda? Smile

Bezsilne ujadanie "pożytecznych idiotów" z Ministerstwa Prawdy zawsze upewnia mnie, że mam rację. Podziękujcie za to ode mnie drogie "płatne szczekaczki", swoim oficerom prowadzącym i politrukom Biggrin

Strony

Skomentuj