Ludzie bez obywatelstwa nie mogą zostać zaszczepieni przeciwko COVID-19

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Bezpaństwowcy nie są objęci programem szczepień. Są to takie grupy ludności, jak nielegalni imigranci oraz wszyscy, którzy z różnych powodów nie mogli uzyskać paszportów, zezwoleń na pobyt itp. Biuro ONZ ds. Uchodźców (UNHCR) podało oficjalne statystyki, według których jest ponad 4,2 mln osób, któ®zy nie posiadają paszportów. Na razie nikt nie wie, co z nimi zrobić.


Problem pogłębia fakt, że bezpaństwowcom odmawia się opieki medycznej. Nie otrzymują prawa do wykonywania badań PCR, nie są przyjmowani do szpitala, ponieważ brak statusu prawnego sprawia, że są „niewidoczni”.

 

Przedstawiciele UNHCR twierdzą, że większość bezpaństwowców obawia się, że zostanie złapana przez policję i deportowana, ale jednocześnie osoby „niewidzialne” chorują na koronawirusa i zarażają innych.

 

UNHCR wzywa władze krajów do zaszczepienia wszystkich bez wyjątku, tj. nielegalnych imigrantów, opiekunek do dzieci i osób nieposiadających dokumentów tożsamości. Gillian Triggs, szefowa UNHCR ds. ochrony międzynarodowej, domaga się zwrócenia szczególnej uwagi na bezpaństwowców.

 

Są kraje, które zawiesiły wydawanie aktów urodzenia z powodu pandemii COVID-19. To z kolei zwiększa liczbę niewidzialnych. Jako przykład UNHCR podaje te państwa, w których wszyscy ludzie otrzymują szczepienia przeciwko koronawirusowi, niezależnie od ich statusu prawnego, tj. Hiszpania, Portugalia, Turkmenistan, Liban itd. Odnotowują one wysoki spadek liczby zarażonych groźnym wirusem.

 

Ocena: 

Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika S

"Gillian Triggs, szefowa

"Gillian Triggs, szefowa UNHCR ds. ochrony międzynarodowej, domaga się zwrócenia szczególnej uwagi na bezpaństwowców." no jasne, o nich nawet nikt nie zapyta, jak zejdą po preparacie. Parę milionów z głowy, bez kłopotu i niepotrzebnych pytań.

Zobacz mój film, skopiuj, udostępniaj i pokazuj innym, jeśli sądzisz, że warto. Obudźmy jak najwięcej owiec, zanim będzie za późno ... https://ourtube.co.uk/video/27735/7---look-who-s-talking?channelName=DarthBanji

Portret użytkownika Groot

UNHCR wzywa władze krajów do

UNHCR wzywa władze krajów do zaszczepienia wszystkich bez wyjątku, tj. nielegalnych imigrantów, opiekunek do dzieci i osób nieposiadających dokumentów tożsamości

Tak, tak. Nie można też zapomnieć o krasnoludkach, skrzatach leśnych, nimfach wodnych, topielicach, wodnikach, różowych jednorożcach i pyłkach z drzew i kwiatów, bo one też roznoszą wirusy.

I chyba jedne z najgroźniejszych roznosicieli wirusów nie licząc polityków i mediów to trolle internetowe. Ich należy szczepić co drugi dzień.

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika Demiurg

Uwaga uwaga! "Ekspert"

Uwaga uwaga! "Ekspert" Grzesiowski (nie wiem za ile) ogłosił, że szczepionki mRNA zwiększają płodność mężczyzn. Zrobił to na podstawie jednego słaboskorelowanego badania; ekspert jeden.

Już o tym trąbią interie (nie wiem za ile) i za chwile KK aktywnie właczy się w promowanie szczepień (bo przecież płodność jest najważniejsza).

No i tak się to załatwia.

Strony

Skomentuj